.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 108

Тема: Прашки

  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от DennisCobain Виж мнението
    Веднъж обух и ги събух почти веднага. Това е най-неудобното нещо, наистина.
    +1

  2. #52
    Да, нося. От началото на това лято (на 17 съм). За първи път съм обувала някъде в 4 клас, но само 1-2 пъти, колкото да видя какво е. Но честно казано, откакто започнах да нося по-често, когато сложа боксерки, се чувствам доста навлечена в топлото време

  3. #53
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Носила съм, ама не знам на колко години сложих за пръв път.
    Нося. Ама май беше първия път, когато бях на 13 - 14 години от любопитство главно.

  4. #54
    изобщо не харесвам прашки супер наудобни са

  5. #55
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    590
    Нося само бикини независимо с какво съм.Тия прашки са ми гадни.

  6. #56
    Голям фен Аватара на mey_si
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    751
    Добре,бе момичета как излизате навън с тесни дънки,или рокля по тялото и ви се очертават гащите отзад...Не мисля,че е яко..

  7. #57
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    590
    Ми не ми пречи.Дори и с клин пак съм си с бикини.Ако не искам да ми се очертава нищо излизам без бельо,но ми се случва рядко.Пък и дали с прашки или без нищо не виждам кой знае каква разлика освен лентата впита в гъза ми .

  8. #58
    Без бельо ти е по-удобно от колкото с прашки

  9. #59
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Много е удобно без бельо! Само с дънки е леко кофти, че са твърдички :Д Не ви ли се е случвало да тръгнете без?
    Everything changes, but beauty remains ...

  10. #60
    Не :Д Немога да си представя да тръгна така :Д

  11. #61
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Понякога се налага :Д
    Everything changes, but beauty remains ...

  12. #62
    Голям фен Аватара на Glam0rous
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    927
    Представям си както ходя все с някакви къси рокли да тръгна без бельо (то за околните сигурно ще е супер), ще направя голямо впечатление. Иначе гледката на всевъзможни гащи и боксерки изпод рокли, клинове и панталони от по-фина материя си е невероятна, особено ако има и някоя превръзка тук-там да се очертава/подава (реален случай от класа ми и университета)

  13. #63
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Е, с къса рокля/пола много ясно, че няма да тръгнеш без бельо. Това ще е покъртително :Д
    Иначе, аз съм виждала момиче с много къса пола, прашки и на прашките- залепена дамска превръзка. Никак не преувеличавам.
    А и чак толкоав къса рокля/ пола, от която да ти се виждат половите органи(без значение с или без бельо), е грозно при всички положения.
    Everything changes, but beauty remains ...

  14. #64
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Аааа, я не давайте акъл вие. Как може такова нещо с къса рокля и с бельо. Ъпсурт!
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  15. #65
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Мани, ужас пълен!
    Everything changes, but beauty remains ...

  16. #66
    Голям фен Аватара на Glam0rous
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    927
    Пред блока последно видях една - с полупрозрачен клин, големи гащи и килната на една страна превръзка се подава из тях...може би си мислеше, че не се вижда. А на една съученичка това и беше коронният номер ама с бял панталон.

  17. #67
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    Хах, вашите истории не са нищо. ^^ Аз на морето тази година видях някаква рускиня, която бе с онези късите гащички, които сега са на мода (^^), бяха наистина от най-късите сигурно, под тях се подаваха червените бикини/прашки (не бях сигурен какво е, защото не се виждаха добре), а под тях ѝ се виждаха големите срамни устни… Мега яка гледка, а? ^^

  18. #68
    Голям фен Аватара на Glam0rous
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    927
    Oo и аз съм виждала по морето такива индивиди, особено рускини както каза. Нямат ни свян, ни чувство, ходят си както им дойде. А на басейна на който работех преди време, една влезе да се къпе с превръзка....

  19. #69
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    590
    То ако е спрашки превръзката личи много повече отколко с бикини ако си

  20. #70
    Голям фен Аватара на Glam0rous
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    927
    въпросът е как изобщо решава да тръгне така, че всички в тоя момент да са наясно с бельото и физическото и състояние, или да си помисли да натопи тва нещо във водата, в която се къпят и други хора...

  21. #71
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Днес си купих 2 броя черно и тъмно зелено

  22. #72
    От 15 годишна нося само прашки. Обаче гледам винаги да са памучни безшевни и отзад да не са като ластиче, ами от тези по-дебелите. ако се сещате и като ги сложа изобщо не ги усещам. Много са удобни- по-добре са ми от бикините, които лично на мен ми се впиват гадно и ги усещам по дупето си.

  23. #73
    Мега фен Аватара на fenkaaa
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    3 416
    Всеки ден съм с прашки,освен ако не съм в цикъл.Иначе за първи път съм сложила може би в 5 клас някъде.

  24. #74
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    590
    И зимата ли носите прашки?Имам чувство ,че ще умра от студ само с тая препаска квато съм зиморничава

  25. #75
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Аз и зимата нося. Така или иначе бельото не те стопля кой знае колко и винаги ми е студено, без значение с какво съм.
    Everything changes, but beauty remains ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си