.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 113
  1. #1

    Red face Как ще изглеждате на първия учебен ден?

    Такам мисля,че това ще е интересна тема..поне за момичетата ,а и лично аз просто искам ориентация,защото си нямам никаква идея как да се облека...

  2. #2
    На колко си?
    Иначе аз ще съм с костюм - сако и панталон с ръб.
    Prettiness is the enemy of beauty - it cancels
    out beauty's greatness, grandeur and presence.

  3. #3
    Дънки, спортна-елегантна риза и маратонки.

  4. #4
    на 13 ще съм заек

  5. #5
    лоричка_ани виж бързо темата бъдещи осмокласници!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от lori4ka_ani Виж мнението
    на 13 ще съм заек
    Ехх.. на 13 и на мен ми пукаше с какво ще ида на първия учебен ден.
    Prettiness is the enemy of beauty - it cancels
    out beauty's greatness, grandeur and presence.

  7. #7
    някой друг с идеи за облеклото??

  8. #8
    Чудя се дали да ходя с една рокличка и къси панталонки отдолу или с дънкова пола и една много готина тениска с цветя :д ЗАЙКА ХИЪР

  9. #9
    според мен късата пола и тениската ще са по-яки..

  10. #10
    Голям фен Аватара на sunman
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Гоце Делчев
    Мнения
    712
    Ние път сигурно ще сме с униформите !
    Rock n Roll!!!!!!!!!

  11. #11
    Абе Вие разбрахте ли к'во е станало...? Днеска от МОМН са решили учебната година да почне не на 15, не на 17, а на 1 септември и ще приключи на 31 май. Защото по времето от 31 май до 15 юни ще е задължително да тренираме някой спорт в училището ни. Защото голяма част от децата са с наднормено тегло пък и така ще се открият нови таланти в спортовете. На сайта на МОМН е качена информацията с повече подробности.

  12. #12
    Супер фен Аватара на breathless
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    1 647
    Не се чудете за летни дрехи, защото не се знае какво ще е времето.
    And I will never hurt you or desert you,
    love you from the very day your mama birth you

  13. #13
    аз обмислям ..дънки с тениска и нещо готино отгоре ако е хладно..

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от krisko_krisko Виж мнението
    Абе Вие разбрахте ли к'во е станало...? Днеска от МОМН са решили учебната година да почне не на 15, не на 17, а на 1 септември и ще приключи на 31 май. Защото по времето от 31 май до 15 юни ще е задължително да тренираме някой спорт в училището ни. Защото голяма част от децата са с наднормено тегло пък и така ще се открият нови таланти в спортовете. На сайта на МОМН е качена информацията с повече подробности.
    Ъъъ, не намирам такава информация на сайта.

    Аз мисля да бъда с една рокличка и бели сандалки, ноо зависи от времето.

  15. #15
    Абе Вие разбрахте ли к'во е станало...? Днеска от МОМН са решили учебната година да почне не на 15, не на 17, а на 1 септември и ще приключи на 31 май. Защото по времето от 31 май до 15 юни ще е задължително да тренираме някой спорт в училището ни. Защото голяма част от децата са с наднормено тегло пък и така ще се открият нови таланти в спортовете. На сайта на МОМН е качена информацията с повече подробности.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Dreams12 Виж мнението
    Ъъъ, не намирам такава информация на сайта.

    Аз мисля да бъда с една рокличка и бели сандалки, ноо зависи от времето.
    яко..

  17. #17
    Абе Вие разбрахте ли к'во е станало...? Днеска от МОМН са решили учебната година да почне не на 15, не на 17, а на 1 септември и ще приключи на 31 май. Защото по времето от 31 май до 15 юни ще е задължително да тренираме някой спорт в училището ни. Защото голяма част от децата са с наднормено тегло пък и така ще се открият нови таланти в спортовете. На сайта на МОМН е качена информацията с повече подробности.

  18. #18
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    Аз сигурно ще съм с туника, клин и някакви кецове.
    Нищо специално.
    И спря да се върти за миг земята..




  19. #19
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Сигурно с униформа,но на предишните първи учебни дни бях с дънки,блуза и обувки.

  20. #20
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    krisko_krisko пусни пак същия пост, моля те, че не успях да го запомня до последната дума.
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  21. #21
    Мерсиии :*между другото вие в кои училища сте ?

  22. #22
    Супер фен Аватара на druzilla
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    България
    Мнения
    1 182
    За мен е задължително да съм с униформа,но тъй като закъснях с поръчката й,може да си остана без и даскалите да ме намразят още от първия учебен ден..


    Цитирай Първоначално написано от krisko_krisko Виж мнението
    Абе Вие разбрахте ли к'во е станало...? Днеска от МОМН са решили учебната година да почне не на 15, не на 17, а на 1 септември и ще приключи на 31 май. Защото по времето от 31 май до 15 юни ще е задължително да тренираме някой спорт в училището ни. Защото голяма част от децата са с наднормено тегло пък и така ще се открият нови таланти в спортовете. На сайта на МОМН е качена информацията с повече подробности.

    А ти спри да спамиш,вече всички разбрахме,че си го съчини,само не разбирам с каква цел.. |(
    “If you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be dealt with.” - Michael Jackson ♥

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    България
    Мнения
    2 110
    И аз съм на 13.
    Все още не съм решила,но ще следя темата и ще напиша,когато реша с какво ще съм облечена.
    "Две неща са безкрайни-Вселената и човешката глупост,но за първото не съм сигурен"-Алберт Айнщайн

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    460
    Къси панталонки тениска/потник и обувки.

  25. #25
    Ние нямаме ониформи ;д според мен дори е по - добре ходиме си с каквито искаме дрехи само са забранени късите поли и късите панталонки и разголените блузи и потници ;дддд ... Аз мисля някфи сандали и рокличка иии нещо отгоре ако е хладно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си