.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3
  1. #1
    самотна
    Guest

    Unhappy моля прочетете...

    Здравейте, за първи път пиша тук но искам да споделя с някой.
    Имам по малка сестра на 5 е откакто тя се роди нищо вече не е същото. Майка ми и баща ми гледат на нея като ангел, а на мен като няква даденост. Тя постоянно ги манипулира и обвинява за всичко мен, а те и вярват и мен ме наказват и ми се карат. На нея и купуват всичко скъпи дрехи, подаръци, а на мен учебниците дори не ми купиха. Мен ме карат да чистя правя всичко, а нея само я хвалят и пак подаръци. Наскоро ги накарах да ми позволят поне да си взема домашен любимец и ми позволиха, хамстерче но сестра ми иска котка и те и взеха. Зажалост котката и уби хамстера много плаках единствено то изпитвах че ме обича. Като разбрах много ми беше тежко, а вместо някво разбиране да получа те почнаха да ми се карат и обиждат. Просто откакто се роди нещата се промениха вече почнам да мисля че само нея обичат...

  2. #2
    Мега фен Аватара на SHPAIdURmeN
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 882
    Цитирай Първоначално написано от самотна Виж мнението
    а на мен учебниците дори не ми купиха.
    И к'во сега на училище без учебници ходиш... Предполагам и тетрадки не са ти купили.

    Да кажем, че не си трол. Ще те съветвам да кажеш на родителите си това :
    Имам по малка сестра на 5 е откакто тя се роди нищо вече не е същото. Майка ми и баща ми гледат на нея като ангел, а на мен като няква даденост. Тя постоянно ги манипулира и обвинява за всичко мен, а те и вярват и мен ме наказват и ми се карат. Просто откакто се роди нещата се промениха вече почнам да мисля че само нея обичат...
    *GET TO KNOW*
    THE UNKNOWN

  3. #3
    Повече от фен Аватара на qkataa_123
    Регистриран на
    May 2015
    Мнения
    321
    Първо ти предлагам да се регистрираш в сайта. А относно сестрати скарай и са и и кажи да те слуша понеже малките слушат по големите или някой ден извикай майкати и бащати в стаята ти без нейно присъствие и им обясни че тя трябва да те слуша че е по малка и т.н. Апак ако и това не стане незнам тоест аз нямам сестра обаче ако имах по малка щях да ти кажа по подробно

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си