.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 32
  1. #1
    Супер фен Аватара на lDoLLl
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    1 019

    Тънка талия...КАК?

    Здравейте всички ,
    С тази тема ви моля да ми помогнете със съвети/упражнения за тънка талия (не за отслабване, не за стягане на корема, а просто талията да намалее на ширина).
    Надявам се тази тема да е полезна на повечко хора, според мен тънката талия е страшно красива и женствена и винаги съм мечтала да имам такава, какво ли не правих..
    Като по-малка бях по-пълна, мислех си, че като отслабна и порасна ще имам талия..Отслабнах, вече съм почти на 18, ама с това талията ми не се оформи достатъчно..просто си изчистих мазнините от корема и го стегнах доста, в момента съм горе долу така:
    (снимката не е моя, просто я слагам, за да покажа по-ясно какво имам предвид)
    Бих искала обаче нещо такова:


    (снимките ги взех от една тема тук, така че моля ако някой се познае - да не се сърди, снимките са с илюстративна цел)
    Реално количеството (или по-скоро) отсъствието на мазнини в коремната област ми се струва еднакво в двата случая, коремът все е стегнат, ама във втория случай има много ясно изразена тънка талия...моят въпрос е КАК да постигна това?
    Какви упражнения биха ми били от полза? Пак казвам, не става въпрос за стягане на корема, просто ''извайване'' на талията, да стане по-тънка като ширина. )
    Последно редактирано от lDoLLl : 08-06-2012 на 19:47
    You got to work hard
    For your dreams to come true
    Got to keep the flame alive...

  2. #2
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    ако поначало имаш широка костна структура ще го постигнеш на кукуво лято
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Тия дето вземаш за пример (визирам снимка 3 но и др.) имат ебахти широкият ханш.Ако това е хубаво,не знам.

  4. #4
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Разбира се, че е хубаво. Ти пък да не искаш да са като дъска отстрани, това са извивки и е много женствено и красиво...
    При силно и продължително стягане с корсет се стеснява, но не знам какви може да са последствията.
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  5. #5
    Голям фен Аватара на Glam0rous
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    927
    Такива са си ти костите. Не можеш да си промениш структурата на ребрата и да станеш като момичетата на снимките. И моята е такава някаква, няма как. Като бях 40 кила си беше така, като станаш 60 пак си беше така. От упражнения и фитнес също не се промени, даже като претренираш може да станеш набитичка, така че леко с коремните преси.

  6. #6
    Супер фен Аватара на Jaune
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    2 490
    оф, едит. нищо не съм прочела :Д

  7. #7
    мисля, че всичко е до структура .. не може всички да са едни и същи .. тези момичета на снимките са доста слабички с голям ханш и тънка талия , а ти си друг тип.. иначе това за корсета ми се струва мъчително ;д

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от MaLkaTa_LaDy Виж мнението
    Разбира се, че е хубаво. Ти пък да не искаш да са като дъска отстрани, това са извивки и е много женствено и красиво...
    При силно и продължително стягане с корсет се стеснява, но не знам какви може да са последствията.
    Грозно и неестетично е Виж снимка 1 ,там поне е що-годе пропорциално.Разбира се трябва още симетрия ..

  9. #9
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    В снимка 1 момичето има всичко друго, но не и добре изразена и пропорционална талия...
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  10. #10
    Мега фен Аватара на MaLkaTa_LaDy
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 159
    Цитирай Първоначално написано от My name is Rihanna Виж мнението
    мисля, че всичко е до структура .. не може всички да са едни и същи .. тези момичета на снимките са доста слабички с голям ханш и тънка талия , а ти си друг тип.. иначе това за корсета ми се струва мъчително ;д
    Мъчително и опасно за здравето...
    Somewhere over the rainbow skies are blue, and the dreams that you dare to dream really do come true.

  11. #11
    Чувала съм, че с въртене на обръч става. Но, не знам дали в действителност ще има ефект. А ако има, едва ли ще е много голям. Нищо не ти пречи да опиташ.

  12. #12
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Цитирай Първоначално написано от FuckingFreak Виж мнението
    В снимка 1 момичето има всичко друго, но не и добре изразена и пропорционална талия...
    най в сравнение с другите.. Явно не си запозната просто с критериите за симетрия.

  13. #13
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Критерии? Според кого? За мен е много по-важно когато видя даден човек да го преценя според това какво аз мисля, а не според еди-какви-си наложени еталони и мерки за красота. Аз добре оформена и изразена талия на първата снимка не виждам, с риск да се повторя.
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  14. #14
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Според съдиите. Според хора,които са квалифицирани да дават мнение относно това и се гледат детайли. Тук детайли няма,то се вижда.. Разликата между снимките е от небето до земята. Дали широк ханш или талия.Следва пропорция 30:70 или 25:75.. При снимка 3 нещата са обърнати.

  15. #15
    Повече от фен Аватара на choparkopar
    Регистриран на
    Jun 2011
    Град
    София
    Мнения
    348
    Може да опиташ с оформящо бельо или някакви трикове при обличане, но няма как да си промениш структурата без хирургическа намеса. А на мен лично повече ми харесва тялото на първата снимка, тези на втора и трета също не са зле, но ако напълнеят ще заприличат на Ким Кардашиян...

  16. #16
    Супер фен Аватара на Jaune
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    2 490
    момичето е казало, че има талия като от първата снимка, а не иска това.

  17. #17
    Голям фен Аватара на Glam0rous
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    927
    А ние и казахме, че няма какво да направи по въпроса и получи неоспоримо доказателство, че на мъжете им харесва повече момичето от първата снимка. Което значи, че не трябва да се притеснява толкова. В края на краищата нали това тяло трябва да привлича мъжкото внимание - не женското! Не вярвам целта в живота на аваторката да е да и пускат снимка на талията като пример за хубаво за момичетата по форумите.

  18. #18
    Няма как си смалиш талията, то си е до структура.

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Да със сигурност ако си 90-100 кг и 40-50 на една и съща височина талията ти ще е една и съща ,до структура вика

  20. #20
    Точно до структура си е и не говорех за килограми. Имах предвид, че колкото и слаб да станеш, ако самата ти костна структура е по-равна от страни като на първата снимка, колкото и да сваляш няма да си като момичето от последната.

  21. #21
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    да костите са си кости,ама тлъстината си е тлъстина )

  22. #22
    Супер фен Аватара на Christinna
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 951
    Значи аз като бях по-малка също бях малко по-пълна, сега вече не понеже до скоро ходих на фитнес, правих упражнения и какво ли не, но талията ми никога не е била широка и дори от фитнеса и упражненията не се стесни още или де да знам как да го кажа, а в корема отслабнах и го стегнах, така че това зависи от костите и структурата на тялото ти според мен.

  23. #23
    anonymous708973
    Guest
    Снимка 3 е кошмар. Циците са готини, ама това съотношение талия:ханш е като при оная жива Барби, дето мяза на скелет с цици.

    За съжаление, талията и ханшът (особено второто) са ни генетично заложени. Аааадски трудно можеш да промениш нещо по тях.

  24. #24
    Мега фен Аватара на therichbitch
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    5 536
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus Виж мнението
    Да със сигурност ако си 90-100 кг и 40-50 на една и съща височина талията ти ще е една и съща ,до структура вика

    Спрямо другите части на тялото, очевидно. Като е 100кг и задникът й ще е по- дебел и талията и съотношението м/у тях ще е същото ако е и 50кг (тогава и 2те ще имат по- малка обиколка и пак може да не е изразена талията). А първата снимка е ужасна, не знам какво й е естетичното на липсата на каквато и да било талия. При това момиче не само, че не е изразена, ами я няма и ако не забелязваш, не е 100кг. Така че е и до костна структура.

    Иначе към авторката- прави някакви усуквания и върти обръч, но недей да правиш коремни преси- ефектът няма да е такъв, какъвто желаеш

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Не - просто е скини фет Състояние в което хем си кльощав хем си дебел,слаб на килограми и телесложение,с висок процент подкожни.Структурата също взема нейната роля,но по-натам.Bitch please.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си