.
Затворена тема
Страница 39 от 102 ПървиПърви ... 293536373839404142434989 ... ПоследнаПърви
Резултати от 951 до 975 от общо 2539
  1. #951
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    сори за дабъл поста:
    дадохте ли си парите за куверти за ресторанти ? Колко?

    и на коя дата са ви баловете?
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  2. #952
    anonymous708973
    Guest
    85 е нашият куверт.
    24 май в "Новотела" сме

  3. #953
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Нашият също ще е на 24 в Аугуста /Хисар
    maDamn

  4. #954
    Нашият също е на 24 май .Все още не сме дали пари за куверта.Очертава се да е към 60-70 лв.
    Последно редактирано от pet1tety : 01-03-2013 на 10:39

  5. #955
    Супер фен Аватара на DisturbiaV
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 402
    Явно доста ще сме на 24-ти.Нашият ще е 80лв и нещо,което включва само салата и порция нещо си (без нищо за пиене и тн)

  6. #956
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Нашият ще е около 60-70 лв лв - Салатка , някакви мезенца там, безалкохолно и 1 водка.уиски
    maDamn

  7. #957
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    нашият е на 26
    м/у 60 и 80
    включва салата (най-вероятно домати с моцарела и босилек, но вместо моцарела-гаден кашкавал) ,2 пържоли-свинска и пилешка с гарнитура, пастичка, кана вино на 5 човека + безалкохолни и вода
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  8. #958
    Нашият беше шведска маса, дето отначало бяхме потресени, но после се оказа много по-добрата идея.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  9. #959
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    нашият е на 26
    м/у 60 и 80
    включва салата (най-вероятно домати с моцарела и босилек, но вместо моцарела-гаден кашкавал) ,2 пържоли-свинска и пилешка с гарнитура, пастичка, кана вино на 5 човека + безалкохолни и вода
    Дафуя
    Къде ще сте?
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  10. #960
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Моя е на 26 май в Шератон. Менютно ,цената и всичко има ето тук http://yomexbg.com/userfiles/media/Y...ton%202012.pdf

  11. #961
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    Моя е на 26 май в Шератон. Менютно ,цената и всичко има ето тук http://yomexbg.com/userfiles/media/Y...ton%202012.pdf
    това БЕЗ нощувка ?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  12. #962
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Каква нощувка? Естествено,че без... В София има много хубави ресторанти за много по-малко пари,просто училището ми винаги е било в Шератон. Опитахме се да откажем,обаче се получи егати данданията ..както и да е. Да,без нощувка е .Говорим за Шератон все пак...в смисъл логично е ,аз не се изненадах от цената,но си признавам,че са си бая пари само за ресторанта.

  13. #963
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от NqkfaNikakva21 Виж мнението
    Дафуя
    Къде ще сте?
    в прословутият Ален Мак



    sunset, леле..
    1000 евро капаро
    луди хора
    ние събирахме по 5 лева...тоест 160*5=800 лева..

    на мен 60-70 лева за куверт ми се виждат много , пък камоли 180.
    Последно редактирано от bloodyF : 01-04-2013 на 09:40
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  14. #964
    Нашият бал преди 2 години беше в Мелия Гранд Ермитаж, познат и като най-скъпия и хубав хотел на Златни. За 180 лв имахме вечеря с програма И нощувка. А вечерята не беше от меню, което да си избираме, беше шведска маса с наистина супер много неща и имаше за всеки по нещо, което за мен е много важно, защото аз съм изключително капризна за храна. От тея вашите неща нищо не ми изглежда привлекателно и щях да съм на салата от морков цяла вечер.
    220 или 240 беше нашият с две нощувки. А хотелът наистина беше много як. Тея вашите ... ташак ли си праят?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  15. #965
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Едно е Златни пясъци,друго е София. Много ясно,че ще са ви такива офертите при положение,че има много класове от съседните градове/села ,които да си празнуват по черноморието в други курортни градове/села . Просто са се сетили,че ше е по-добре да направят оферта с нощувка за класовете,които не са от Златни пясъци . Принципно разстоянието от вас до Златни е колкото да отида от единия край на София до другия,обаче погледнато по-отгоре изглежда страхотна добра сделка,че няма да има нужда да се връщате до вашия град ,а ще ви е много по-удобно да останете в Златни и то във въпросния хотел.
    В София няма абсолютно никакъв смисъл да се правят такива неща.Просто тук си има скъпи хотели ,ресторанти ,хотел-ресторанти и тн (както във всеки друг град) и се набляга на въпросната вечеря.Няма как да задържиш един абитуриент в хотел,ако се намира в София и е от София просто,защото ще дойдат още 500 човека приятели и познати в хотела и ще стане обърквация. За това аз лично не съм чула в моя град да се предлагат оферти ,свързани с преспиване ,много по-лесно е да отидеш на дискотека в Студентски град(където са супер много) или някъде другаде и да си поканиш приятелите с теб.
    Иначе да, твоят хотел изглежда страхотно,офертата не е била никак лоша за нещата,които са предложили. Тук ако направят оферта за подобно нещо ще е доста по-скъпо,като имаш предвид ,че само вечерята ти е 180 лв. Аз знам,че Шератон от години е предпочитано място за много чужденци и хора от висшето общество.Просто няма как да е по-евтино,защото хотелът явно си има имидж и няк'ви традиции.Най-кофти е факта,че на обикновения данъкоплатец (каквито са родителите на някои от съучениците ми ,както и моите) не му е даден кой знае какъв избор.Никой не го интересува дали имаш или нямаш просто,защото кръга ,в който си е по- добре финансово. Ако ти разкажа какви са ми съучениците в класа,а да не говорим и в другите паралелки ,ще ти стане ясно защо е точно Шератон. Аз лично предпочитам нещо по-евтино и по- на сметка да излезе,от колкото тоя лукс и тези неща. Ама като сме се хванали на хорото ... ще го играем до край. ;д

  16. #966
    То няма класове от Златни пясъци там няма училище хахахах . И няма да тръгнем обратно до Варна с градския в 5 сутринта сещаш се. ;д И във Варна има скъпи хубави хотели, но вероятно ще излезе още по-скъпо така. Пък тези от съседните градове/села си ходят в съседните градове/села. Много рядко някой да тръгне до Златни да ходи. Само училищата във Варна главно, даже някои си имат сключен договор с хотел и учениците не си избират.
    Ние си ходихме на дискотека след вечерята, само че щеше да е по-удобно да бяхме в един друг хотел, в който е въпросната дискотека. Малко обиколихме Златни ;д И честно казано дискотеките в студентски не ми изглеждат особено .... приятно място. По-скоро дето беше се чудил някой по-нагоре къде ще си държи телефоните да не го окрадат.
    На нас ни обявиха, че като голям випуск има само 3 хотела, които можели да ни поберат. Абе доволна съм. Единствено не съм доволна от програмата за вечерта - ди джея. Беше отврат.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  17. #967
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    То по-добри диджеи от самите абитуриенти няма.
    Иначе...не съм казала,че дискотеките в Студентски са много готини,но е факт,че супер много хора ходят там на баловете си. И да,аз бях тази с кражбите

  18. #968
    Дам, на нас поне дискотеката ни беше много готина, въпреки че излезе леко скъпо ;д Но поне не ме е било страх за нищо и ми беше супер якото.

    Имаше ди джеи, както има навсякъде. Той организира конкурс Мис Кючек. Щях да почина.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  19. #969
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от SuNsEt Виж мнението
    аз не се изненадах от цената,но си признавам,че са си бая пари само за ресторанта.

    дам, но яденето беше хубаво (поне при нас) и алкохолът не е ограничен )

  20. #970
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    това БЕЗ нощувка ?
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението

    sunset, леле..
    1000 евро капаро
    луди хора
    ние събирахме по 5 лева...тоест 160*5=800 лева..

    на мен 60-70 лева за куверт ми се виждат много , пък камоли 180.


    Какво се учудвате, това все пак е Шератон, абсолютно нормално е да са такива цените.

  21. #971
    Супер фен Аватара на ParadOx
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    Long Beach, California
    Мнения
    2 967
    Нашият куверт е 149 в Гранд хотел София...

  22. #972
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Какво се учудвате, това все пак е Шератон, абсолютно нормално е да са такива цените.
    при цялото ми уважение, нашият беше много як и не знам какво толкова могат да ми предложат, за да им ям морковите за 176 лв или колкото бяха.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  23. #973
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    при цялото ми уважение, нашият беше много як и не знам какво толкова могат да ми предложат, за да им ям морковите за 176 лв или колкото бяха.
    Ама аз не твърдя, че вашият е бил лош. Просто няма как да очакваш в 5 звезден хотел от такъв ранг, цените да са други. Не виждам какво толкова ви изненадва.

  24. #974
    Именно, че и моят беше 5звезден хотел от световен ранг. Не някоя къща за гости в съседното село. Прекалено е това. И с това меню е някакъв абсурд да им искат 90евро.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  25. #975
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Джоли,аз мисля,че ти обясних защо е толкова скъпо... Всеки,който живее в София и знае кой хотел е Шератон , много добре разбира ,за какво говоря.
    draid го каза максимално кратко и ясно.
    Видях хотела, в който си била,да наистина е много хубав,но няма да обяснявам повече 'защо' е така при нас. Радвай се на хубавите си преживявания и така . Пък и не мисля,че храната задължително трябва да е тип 'сръбска скара' ,за да те наяде.

    Пък при ParadOx е с 30 лв по-евтино . 150 лв в Град Хотела е логична цена.
    Последно редактирано от SuNsEt : 01-04-2013 на 18:43

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си