.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30
  1. #1

    да го направя ли ??

    здравейте .. предварително се извинявам ако има такава тема .. просто не я намерих .. та имам няколко въпроса 1 : от 1 месец ходя с едно момче .. ние много се обичаме .. той вече няколко пъти ме попита дали искам да правим секс ( девствена съм ) и аз му казах че още не съм готова ... колкото и да му казвам че не искам той много настоява .. вчера бяхме в тях късно през нощта и той настоя да му правя свирка но аз му отказах само защото ме е страх ... не знам какво да правя ..нормално ли е да го направя на 15 .. 2 : на колко години изгубихте девствеността си .. 3 : искам да ми кажете нещо повече за първия път или да дадете някоя друга полезна тема .. П.П на 15 съм

  2. #2
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Ами ти щом не искаш не го прави първо, второ аз я изгубих на 16 и трето не ми се разказва

  3. #3
    ами проблема е че аз искам но ме е страх

  4. #4
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Виж сега.. ако искаш ти - значи е наред всичко.. Ако не искаш не си длъжна..

    Ама като гледам как сте тръгнали, то е ясно, че до седмица ще ти палнат байряка.. така, че действай смело..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  5. #5
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от bella143 Виж мнението
    ами проблема е че аз искам но ме е страх

    и от какво по-точно те е страх?

  6. #6
    еми не знам .. все пак ми е първият път и съм притеснена

  7. #7
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Айде бе дръж се малко мъжки.. Ще боли, ще търпиш..

    После знаеш ли колко сладко ще ти е?
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  8. #8
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Цитирай Първоначално написано от bella143 Виж мнението
    еми не знам .. все пак ми е първият път и съм притеснена
    е нормално е, но колкото и клиширано да звучи се отпусни и се наслаждавай на момента, защото е специален

  9. #9
    ми май така ще стане

  10. #10
    1во ако много се обичахте, нямаше да настоява постоянно да правите секс иии да те кара да му правиш свирки... Ако смяташ, че не си готова, не го прави... не си длъжна да му пуснеш след месец... при това още на 15...
    Според мен просто иска да те "мине"...
    "Всичко отдалечено от морето е провинция." Ъ. Хемингуей
    Може и да плува, може и да лети, но не го прави защото го мързи!

    Мишинка
    BrainDamage

  11. #11
    мм тва за " минаването " не е лъжа

  12. #12
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от MaLyKoLiU Виж мнението
    1во ако много се обичахте, нямаше да настоява постоянно да правите секс иии да те кара да му правиш свирки... Ако смяташ, че не си готова, не го прави... не си длъжна да му пуснеш след месец... при това още на 15...
    Според мен просто иска да те "мине"...
    И аз съм на това мнение, ако те обичаше наистина щеше да уважава мнението ти.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от MaLyKoLiU Виж мнението
    1во ако много се обичахте, нямаше да настоява постоянно да правите секс иии да те кара да му правиш свирки... Ако смяташ, че не си готова, не го прави... не си длъжна да му пуснеш след месец... при това още на 15...
    Според мен просто иска да те "мине"...
    И АЗ ТАКА МИСЛЯ

  14. #14
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    от написаното разбирам че изобщо не си наясно с нещата ... не го прави.. от километри си личи че иска само да те мине,а ти за 15 годишна си глупаво наивна ! ...

  15. #15
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от bella143 Виж мнението
    мм тва за " минаването " не е лъжа

  16. #16
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Щом си наясно, че само иска да те мине, какво аджеба правиш още с тоя боклук. катое толкос оборотен, да ходи да си дири отворена и еблива, не девствено и неуверено момиче.

  17. #17
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    1.Направи го когато искаш... и щом ходите от един месец да ти кажа ли не се обичате много... а щом те насилва още малко още от първия месец да го правите при положение, че си на 15 и си девствена.. значи пича не става мацка, вероятно само това иска от теб... и като цяло няма да се задържите много дълго време заедно... Казвам ти го от личен опит, в почти същата ситуация съм била, само дето той не ме е карал ... 2.На 14 ... 3.Ако все пак тръгнете да го правите.. ползвайте презерватив, кажи му да бъде внимателен.. трябва да си добре овлажнена и тка

  18. #18
    благодаря ви

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    699
    Абе нещастници, какво само викате "не го прави, не го прави, бла бла бла".... замислете се малко и за горкото момче дето няма да топне чушката заради вас

  20. #20
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Цитирай Първоначално написано от bella143 Виж мнението
    той настоя да му правя свирка но аз му отказах само защото ме е страх ...

    От какво те е страх? То няма да те ухапе

    Щом още не се чувстваш готова - недей. Но все някога ще ти се случи и е хубаво да е с човек,когото обичаш.
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  21. #21
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    1.От теб си зависи дали ще го направиш. Ако искаш го направи, ако не - не го прави само заради него.
    2. Какво значение има ние на колко години сме го направили - ако сме били на 14-15 ще решиш, че ти е дошло времето, а ако е било на 16-17...и т.н. ще решиш да чакаш до тогава, само защото другите са започнали тогава ли?
    3.dream1707 го каза.

  22. #22
    1. Ако не ти се прави, не го прави. Ако беше много сигурна, нямаше да пишеш по форумите да ни питаш какво да правиш. Много е вероятно да иска просто да те мине.
    2. На 16 бях, какво да ти разкажа, почти не го познавах, виждах го за 2ри път през живота си, исках само секс от него и така бяхме friends with benefits около половин година. Първият път болеше, имаше кръв, но не беше нищо страшно.. после идва кефа.
    3. Не знам какво да ти разкажа още, освен че не трябва да се притесняваш, нормално е да боли, ама не е болка за умиране де!
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  23. #23
    Супер фен Аватара на djipsito
    Регистриран на
    Jan 2010
    Мнения
    2 918
    Щом си пуснала темата, явно не си готова. Стой си сега на дупето, има време за всичко. Не се чувствай длъжна и не се чувствай кофти. И на него не му позволявай да те кара да се чувстваш зле или тъпо заради тва.
    Моя първи път беше на 18 и мина добре, бях спокойна, от нищо не се притеснявах, болеше ме, ама и то минава..
    Цитирай Първоначално написано от antifashionshit
    всеки може да придаде какъвто смисъл желае на живота си, за да направи по-поносимо това, че колкото повече мислиш, толкова по-малко смисъл и посока намираш.

  24. #24
    Повече от фен Аватара на Hidayet
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    479
    Според мен и ти не знаеш какво искаш - несигурна си. Щом си несигурна не го прави. А и като гледам как приятеля ти те пришпорва и ти дава зор.. Извинявай, ама ако наистина е с теб защото те обича не мисля, че щеше толкова настоятелно да държи да те изчука на 15!

  25. #25
    Повече от фен Аватара на greenblood
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    323
    Колегите ти го казаха. Приятеля ти иска само да те мине. Ако му пуснеш почти сигурно след това ще те остави. За това си стой на дупето. За всичко си има време. Ще срещнеш момчето с което ти сама ще искаш да го направиш без той да те насилва.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си