.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11
  1. #1

    Въпрос за Аск.фм

    Здрарейте! Искам да попитам възможно ли е да се види кой е задавал въпросите в аск фм, смисъл анонимен човек, независимо имащ или нямащ регистрация във въпросния сайт, при положение, че това е в пререз с поставените от аск.фм условия за ползване?
    Ще ми е интересно да чуя мненията ви.

  2. #2
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    По едно време във Facebook много страници пускаха някаква информация , за да можеш да видиш кои са анонимните. Имаше си инструкции какво да направиш, за да разбереш. Много хора бяха писали, че е работело това. Но до колко си е вярно, не знам.

  3. #3
    Май че не може.. иначе нямаше да има толкова "смели"

  4. #4
    Супер фен Аватара на PyCoKoCkA93
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    1 964
    Единствено с анонимността си добиваш смелостта да си избиеш комплексите на чужд гръб.Така,че изобщо не се занимавай с такива глупости...(освен,ако ти не си избиващия/та комплекси)
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЧОВЕШКО.
    ДА МРАЗИШ,КОГАТО ТЕ ОБИЧАТ Е ЖЕСТОКО.
    ДА ОБИЧАШ,КОГАТО ТЕ МРАЗЯТ Е ВЕЛИКО !!!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    от тия по фейсбук постовете дето пишат "работи" и тн. - лъжа е, не се връзвай
    ако имаш рег и задаваш въпроси е много по-вероятно ти сама да се прецакаш и да забравиш да махнеш тикчето за скриване на името и така да се разбере. ако нямаш профил и питаш - няма как да изпише.
    виж, ако оня е някакъв комп. спец или хакер, знам ли, може би има начин да разбере IP-то от което е писано

  6. #6
    НЕ! Тея по Фейсбук са пълни боклуци искам да ти кажа! Никога не съм опитвала от техните глупости и няма да го направя! Как може да има връзка между харесване на снимка, споделянето й, абонирането за някакъв потребител и т.н.?! Това е най-тъпото нещо, за което съм чувала! НЯМА и възможност за проследяване на IP-то

  7. #7
    Не може да се види кой ти е писал анонимни въпроси.. Ако някой те обижда и подозираш кой е , ти можеш да разбереш дали той е този, който се крие зад тикчето по този начин- Добави в приятели този който подозираш, след което влез във въпросите и натисни "блокирай" , което е под въпроса. След това провери списъка с приятелите Ако го няа човека,значи е той Ако не- ориентирай се към някой друг

  8. #8
    Hяма такива филми ! its all about the Spam ;D ;P

  9. #9
    Абе най-лесния начин е да забраниш анонимните въпроси

  10. #10
    ne nestava : (

  11. #11
    Повече от фен Аватара на sexy15
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    355
    Цитирай Първоначално написано от Azureus Виж мнението
    Hяма такива филми ! its all about the Spam ;D ;P
    Онези който следваха стъпките абонираха се и харесваха се прецакваха. Такива работи няма !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си