.
Отговор в тема
Страница 2 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 108

Тема: Прашки

  1. #26
    Супер фен Аватара на lubovvv
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    1 056
    Прашки обух за пръв път когато бях 5-ти клас и не ми бяха никак удобни. Сега не нося прашки, единствено има едни между боксерка и прашка, това ми е удобно. Но като цяло обичам бикини или боксерки
    Заместител на любовта, има ли кажи ми сега?
    Заместител на болката, която чувствам в мойта душа...
    Заместител на любовта от който да не ме боли...
    Заместител на болката....има ли кажи???

  2. #27

    Wink

    az nosq postoqnno mn sa mi udobniii zapo4nah ot 4 klas

  3. #28
    Повече от фен Аватара на mimijessi
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    358
    Не! Това за мен е най-неудобното нещо!

  4. #29
    Повече от фен Аватара на BornToRaiseTheHell
    Регистриран на
    Oct 2011
    Мнения
    393
    Самата идея да имаш конец в дупето, не ми харесва.

  5. #30
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Нося адски рядко и то от тези с по-дебелата лента. В 5-6 клас някъде обух прашки за пръв път.
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  6. #31
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Цитирай Първоначално написано от sexa_na_kompleksa Виж мнението
    Да, винаги съм с прашки, слагам боксерки само по време на цикъл и ми е много неудобно, особено лятото. .
    И аз съм почти винаги, удобни са ми,а и не се притеснявам дали ще ми се очертае бельото заради тесния панталон/ тесни дънки.

    Иначе, май започнах от 6-7 клас.


  7. #32
    Супер фен Аватара на Djenka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    The little Wien :)
    Мнения
    1 197
    Нямам прашки и не съм носила досега, но планирам да си купя, за да видя какво е Какъв тип бихте ми препоръчали? Ако има значение, на 15 съм.

  8. #33
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Нося, но рядко
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  9. #34
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    Когато нося тесен панталон/рокля нямам избор-по-добре прашки,отколкото да ми се очертават гащите.
    Абе общо взето си ги поносих тва лято.Баба ми ме запозна с прашките в шести клас,когато имах едни бели бермуди и се чудех с какво няма да прозират.

  10. #35
    Почти прашки нося - 13 годишна бях ,когато за първи път ги обух.Удобни са ми.

  11. #36
    Мега фен Аватара на SisiStrange
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    София
    Мнения
    6 667
    Имам, но като цяло не обичам да нося. Слагам за по-специални поводи само, кхъм.
    Lasiodora striatipes
    Grammostola rosea
    Cyclosternum fasciatum
    Brachypelma emilia
    Acanthoscurria geniculata
    Радослав

  12. #37
    Не помня кога сефтосах прашките Иначе нося и повечето са ми от тези най-тънките с дантелките и красотиите имам и по-обикновени , разбира се, рядко обувам боксерки и бикини. Повече ми допадат прашки .

  13. #38
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262

  14. #39
    Цитирай Първоначално написано от Djenka Виж мнението
    Нямам прашки и не съм носила досега, но планирам да си купя, за да видя какво е Какъв тип бихте ми препоръчали? Ако има значение, на 15 съм.
    Вземи си едни по-тънки и едно по-дебели и виж кои ще ти седят по-добре и ще са ти по-удобни. Аз нямам претенции от към дебелина и материя, затова просто си взимам каквито ми харесат. А това с пренасянето на бактерии нещо не ми звучи логично. : )
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

  15. #40
    Прашки нося почти винаги, особено лятото просто не мога да понасям боксерки ,но пък зимата си ги нося понякога и когато не съм в цикъл (но много мразя като вземат да ми се набират и да се вижда някво грозно през дънките и трябва да ги оправям половин час )

  16. #41
    Супер фен Аватара на lamer4e7o
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Някъде там
    Мнения
    2 683
    up за арната тема! ^^

  17. #42
    Мега фен Аватара на PullMeCloser
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    3 520
    Нося прашки, имам всякакви. На вид най-много ми харесват дантелените, които не са съвсем тънки, но са ми неудобни, особено ако са със супер тънка дантела. Най-удобни са безшевните памучни, страшен кеф. И не си личат изобщо под рокли и тн.
    Everything changes, but beauty remains ...

  18. #43
    Голям фен Аватара на Glam0rous
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    927
    Само с прашки ходя, за пръв път мисля, че в 5 клас ми беше подарила братовчедка ми. Никога не са ми били неудобни - напротив, не мога да си представя друго бельо - с бикини и боксерки се чувствам се едно съм се навлекла и не ми е удобно, не се чувствам комфортно. Още повече, че биха се личали на почти всичките ми дрехи, което е ужасно грозно. Като видя някое момиче в по-опит панталон/рокля, още повече светъл и отдолу да и се личат огромните гащи не знам в тях огледало няма ли...

  19. #44
    Не са ми удобни изобщо... Не помня кога съм си купила за 1ви път.. отдавна беше, но нито тогава, нито сега ми харесва да нося.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  20. #45
    Голям фен Аватара на SWT
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    512
    не нося,мразя ги

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от DennisCobain Виж мнението
    Веднъж обух и ги събух почти веднага. Това е най-неудобното нещо, наистина.
    +

  22. #47
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Цитирай Първоначално написано от nymphadora Виж мнението
    Когато нося тесен панталон/рокля нямам избор-по-добре прашки,отколкото да ми се очертават гащите.
    Абе общо взето си ги поносих тва лято.Баба ми ме запозна с прашките в шести клас,когато имах едни бели бермуди и се чудех с какво няма да прозират.
    уау имаш много модерна баба

  23. #48
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    Цитирай Първоначално написано от Glam0rous Виж мнението
    Само с прашки ходя, за пръв път мисля, че в 5 клас ми беше подарила братовчедка ми. Никога не са ми били неудобни - напротив, не мога да си представя друго бельо - с бикини и боксерки се чувствам се едно съм се навлекла и не ми е удобно, не се чувствам комфортно. Още повече, че биха се личали на почти всичките ми дрехи, което е ужасно грозно. Като видя някое момиче в по-опит панталон/рокля, още повече светъл и отдолу да и се личат огромните гащи не знам в тях огледало няма ли...
    Има по-пълнички момичета, на които прашките не им стоят добре. По-добре в този случай с хубави бикини без грозни стягащи ластики, някоя фина материя, отколкото огромен гъз и прозираща прашка. Просто отврат. Виждала съм такова нещо ужасно е!

  24. #49
    Голям фен Аватара на Glam0rous
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    927
    Говоря за себе си и за мнозинството момичета. Значи ако са "пълни", прашките са им проблем, който трябва да оставят на доста заден план. В сланините всичко се опива и се личи - няма как.

  25. #50
    Не нося,адски неудобни ми са ,не ги харесвам.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си