.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 54

Hybrid View

  1. #1

    Френска любов

    Здравейте.
    Аз съм на 15 години, името си няма да казвам, от Плевен. Имам си приятелка от около 6 месеца някъде. Тя е една година по-голяма от мен - на 17. Още не сме правили секс, тя ми каза, че не е готова, а и аз мисля, че не съм. Така че няма проблем.
    Но през последните няколко седмици си говорим повечко на тази тема и тя ми каза, че не искала да прави френска любов. Аз малко се учудих, но я обичам и не мисля заради такива неща да късам с нея.

    Но все пак реших да ви попитам. Вие как бихте реагирали в подобна ситуация? Нормално ли е момиче да не иска да го прави?
    Момчета, вие попадали ли сте на такива момичета?
    Момичета, според вас това нормално ли е, и имали някоя друга, която също не иска да го прави?

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Я съгражданинО..
    Много ясно, че има момичета, които не искат. Питай я защо не иска и ако ти изреди някакви супер глупави причини, си поговорете сериозно на таЗ тема.
    Ако бях момче, сигурно щях да си помисля, че не може някоя да ме обича целия, ама без оная ми работа. А причините са наистина, ама наистина глупави, тъй че да го преодолее и толкоЗ.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  3. #3
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    защо да не е нормално ? има и момичета,които не искат,може да не е готова,може да е пробвала и да не и е харесало...

  4. #4
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    да, малка и недорасла е
    въпреки че аз на 17 съм си про направо , в сравнение с някои мои наборки и beginner в сравнение с други
    не късай с нея, ако имаш чувства
    ако ти е за секса , намери си друга..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  5. #5
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Няма такъв вариант - бъди реалист! Такива момичета директно им казвам довиждане.. Не живеем в 10 век пр. н. ера..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  6. #6
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    Няма такъв вариант - бъди реалист! Такива момичета директно им казвам довиждане.. Не живеем в 10 век пр. н. ера..
    човеко.. от вчера ти гледам коментарите и не мога да повярвам .. как може да си такъв не знам...

  7. #7
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    човеко.. от вчера ти гледам коментарите и не мога да повярвам .. как може да си такъв не знам...
    И от миналата седмица да ги гледаш, така е.. След като аз предлагам всичко, търся и добрия продукт.. А не ефтини заместители..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  8. #8
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    И от миналата седмица да ги гледаш, така е.. След като аз предлагам всичко, търся и добрия продукт.. А не ефтини заместители..
    значи момиче,което не иска да прави френска не става... боже.. тебе не знам коя и колко жестоко те е зарязала ама си чист идиот.. надявам се да не се обидиш казвам ти аз как те виждам и какво впечатление си ми направил

  9. #9
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    значи момиче,което не иска да прави френска не става... боже.. тебе не знам коя и колко жестоко те е зарязала ама си чист идиот.. надявам се да не се обидиш казвам ти аз как те виждам и какво впечатление си ми направил
    Както искаш ме наричай, но аз девойки с разни фригидни изменения не приемам..
    Ти харесваш ли дебели и потни момчета? .. Не, нали? Това прави ли те идиотка..? Въпрос на вкус и на мнение, но аз такива лиготии не търпя - ако трябва ще се жертва, ако не - bon voyage.
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  10. #10
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    И от миналата седмица да ги гледаш, така е.. След като аз предлагам всичко, търся и добрия продукт.. А не ефтини заместители..
    Глупаво е да приемаш момичето до теб, като някоя стока/играчка, буквално, която да задоволява сексуалните ти нужди. Що ли съм убедена, че и хал хабер си нямаш от чувства и така нататък.

    Нормално е, авторе. Макар, в началото и аз да не исках - след това се съгласих. Възможно е да е притеснена, някой да й е внушил някакви простотии, да й е за първи път или да е пробвала, и да не й е харесало.

  11. #11
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    абе човек от къде си сигурен че са лиготии ? има момичета,които просто не им харесва.. да не е пробвала и да отказва - да,и аз съм съгласна,но да е пробвала няколко пъти и да не и хареса не можеш да кажеш че е лиготия ... и да кажем,че това и е кусура - да не прави френска,тогава пак ли би я оставил ? .. а като е да бъдеш пич - ще ти е приятно ли да знаеш,че твоето момиче ти прави френска без тя да го иска и и е неприятно ?

  12. #12
    Фен Аватара на bloodysunrise
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    232
    Touche... съгласен съм с брата Givemelove ;д
    мъжко съм

  13. #13
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Е не мога да споря вече.. Няма неприятно.. Разбирам да те накарат да лапнеш жълта, воняща и сиринясала пишка, или аз да лижа мазна, със точищи се мазги и синьо-зелена течност п*тка - добре - да кажем нали, че ще ни бъде неприятно.

    Но партньора ти да спазва перфектна хигиене /доколкото го позволява момента, разбира се/, и ти да се цупиш "понеже не ти било приятно".. Айде стига де? ..

    Ето затова се дразня на 90% от жените - ако трябва бъдете актриси - правете го за човека отсреща.. После викате ми той беше такъв, той беше онакъв.. Беше, защото онази другата кляка и си върши работата перфектно, нали се сещаш..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  14. #14
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    не всичко опира до хигиената бе човек... аз с теб няма да споря... щом предпочиташ такава дето само кляка и друго не може пред свястно момиче дето не кляка проблема си е твой.. сам мисли каква ще е жена ти ... ама после с твоите камъни по твоята глава ... мисленето ти е глупаво и не ти ляга на годинките ама изобщо

  15. #15
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    не всичко опира до хигиената бе човек... аз с теб няма да споря... щом предпочиташ такава дето само кляка и друго не може пред свястно момиче дето не кляка проблема си е твой.. сам мисли каква ще е жена ти ... ама после с твоите камъни по твоята глава ... мисленето ти е глупаво и не ти ляга на годинките ама изобщо
    Излизаш от контекста на нашия разговор и от това, какво аз мисля и не мисля.. Затова разговорът приключва сега.
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Трябва да надува бузките, ниможи
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  17. #17
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
    Трябва да надува бузките, ниможи
    Е.. айде бе, жени, къде спахте досега!
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  18. #18
    Голям фен Аватара на magita
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    875
    Ха тоя път съм съгласна с GiveMeLove! Не може да даваш всичко което се изисква от теб, а в същото време да не даваш. Било то и френска. Щом си с човек който обичаш е глупаво да те е гнус от него при положение, че има елементарна хигиена.
    Ще се изредят много тука дето ще ми кажат, че такива неща не се правят, за да ти ги върнат, но не е много вярно т'ва. Се едно да си с човек който обичаш и даваш всичко за него, а в същото време да получаваш само _)_ е тоя. ;]
    No driving, no sleeping
    Live it up like it's the weekend
    When the DJ play the right song
    Gon' drink, gon' party all night long...
    Party all day, party all night
    Say you wanna party
    Let's party alright

  19. #19
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Цитирай Първоначално написано от magita Виж мнението
    Ха тоя път съм съгласна с GiveMeLove! Не може да даваш всичко което се изисква от теб, а в същото време да не даваш. Било то и френска. Щом си с човек който обичаш е глупаво да те е гнус от него при положение, че има елементарна хигиена.
    Ще се изредят много тука дето ще ми кажат, че такива неща не се правят, за да ти ги върнат, но не е много вярно т'ва. Се едно да си с човек който обичаш и даваш всичко за него, а в същото време да получаваш само _)_ е тоя. ;]
    Съгласна съм с това!
    Не мога да си представя, че ако държиш на някого и искаш да му доставиш максимално удоволствие няма да направиш поне опит за това!
    Ако мацката до сега никога не е правила подобни неща е нормално да се дърпа отначало. Важното е един път да разбере, че не е нищо унизително и да види задоволения поглед на половинката си и после няма да се дърпа.
    Предразположи я, като и доставиш удоволствие и ти, за да разбере, че не е нещо лошо, а поне мъничко сближава една двойка.

  20. #20
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от WhyAlwaysMe? Виж мнението

    Вие как бихте реагирали в подобна ситуация? Ще я попитам защо не иска.
    Нормално ли е момиче да не иска да го прави? Да, нормално е.
    Момичета, според вас това нормално ли е, и имали някоя друга, която също не иска да го прави? Преди и аз не исках, докато не срещтнах правилният човек, които ме предразположи както трябва и сама пожелах да го направя.
    пс GiveMeLove много се излагаш с тея крайни изказвания.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    590
    Цитирай Първоначално написано от WhyAlwaysMe? Виж мнението
    Здравейте.
    Аз съм на 15 години, името си няма да казвам, от Плевен. Имам си приятелка от около 6 месеца някъде. Тя е една година по-голяма от мен - на 17. Още не сме правили секс, тя ми каза, че не е готова, а и аз мисля, че не съм. Така че няма проблем.
    Но през последните няколко седмици си говорим повечко на тази тема и тя ми каза, че не искала да прави френска любов. Аз малко се учудих, но я обичам и не мисля заради такива неща да късам с нея.

    Но все пак реших да ви попитам. Вие как бихте реагирали в подобна ситуация? Нормално ли е момиче да не иска да го прави?
    Момчета, вие попадали ли сте на такива момичета?
    Момичета, според вас това нормално ли е, и имали някоя друга, която също не иска да го прави?
    Ако си се объркал в годините е ок 15 и 17 година разлика малко трудно,но може да е например 95 на 96 ,но тогава защо ще ти е да го казваш в години и да цитираш година разлика.Ма то не си наясно със себе си какво искаш та си тръгнал да питаш ,дали е нормално да ти лапат или е ненормално.Защото ако не си наясно със себе си то тогава няма да знаеш какво е нормално и ненормално и защо за някой нормалното става ненормално и обратното.Сега е същото като да кажеш,че обичаш крем карамел,а мразиш пържени яйца.И крем карамела има яйца ама го ядеш,но тук ненормалното да мразиш пържените айца може би го прави липсата или наличието на някоя съсатвка или пък начина на приготваня.Но пък не е нормално да кажеш че 2+3 e 5 и 3+2 e 6.Ама от друга страна е нормално щото ако промениш словореда на този израз "Да мина ли да те взема" на "Да взема да те мина" се получава коренно различно нещо ,а думите са същите.Надявам се ме разбра?!

  22. #22
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Това беше идеята - да не се правят жените на малки лигли и много горделиви, а да си преглътнат малко тази гордост и да доставят удоволствие и на половинката си.. В този живот има много неприятни неща, даже МНОГО ПО-НЕПРИЯТНИ неща от това, но ги правим, нали?

    @ DragoLady - нали знаеш, че аз тук си казвам всички директно, и не увъртам като някоя прилична девойка.. Дали се излагам или не - мен не ме интересува - така е в живота - едни те харесват, други те плюят..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  23. #23
    Френската любов е нещо прекрасно, но идеята е да го правите с кеф. Принципно е тъпо ти да искаш от нея, а примерно ти да не й правиш. Сексът е взаимност, в кревата няма място за егоизъм. Но предполагам липсата ви на опит и това, че сте малки е в основата на проблема. С времето сигурно ще си промените възгледите.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  24. #24
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Френската любов е нещо прекрасно, но идеята е да го правите с кеф. Принципно е тъпо ти да искаш от нея, а примерно ти да не й правиш. Сексът е взаимност, в кревата няма място за егоизъм. Но предполагам липсата ви на опит и това, че сте малки е в основата на проблема. С времето сигурно ще си промените възгледите.
    Те повече гледат да лаят против моето мнение, место да се замислят над думите ми.. Типично тинейджърска постъпка..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  25. #25
    абе GiveMeLove ти си търсиш жена за секс..е добре де вие си мислите че да имаш приятелка е секс../чакай де животът не е само секс..в живота има най-различни има гладни хора а ти ми говориш за секс..;д значи ще зарежеш девствено момиче заради това че не иска да лиже../ много сте зле честно..а ако си лудо влюбен какво става ще я оставиш защото не иска да прави това което ти ужасно много искашш..абе вие момчетата сте такива мислите само за интимни отношения..накъде отива светът..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си