.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    Има ли причина да се притеснявам или не ?!?!

    С приятеля ми от скоро правим секс , но като правим един път след 10/15 минути пак правим . Правим го без презарватив . Има ли вероятност да забременея , при положение че той свършва извън мен ? т.т От първия път остава ли сперма в него и после като правим пак да идва в мен ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    На нас не ни се е получавал гаф, но по принцип има вероятност дори от предеякулационната течност да забременееш. Всичко си зависи от организма и по-скоро от възпроизводствените способности. Има жени, които много лесно забременяват, а има и такива, които колкото и да се мъчат не могат. Не знаем ти от кои си!
    Изчисляваш ли си овулацията въобще?

  3. #3
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Да пикае и да го мие добре ..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  4. #4
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Да, има опасност. Да, остават сперматозоиди, особено ако не е отишъл до тоалетна и не се е измил.

    Като не ги знаете тези неща къде сте тръгнали да правите секс без предпазни мерки? Сигурно и овулацята не знаеш как да с сметнеш. Ужас.

    Ще си строшите главите така.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  5. #5
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    Да, има опасност. Да, остават сперматозоиди, особено ако не е отишъл до тоалетна и не се е измил.

    Като не ги знаете тези неща къде сте тръгнали да правите секс без предпазни мерки? Сигурно и овулацята не знаеш как да с сметнеш. Ужас.

    Ще си строшите главите така.
    Карай бе, аз даже и овулация незнам какво е... .. Еми така де, не ми се е налагало да знам ..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  6. #6
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Да сперма остава по семепровода! Да пикае и да се мие след всеки тек, ако не искате да ставате родители! Ама като ви гледам сексуалната култура, дето и предеякулационна течност и овулация не знаете какво е, най-добре с презервативи го карайте.

  7. #7
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    Карай бе, аз даже и овулация незнам какво е... .. Еми така де, не ми се е налагало да знам ..
    Ако караш на тоя акъл скоро ще ти се наложи да научиш

  8. #8
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от Ivaaaaa Виж мнението
    Ако караш на тоя акъл скоро ще ти се наложи да научиш
    Пепел ти на езика!
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  9. #9
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    Пепел ти на езика!
    Сорка не се сдържах

  10. #10
    The Believer е права! Елементарни неща не знаете, седнали да се чукат без гума.... детска работа!
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  11. #11
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Не се ли изпишква и измива след първия път?
    Ако не - има вероятност да се забременее, доколкото знам.

  12. #12
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    То има вероятност да се забременее и въпреки, че е пишкал и се е мил ... ако ще и с белина да си го е заливал.. пак може да се забременее от предеякулационна течност... вярно шансът е малък, но все пак го има

  13. #13
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от marielabra Виж мнението
    С приятеля ми от скоро правим секс , но като правим един път след 10/15 минути пак правим . Правим го без презарватив . Има ли вероятност да забременея , при положение че той свършва извън мен ? т.т От първия път остава ли сперма в него и после като правим пак да идва в мен ?
    Най-важното правило е да се изпикава след всеки път. Прави ли това, може да минете и без сметки за овулацията.

  14. #14
    Повече от фен Аватара на autumn666
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    497
    Как така дали е възможно да е останала сперма от първия път?! Той трябва да ходи да се измие след като свърши... Или вие ей така си продължавате?!
    Изумявате ме вече...
    И да, има някакъв шанс да забременееш. Има т.нар. предеякулационната течност, която се отделя преди момчето да свърши, без той да усети. В нея има някакво количество сперматозоиди, от които също има вероятност да забременееш.
    Изчисляваш ли си овулацията изобщо? Надявам се поне това да знаеш какво е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си