.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Фен Аватара на bib
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Wonderland
    Мнения
    225

    Нормално ли е?

    Здравейте! Искам да ви попитам нещо. Дойде ми в Неделя (точно когато трябваше),симптомите (подут корем и болки в главата си бяха на лице) , кръвта си е с ярък цвят както обикновено, има ги и съсиреците.. но тече по-слабо от обикновено. В повечето случаи 2-3 ден съм като чешма..и вечер ми тече доста, а тази вечер почти нищо нямаше :Д
    На какво може да се дължи и имам ли повод за притеснение? НА 17 съм,ако има значение..

    п.п. В събота правих секс за първи път.. (1-2 вкарвания бяха без презерватив ,! но чак след като момчето свърши два пъти от френска и след това се изми.) После сложихме кондом ,но му спадна и спряхме да е мъчим :Д
    *За това изключвам цветната бременност при положение,че не е свършвал в мен ,нито бях в овулация; Както и някаква болест предавана по полов път ,защото сме си първите .
    Последно редактирано от bib : 09-25-2012 на 08:27

  2. #2
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114
    Нормално е. Климат, пътуване, ау. Много неща влият както на появата на цикъла, така и на продължителността му.

  3. #3
    Не мисля, че има място за притеснение.И на мен ми се е случвало .
    Виж следващата ти менструация дали ще е същата, тогава можеш да вземеш мерки.

  4. #4
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Може да е промяна в следствие от първият ти път. Не мисля, че имаш повод за притеснение, ако и следващата ти менструация не е нормална, чак тогава се консултирай с лекар.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си