.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1
    Супер фен Аватара на Transform
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 166

    Молове в СОФИЯ

    не съм от софия,но ще ходя там и искам да си купя някои дрехии си мисля че в някой от моловете ще има дрехи които търся по тези критерий,та
    1.Кои са моловете в София? (не съм запознат колко има,как се казват и т.н.)
    2.Кои е най-хубав (с най-яки магазини)
    3.Кой е с най-достъпни,ниски цени или къде има намаления ( за аутлет център или нещо подобно / извинявам се не знам имената им съм чувал там ефтини ли са дрехите щом е аутлет?
    Благодаря предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на Infinity
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    5 543
    Отиваш директно в Сердика Център !
    To infinity and beyond.

  3. #3
    Фен Аватара на Youudontknowme
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    София
    Мнения
    172
    The Mall или Сердика

  4. #4
    Мега фен Аватара на Rebirthing
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 812
    Сердиката е най-якия мол.
    Иначе има и The Mall, Mall of Sofia, CCS (City Center Sofia), SkyCity и Sofia Outlet Center.

  5. #5
    Супер фен Аватара на Transform
    Регистриран на
    Apr 2010
    Мнения
    1 166
    А цените как са ?
    И още нещо виждали ли сте дънкено яке,ама тънко в някой магазин?

  6. #6
    Аватара на Milly4
    Регистриран на
    Apr 2011
    Град
    ~В сТрАнАтА нА чУдЕсАтА <3
    Мнения
    2 005
    Мисля, че в Сердика цените бяха най-ниски.А за якенцето, сигурно има в някой магазин
    Цигарите са вредни , понякога водят до смърт , тя и любовта понякога води до същото - да я забраним ли ?
    Като се събудя, свят ми се вие. Като стана бира ми се пие.
    Шофирай разумно- стигни жив!!!

  7. #7
    Голям фен Аватара на ScarlettS
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    758
    Аз пазарувам най-често от Сердика и The Mall, преди от The Mall of Sofia.. не знам къде са най-ниски цените, иначе такова яке най-вероятно има във всеки мол.

  8. #8
    Супер фен Аватара на RainbowGirl
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    1 419
    Отивай в Сердиката! Най-хубавите магазини са там, а и в момента има адски много намаления до 70/75%
    I'm still here bitches and i know everything !!!

    Тери.. <33 ♥

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    +1 за Сердика или CCS. В the mall са надути ценичките прекомерно ,а в Mall Sofia няма нищо

  10. #10
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Начи аз съм влюбена в TheMall .. Сердиката НИКОГА не ми е харесвала .. нз нещо в цвета й отвън ме отблъсква!!
    Но един ден със сигурност няма да ти стигне за всичките ..

    иначе към други, които имам наблюдения: CCS и MallofSofia нещо ги развалиха и няма голям избор, камо ли хора ..

    п.п. ето ти едно линкче по междудругото .. дано те ориентира:
    http://www.nasamnatam.com/grad/Sofia-shoping.html

  11. #11
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    ^ Просто остаряха. CCS е първият мол, Mall of Sofia - 2рия. Нормално е да изгубят посещаемост.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  12. #12
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Цитирай Първоначално написано от koshtramba
    ^ Просто остаряха. CCS е първият мол, Mall of Sofia - 2рия. Нормално е да изгубят посещаемост.
    Така е жалко, за което .. почти съм сигурна и че новите, които в момента се строят ще изместят сегашните, което за мен е глупаво ..

  13. #13
    Повече от фен Аватара на blueberryyy
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    356
    В Сердика има най-голямо разнообразие на марки, има ги тези всичките, където цените са низки - New Yorker, Terranova, Caliope.
    Въпросът ти къде цените са най-добри е леко тъповат, няма как в един мол цените да са по-низки, защото се предлагат еднакви марки във всичките Но в момента така или иначе има големи намаления.
    За аутлетите... Според мен не си заслужава. Повечето дрехи са много зле, а цените никак не са евтини...

  14. #14
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    ^ Така е, няма как на една и съща марка цените да са различни. А ако са различни, то няма да са повече от 2-3 лв. Иначе Сердиката е най-голям и там има най-много магазини, така че мисля че това е най-добрия избор. Повечето тийн-ове (включително и такива от моя град) се кефят на The Mall защото има Playground и кино, но според мен моловете са си молове, там се ходи да се пазарува, а не за забавления.
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  15. #15
    Голям фен Аватара на eminemfenka
    Регистриран на
    May 2009
    Мнения
    813
    Цитирай Първоначално написано от FuckingFreak
    ^ Така е, няма как на една и съща марка цените да са различни. А ако са различни, то няма да са повече от 2-3 лв. Иначе Сердиката е най-голям и там има най-много магазини, така че мисля че това е най-добрия избор. Повечето тийн-ове (включително и такива от моя град) се кефят на The Mall защото има Playground и кино, но според мен моловете са си молове, там се ходи да се пазарува, а не за забавления.
    Да, за това отиваш в Сердика да пазаруваш.. а после в Д' Мол да разпускаш .
    ла-ла-ла

  16. #16
    Супер фен Аватара на katii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 728
    Цитирай Първоначално написано от Rebirthing
    Сердиката е най-якия мол.
    Иначе има и The Mall, Mall of Sofia, CCS (City Center Sofia), SkyCity и Sofia Outlet Center.

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Infinity
    Отиваш директно в Сердика Център !
    +1
    А ина4е аз в4ера ходих до Мол София, но само боклуците са ги намалили, докато ка4ественото си остава скъпо ..
    Продавам моделинени дънкулки - ръчна изработка : http://www.teenproblem.net/f/viewtop...EA%F3%EB%EA%E8
    *Албум : https://picasaweb.google.com/102831828017615170057*

    ****АБСОЛЮТНО ВСИЧКО Е НАМАЛЕНО ДО -70 ПРОЦЕНТАА **** :P

  18. #18
    И аз мога да потвърдя. Или The Mall или Serdika Center. Другите не ме кефят Иначе тук има списък за всички молове в софия http://xn-----6kcald3aiad8arr5b8b8l....84%D0%B8%D1%8F . Честно казано, сега ще отварят още 3 мола май и не се знае вече кой ще е най-добрия Ще има един България МОл, един на Черни Връх и още един някъде се гласяха да отварят. То толквоа молове направиха, само и пари да имаше .....

  19. #19
    Стара тема.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  20. #20
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Мале ако знаете какви сте късметлии ... В Търново не стига, че няма почти никакви марки, ами и всичко е с бахти надутите цени... Отидох в София .. в Дъ Мол .. и повечето неща ми се сториха супер евтините о.О

    Колкото до авторката.. нека и аз да се повторя за Сердика...

  21. #21
    dream1707 - така е А да знаеш навънка колко са по-евтини дрехите... Тука ни жулят с голяма сопа

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си