.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Как да стигна от Автогара София до Летище София???

    Понеже не съм от София и не зная как ,трябва да разбера как мога да стигна от Автогара София до Терминал 2 на летището? Какъв превоз да използвам-такси или автобус и моля да ми кажете кой номер на автобус или коя фирма такси?
    Diamonds are pretty
    && so are pearls
    but nothings as gorgeous
    as me and my girls!!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    635
    Автобуси не ползвам и не мога да ти кажа.Можеш да видиш в Центъра за градска мобилност.Иначе за такси ползвам 0887622226

  3. #3
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Маршрут 1:
    Отиваш на площад Централна гара,взимаш автобус 213 до спирка Хотел Плиска (това са 9 спирки) ,от там взимаш автобус 84 до спирка на летището терминал 2 (това са 14 спирки) . Ще стигнеш за около час и половина.

    Маршрут 2:
    Отиваш на площад Централна гара, взимаш трамвай 12 до спирка площад Света Неделя (това са 5 спирки),от там отиваш до Метростанция Сердика и взимаш метро до спирка Младост 1 (това са 7 спирки) ,ходиш до улица Йеросалим и взимаш автобус 384 до спирка Летище София терминал 2 ( това са 6 спирки) . Ще стигнеш за около час и половина.

    -източник на маршрутите http://www.bgmaps.com/map/sofia

  4. #4
    бях чула,че на изхода на автогарата има стоянка на таксита ОК Супертранс и те били най-добре ....някой да ми каже нещо повече,колко време е пътя от автогарата до летището и колко лв ще струва
    Diamonds are pretty
    && so are pearls
    but nothings as gorgeous
    as me and my girls!!!

  5. #5
    Супер фен Аватара на MrCreeper
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 122
    Таксита покрай гарите не взимай, може да ти излезе доста солено.
    Don't hate the hacker,
    hate the code!

  6. #6
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от DeAngelle Виж мнението
    бях чула,че на изхода на автогарата има стоянка на таксита ОК Супертранс и те били най-добре ....някой да ми каже нещо повече,колко време е пътя от автогарата до летището и колко лв ще струва
    Еми ако си неоправна или с много багаж и искаш да се изръсиш стабилно за такси ...прав ти път
    Ако беше обърнала внимание на линка,който ти пратих щеше сама да си отговориш на въпросите ама какво да се прави

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    635
    Не я лъжете , не са баснословни сумите.Има едни готини хора , които учтиво те канят да се качиш в тяхната кола.Съветвам те да се качиш при тях като си зле

  8. #8
    за такси ползвай ОК супертранс (ама да не се объркаш със СК-лоша фирма която има близко лого до това на ОК) или yellow..... на прозорците има залепени тарифи... виж дали имат карта със тяхна снимка, име и т.н. на таблото.... и си следи брояча.. и гледай да не те прекарат през Обеля или Люлин, че сметката ще ти излезе солена... не се издавай, че не си от София... ако има още нещо питай запозната съм доста.. пиши на лично ако имаш още въпроси

  9. #9
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от Furious? Виж мнението
    Не я лъжете , не са баснословни сумите.Има едни готини хора , които учтиво те канят да се качиш в тяхната кола.Съветвам те да се качиш при тях като си зле

  10. #10
    prez kolko vreme minavat avtobusite ot jp garata za letishteto? prez 15-20min ili poveche?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си