.
Затворена тема
Страница 1 от 102 123451151101 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 2539
  1. #1
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979

    Red face 12-ти клас (абитуриенти) -2012/2013

    хайде като за последно:нова тема
    какво ще учите,къде,защо, детайли и подробности!
    пожелавам на всички успех с кс изпити и всичко около приема и успешното завършване на 12 клас!
    нека и новата тема ни върви добре като старата
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  2. #2
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    ууее нека да ни е честита новата тема! Значи аз искам Информационни системи в СУ (ФМИ)...И затова тия дни почвам много голяма подготовка по математика при частен учител. Искам да стана програмист...ама мноогооооо!!! иначе мисля да подавам документи и в ТУ и до колкото знам пак има някакви специалност такива в библиотекарския, но това ми е последно желание...Както знаете в СУ от тази година можеш да кандидатстваш с матура и точно за тва матурата ще ми е по математика. Ще се явявам и на предварителен изпит I-во и II-ро равнище по математика живот и здраве пък ще видим! Успех на всички!!!

  3. #3
    Хайде наш'те! Честита нова тема на всички, направо не мога да повярвам кога изкласихме и ние вече.
    Аз ще кандидатствам във Великобритания с медии, ако не ме приемат там - ще пробвам в НБУ с реклама. Не знам защо реших точно това и точно там - писането ми се отдава по принцип, но само с това мога да се похваля. Все пак, да видя за какво става въпрос, поръчах си три учебника от първия английски университет, който видях и, да му се не види, това ми се учи. Затова сега си уча за ТОЙФЕЛ-а, стискам зъбки и мъча "Тютюн"-а ... А втората ми матура при всички положения ще е АЕ.
    When you awaken in the morning’s hush
    I am the swift uplifting rush
    Of quiet birds in circling flight.

    I am the soft starlight at night.
    Do not stand at my grave and cry,
    I am not there; I did not die.

  4. #4
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    втора матура-английски

    едит:след като разбрах, че не може да се кандидатства с матура в су, а и няма смисъл и да можеше си остава английския и продължавам днеска с Аспарух и Тервел!
    уча си аз, малко лейм като за ляотот, ама заеби, не ме интересува, само да вляза после!
    Последно редактирано от bloodyF : 07-14-2012 на 09:40
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  5. #5
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    защо да не може? До колкото знам в почти всички специалности се влиза и с матура ( без "Право", "Медицина", "Международни отношения", "Археология", "Славянска филология", “Балканистика", "Журналистика", "Връзки с обществеността" и "Книгоиздаване". )

  6. #6
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    искам да познаеш кое от тези в скобите искам :3
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  7. #7
    Супер фен Аватара на scrooper
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 184
    Йее, не е за вярване, че стигнахме до тук!
    Аз това лято си решавам задачи, че ще ставам архитект <3
    Ще кандидатствам в Германия и ако успея да се подготвя, ще се пробвам и в България за всеки случай.
    Железният светилник ми е интересен
    always late but worth the wait!

  8. #8
    Супер фен Аватара на vesito13
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Nowhere :)))
    Мнения
    1 905
    Кога и ние стигнахме до тук? Колко теми е имало за абитуриенти и сега да дойде и нашият ред, странно ми е. Дано е хубава и успешна тази година за всички нас.
    Аз за пореден път да си кажа. Ще кандидатствам с математика и матура по математика. Ориентирала съм се към УНСС - "Икономика" или "Финанси", евентуално ТУ и СУ, но някак си не са ми приоритет. Ще видим де, има време, може и да пробвам някой изпит.
    Да се похваля и за края на миналата година, че не съм се отчитала. Най-после и аз хванах 6.00, особено доволна съм от себе си.
    А сега започвам и шофьорските курсове, ще гледам да ги изкарам, докато съм по-свободна.
    И общо взето е това.
    Дано напълним темата само с добри новини и похвали.

  9. #9
    Голям фен Аватара на krisence
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    607
    Здравейте и от мен.
    И аз не мога да повярвам, че вече стана време и ние да кандидатстваме и за нашите абитуренски балове, изпити, матури и кандидатствания.
    За момента съм се ориентирала към Информационни сисмтеми във ФМИ, ама ще трябва доста учене, а така не ми се иска да свършва тази ваканция, искам да си остана 11ти клас... Ама какво да се прави, трябва да продължим напред.
    Ако не знаеш - ще ти покажа, ако не можеш - ще те науча, а ако не искаш - ще те принудя!

  10. #10
    Сега завърших, но искам да си дам 1 година време да реша какво искам да уча, понеже няма да ми е лесно. Догодина се връщам в Холандия и в зависимост от това, какво ще искам да изучавам ще зависи, къде ще живея. Ако искам мениджмънт ще е в Den Haag (Хага), а ако реша да продължа с графичен дизайн ще е в Arnhem. Най-много ще ми е удобно да уча в Breda, понеже ми е най-близо до къщата ни и няма да трябва да плащам наем, но там не съм сигурна, че харесвам университетите, въпреки че там бизнес и хубаво да се изучава.

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 553
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    искам да познаеш кое от тези в скобите искам :3
    Журналистика?

  12. #12
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    Цитирай Първоначално написано от bloodyF Виж мнението
    искам да познаеш кое от тези в скобите искам :3
    ohh stupid me Право, right?


    Иначе krisence искаш ли да си разменим фейсбук/скайп и 2-мата искаме на едно и също място да влезем... странно. Ако си съгласна пусни ми едно message как ти е фб/скайп ( повече съм по фб, на скайп рядко) да обсъдим нещата околко ФМИ и Информационните С-ми ^_^

  13. #13
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от Cybershot Виж мнението
    Журналистика?
    nope

    Цитирай Първоначално написано от maximxxl Виж мнението
    ohh stupid me Право, right?
    yep

    бахти скучните ханове!
    скука голяма е старата история, ама кво да правиш.. :с
    аз имах към 5.65 накрая
    важното е,че нямам вече химия и биология, а пък ще имам стипендия..найс
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  14. #14
    Повече от фен Аватара на maximxxl
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    305
    оо мен пък са ми любимите ти да видиш най-новата история за кво иде реч... :Х тогава ще ти се реве! това е най-гадната история някога! с едно чудо партии , които и те самите не знаят за какво се борят и какво искат след Съединението Историята се преебва от всякъде...ти си по програмата за 10 клас нали?

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    777
    BloodyF, на предварителния ли изкара 5,65 : ) ?

    Btw, и аз исках право, на тази сесия заковах изпита по БЕЛ (не са излезли резултатите, но така ми се струва), обаче по История не се представих изобщо на ниво и ще трябва да се сбогувам с правото за тази година - следващата вече влизам "

  16. #16
    Учете мноооого здраво, ама много, много, много, и отсега запомнете да не си правите гадания за матурите, че всяка година е много смешно. "Имам предчувствие, че тоя ще се падне". Ха-ха, всичко е на лотариен принцип. Изяжте до корица учебника по БЕЛ, особено пък тия, дето искат в СУ нещо с БЕЛ (т'ва включва и правото). За частни - не знам, не мисля, че е наложително. Човек може и сам да се подготвя, но няма да е зле даскал да му преглежда темите. И задълже' се мъчете да пишете поне 10-15 страници, по-малко няма да ви устройват. Аз вече завърших, ама да давам акъли. СУ може и да е пропаднал вече, но подборът си остава най-сериозен, така че.. Наистина не си почивайте т'ва лято, направете последния напън.

    Казвам го, щото аз май се разминавам със специалността по първо желание точно защото много мързелувах цялата година и разчитах, че съм достатъчно умна да си вляза в СУ без много напъни. И действително, не познавам учител, който да не ме уважава, и на олимпиади 2ри кръг съм се явявала, и имам страст към литературата, но само гимназиална подготовка не стига, много хъс трябва, и дори да сме честни - малко зубрене.

    Имам предвид да не повтаряте моята грешка в никакъв случай. Както виждам, бая мотивирани сте, но да си знаете. Всеки напън ще си заслужава усилието, не тръгвайте с идеята, че сте супер умни, щото шестиците в училище са често 3ки или 4ки на предварителните. И тренирайте да пишете за максимално кратко време голям и съдържателен обем страници, защото и това се гледа.

    Тва показва моят недотам успешен опит с КСК-то, и предполагам догодина съм с отново с вас, защото не искам да предам 1вото си желание (за него се влиза с изпит по БЕЛ)
    Последно редактирано от jghgh : 07-15-2012 на 20:54
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  17. #17
    Някой да е кандидатствал в Симеоново ?

  18. #18
    Голям фен Аватара на krisence
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    607
    Много е лесно да кажа да сега трябва да седна да уча, а трябва особено трябва да се науча да развивам теми по български. Все пак искам хубава оценка на матурата, а не знам как ще я изкарам.
    Ако не знаеш - ще ти покажа, ако не можеш - ще те науча, а ако не искаш - ще те принудя!

  19. #19
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от LoupGarrou Виж мнението
    BloodyF, на предварителния ли изкара 5,65 : ) ?

    Btw, и аз исках право, на тази сесия заковах изпита по БЕЛ (не са излезли резултатите, но така ми се струва), обаче по История не се представих изобщо на ниво и ще трябва да се сбогувам с правото за тази година - следващата вече влизам "
    къв предварителен пич?
    аз сега ще съм 12 клас :Д
    5.65 накрая на годината,на 11 клас


    jghgh,пробвай на второ класиране, ако има нещо такова за СУ изобщо

    И ЕДНО НАПОМНЯНЕ:
    В ТАЯ ТЕМА СМЕ БЪДЕЩИТЕ АБИТУРИЕНТИ ПРЕЗ 2013
    НЕ СМЕ ЗАВЪРШИЛИ ОЩЕ..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  20. #20
    Има и 3то класиране, др. е въпросът, че баловете не падат много на нито едно от трите.
    Извинявай че ти се меся в темата, виждам, че май имаш нещо против.
    Просто ми се стори важно да си споделя горчивия опит (a съм отличничка!).
    I'm tired of feeling like I'm fucking crazy
    I'm tired of driving 'till I see stars in my eyes
    I look up to hear myself saying,
    Baby, too much I strive, I just ride

  21. #21
    Мега фен Аватара на slynchoo
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Yambol
    Мнения
    3 555
    Хейй,и аз се присъединявам към вас...и докато пиша тва ми е мн странно,ама нормално..всичко минава много бързо..
    Та аз съм решила да кандидатствам фармация във Варна и София,като повече искам в София-медицински
    Второто ми желание ще е медицина.Сега решавам задачки по химия,органична химия защото сега септември ще почна да преговарям неорганичната(ходя на частни уроци по химия) и няма да имам много време и за двете.
    Тея дни ще си взема и някои книги по литература да почета..
    And every time I scratch my nails down someone else's back I hope you feel it..

  22. #22
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Цитирай Първоначално написано от jghgh Виж мнението
    Има и 3то класиране, др. е въпросът, че баловете не падат много на нито едно от трите.
    Извинявай че ти се меся в темата, виждам, че май имаш нещо против.
    Просто ми се стори важно да си споделя горчивия опит (a съм отличничка!).
    не, не ставаше въпрос за теб
    дори ти би ни била полезна
    щото питаха тук кандидатствал ли си, там, не знам си какво
    на всички тепърва ни предстоят тия работи
    и жалко
    но по-добре изчакай 1 година и после работи каквото искаш цял живот, отколкото да се мъчиш..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  23. #23
    Лелее, хора! Кога станахме 12-ти клас? Това време наистина лети.. 4-те години,които прекарах в гимназията, изминаха тооолкова бързо, а предстоящата година сигурно ще ми се стори като миг (звуча като някоя бабка, която изпитва носталгия по младостта си ;дд ).. Отличничка съм, обичам да ходя на училище (е, разбира се, ми писва понякога, но като цяло ми е готино там).. Сякаш беше вчера 15.09.2008, когато пристъпихме за първи път в новото училище.. иска ми се тези дни да се върнат, искам да премина всичко отначало, защото това са най-хубавите ми години .. толкова моменти с класа, екскурзии и т.н. Хорааа не знам, обаче носталгията ме е обхванала яко, а май месец като почнат да пускат и онези песни за класовете и приятелите сигурно ще се скъсам от рев :д Такава съм си.. просто не мога да приема,че след 1 година вече няма да съм ученичка, че ще поема по своя път.. сама.. истинският живот ще започне.. Неизвестността ме плаши, не знам какво ме очаква.. но все пак се успокоявам и си казвам "каквото има да стане, ще стане"... Дано не съм ви отегчила, можех да пиша още мноого неща, но реших да бъда благосклонна към наборчетата. 94-най-готиният набор йееееееее ..
    Вие как се чувствате като бъдещи дванайсетокласници? Има ли такива, с които споделяме общи чувства? ;д

  24. #24
    Айде и аз да се разпиша - края на миналата година 6.00, добре се получи. Иначе съм се насочила към Великобритания (Шотландия или Уелс) и Ирландия, психология .. изкарах си TOEFL-а, така че тая година ми остават само матурите, втората сто процента ще е английски, а с него проблеми си нямам.

    Аз като гледам повечето сте се насочили към българските университети .. някой знае ли горе-долу какво е положението с психологията в БГ? Познати ме наплашиха, че било подигравка, че даже в Софийския не си струвало, въпреки големия наплив последните години.

  25. #25
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    мои приятелки ще учат такова в ПУ, не знам иначе за какво става въпрос
    имам една позната в ЮЗУ, мога да я попитам ако искаш
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си