.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883

    за козметиката у нас

    искам да ви попитам в какво държите козметиката си у вас ? и знаете ли някой онлайн сайт за нещо като рафт или нещо подобно за козметика... търсих,но откривам някакви от дърво,които ми изглеждат много грозно,а аз искам хем да е хубаво,хем да е удобно,хем да събира повечко неща.... и за лаковете - знаете ли от къде мога да си поръчам такава поставка,но за около 50-60 лака ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    На портмантото се побирам засега.
    Горе-долу такъв тип е http://www.mebeli.abc-bg.net/products/1202.jpg Пред огледалото са сенките, гребените и парфюмите, а отдолу държа сешоар, лакове, лакочистител, пинсета, пила за нокти и лосионите.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  3. #3
    Супер фен Аватара на marble
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    1 328
    Аз си купих бюро за гримовете, но ми писна да го чистя всеки ден от гримове/защото е бяло/ тааа, аз също се интересувам.
    Това за лаковете можеш и сама да си го направиш. Излиза и по-евтино, стига да имаш силиконов пистолет.

  4. #4
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от marble Виж мнението
    Аз си купих бюро за гримовете, но ми писна да го чистя всеки ден от гримове/защото е бяло/ тааа, аз също се интересувам.
    Това за лаковете можеш и сама да си го направиш. Излиза и по-евтино, стига да имаш силиконов пистолет.
    ами дядо ми мисля че има ... но едва ли ще му се занимава.. и все пак би ли ми дала малко повече информация.. как става ?

  5. #5
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka Виж мнението
    На портмантото се побирам засега.
    Горе-долу такъв тип е http://www.mebeli.abc-bg.net/products/1202.jpg Пред огледалото са сенките, гребените и парфюмите, а отдолу държа сешоар, лакове, лакочистител, пинсета, пила за нокти и лосионите.
    ами лошото е че искам да е в моята стая,а огледало имам на гардероба направо... и ми трябва нещо странично

  6. #6
    Супер фен Аватара на marble
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    1 328
    Оо, не ти трябва дядо ти.
    http://www.youtube.com/watch?v=sg6f31JCLgM
    Това е от дърво.
    може и пластмаса
    http://www.youtube.com/watch?v=v-QmkFhLfHg

  7. #7
    Голям фен Аватара на .Wonder
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    528
    Сблъсквам се с този проблем всеки ден, прелестна моя.
    Моята козметика седи в едно невзрачно дървено шкафче с два рафта, като на горния държа лаковете си и балсамите си за устни, а на долния- парфюми, несесер, почистващи продукти... Заради малкото пространство съм принудена да изваждам непрекъснато предните продукти, за да достигна до по-задните, което е неприятен момент, ако бързам.
    Но се надявам, живот и здраве, в скоро време стаята ми да стане лично и само моя и да мога да разположа продуктите си на повече от едно място.

  8. #8
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Аз знам едно нещо, ама ме мързи да го напиша. Абе, се тая, ше се оправиш некак.
    Последно редактирано от koshtramba : 11-17-2012 на 16:47
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  9. #9
    ^ lol Много полезно.

    Огромна част е върху раклата, която така или иначе отгоре си е празна. Лаковете просто са наредени, по-голямата част от декоративната козметика е в метални кутии от бонбони. Имам кутии за грим и палитри със сенки върху една етажерка за книги. Парфюмите и лосионите са на масата до мен. А почистващата козметика си е в банята.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  10. #10
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    всичките ми лакове са в хладилника на вратичката и с тях нямам проблеми ;д
    другото е разпиляно по бюрото/шкафа. ще следя темата ;д

  11. #11
    В хладилника о.О за първи път чувам, но като се замисля не е от най-лошите решения ;Д
    Ще следя темата и аз искам нещо като авторката ама няма.. готова съм за идеи..

  12. #12
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    моята казметика е на бюрото, на секцията, на шкафчето до огледалото в моята стая, в коридора може да метне нещо
    ужас.

  13. #13
    Супер фен Аватара на DeviL_AsS
    Регистриран на
    Jun 2007
    Мнения
    2 941
    Моята козметика заема най-горният рафт на секцията ми,а той е доста дългичък,така че нямам проблеми с това

  14. #14
    Имам една малка библиотека с 2 рафта. Половината от единия рафт е в козметика. Преди имах много повече неща и вече не знаех къде да ги слагам, но осъзнах, че не само,че давам супер мн пари за козметика, едва ли не се пристрастявам към нея... драстично намалих количествата.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  15. #15
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Имам една малка библиотека с 2 рафта. Половината от единия рафт е в козметика. Преди имах много повече неща и вече не знаех къде да ги слагам, но осъзнах, че не само,че давам супер мн пари за козметика, едва ли не се пристрастявам към нея... драстично намалих количествата.
    ами аз скоро правих чистка,но още са си много .. и то повечето са парфюми и лосиони за тяло + козметиката ми за коса .. иии става сложно

  16. #16
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Моята козметика е в гардероба ... имам свободен рафт където съм набъчкала всичката си декоративна козметика ... Бялата козметика ми се мотая по бюрото... а лаковете са в една кутия ;д

  17. #17
    Имам такова портманто и там си държа по-голямата част от козметиката http://www.pirinski-bor.com/cms/img_data/43/img1.jpg ,останалото в банята.

  18. #18
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    Моята козметика е в гардероба ... имам свободен рафт където съм набъчкала всичката си декоративна козметика ... Бялата козметика ми се мотая по бюрото... а лаковете са в една кутия ;д
    хм.. това е идея ама моите шкафчета не са особено големи

  19. #19
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Цитирай Първоначално написано от DarkEmotionS Виж мнението
    В хладилника о.О за първи път чувам, но като се замисля не е от най-лошите решения ;Д
    Ще следя темата и аз искам нещо като авторката ама няма.. готова съм за идеи..
    По принцип от топлото изсъхват, та затова и аз съм чувала, че може да се държат в хладилник.
    Имам нещо като етажерка/библиотека, на която стои и телевизора и самата козметика е на рафтовете отгоре. А несесера с най-необходимите работи ми стои пред огледалото, на нощното шкафче. Общо взето съм разпиляна.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Dagichka
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    4 006
    това за хладилника го научих още преди 3-4години, бях у една приятелка и оп да вземем нещо да хапнем и гледам в хладилника лаковете на майка и о.о после ми обясниха и други мацки, че така са трайни по-дълго
    от 3 години си ги бутам в хладилника и наистина си кретам бааая време с тях и са си като нови :Д

  21. #21
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Едрата козметика ми е на секцията,а лаковете за нокти ми са в един несесер и си ги държа в един шкаф.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си