.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 55
  1. #1

    Френска любов

    Здравейте.
    Аз съм на 15 години, името си няма да казвам, от Плевен. Имам си приятелка от около 6 месеца някъде. Тя е една година по-голяма от мен - на 17. Още не сме правили секс, тя ми каза, че не е готова, а и аз мисля, че не съм. Така че няма проблем.
    Но през последните няколко седмици си говорим повечко на тази тема и тя ми каза, че не искала да прави френска любов. Аз малко се учудих, но я обичам и не мисля заради такива неща да късам с нея.

    Но все пак реших да ви попитам. Вие как бихте реагирали в подобна ситуация? Нормално ли е момиче да не иска да го прави?
    Момчета, вие попадали ли сте на такива момичета?
    Момичета, според вас това нормално ли е, и имали някоя друга, която също не иска да го прави?

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Я съгражданинО..
    Много ясно, че има момичета, които не искат. Питай я защо не иска и ако ти изреди някакви супер глупави причини, си поговорете сериозно на таЗ тема.
    Ако бях момче, сигурно щях да си помисля, че не може някоя да ме обича целия, ама без оная ми работа. А причините са наистина, ама наистина глупави, тъй че да го преодолее и толкоЗ.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  3. #3
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    защо да не е нормално ? има и момичета,които не искат,може да не е готова,може да е пробвала и да не и е харесало...

  4. #4
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    да, малка и недорасла е
    въпреки че аз на 17 съм си про направо , в сравнение с някои мои наборки и beginner в сравнение с други
    не късай с нея, ако имаш чувства
    ако ти е за секса , намери си друга..
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


  5. #5
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Няма такъв вариант - бъди реалист! Такива момичета директно им казвам довиждане.. Не живеем в 10 век пр. н. ера..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  6. #6
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    Няма такъв вариант - бъди реалист! Такива момичета директно им казвам довиждане.. Не живеем в 10 век пр. н. ера..
    човеко.. от вчера ти гледам коментарите и не мога да повярвам .. как може да си такъв не знам...

  7. #7
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    човеко.. от вчера ти гледам коментарите и не мога да повярвам .. как може да си такъв не знам...
    И от миналата седмица да ги гледаш, така е.. След като аз предлагам всичко, търся и добрия продукт.. А не ефтини заместители..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  8. #8
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    И от миналата седмица да ги гледаш, така е.. След като аз предлагам всичко, търся и добрия продукт.. А не ефтини заместители..
    значи момиче,което не иска да прави френска не става... боже.. тебе не знам коя и колко жестоко те е зарязала ама си чист идиот.. надявам се да не се обидиш казвам ти аз как те виждам и какво впечатление си ми направил

  9. #9
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    значи момиче,което не иска да прави френска не става... боже.. тебе не знам коя и колко жестоко те е зарязала ама си чист идиот.. надявам се да не се обидиш казвам ти аз как те виждам и какво впечатление си ми направил
    Както искаш ме наричай, но аз девойки с разни фригидни изменения не приемам..
    Ти харесваш ли дебели и потни момчета? .. Не, нали? Това прави ли те идиотка..? Въпрос на вкус и на мнение, но аз такива лиготии не търпя - ако трябва ще се жертва, ако не - bon voyage.
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  10. #10
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    Както искаш ме наричай, но аз девойки с разни фригидни изменения не приемам..
    Ти харесваш ли дебели и потни момчета? .. Не, нали? Това прави ли те идиотка..? Въпрос на вкус и на мнение, но аз такива лиготии не търпя - ако трябва ще се жертва, ако не - bon voyage.
    лиготии ? ако на мацката просто не и харесва ? ти ако не обичаш да ядеш супа примерно и не ядеш лиготия ли е ? пф.. да ти имам и мисленето .. и искаш да ми кажеш,че ако мацката е 100 процентова във всяко едно отношение и е свястна ,но не прави френска би я зарязал ? е по голяма глупост няма...

  11. #11
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    лиготии ? ако на мацката просто не и харесва ? ти ако не обичаш да ядеш супа примерно и не ядеш лиготия ли е ? пф.. да ти имам и мисленето .. и искаш да ми кажеш,че ако мацката е 100 процентова във всяко едно отношение и е свястна ,но не прави френска би я зарязал ? е по голяма глупост няма...
    Мацка, 100 процентова във всяко отношение няма.. Както няма и такъв мъж..
    Всеки си има косури, но няма да си оставя момичето /ако имах такова/ незадоволено - дори и да ми е неприятно да я лижа /а не е така/ ще го направя, само и само, за да и е готино, да се чувства добре и всичко да е на шест.

    Това, мила моя, му се вика да бъдеш пич..
    А това, че на някоя кифла й било неприятно, му се викат лиготии - и на такива мястото определено не е да стоят около мен..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  12. #12
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    абе човек от къде си сигурен че са лиготии ? има момичета,които просто не им харесва.. да не е пробвала и да отказва - да,и аз съм съгласна,но да е пробвала няколко пъти и да не и хареса не можеш да кажеш че е лиготия ... и да кажем,че това и е кусура - да не прави френска,тогава пак ли би я оставил ? .. а като е да бъдеш пич - ще ти е приятно ли да знаеш,че твоето момиче ти прави френска без тя да го иска и и е неприятно ?

  13. #13
    Фен Аватара на bloodysunrise
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Пловдив
    Мнения
    232
    Touche... съгласен съм с брата Givemelove ;д
    мъжко съм

  14. #14
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Е не мога да споря вече.. Няма неприятно.. Разбирам да те накарат да лапнеш жълта, воняща и сиринясала пишка, или аз да лижа мазна, със точищи се мазги и синьо-зелена течност п*тка - добре - да кажем нали, че ще ни бъде неприятно.

    Но партньора ти да спазва перфектна хигиене /доколкото го позволява момента, разбира се/, и ти да се цупиш "понеже не ти било приятно".. Айде стига де? ..

    Ето затова се дразня на 90% от жените - ако трябва бъдете актриси - правете го за човека отсреща.. После викате ми той беше такъв, той беше онакъв.. Беше, защото онази другата кляка и си върши работата перфектно, нали се сещаш..
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  15. #15
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    не всичко опира до хигиената бе човек... аз с теб няма да споря... щом предпочиташ такава дето само кляка и друго не може пред свястно момиче дето не кляка проблема си е твой.. сам мисли каква ще е жена ти ... ама после с твоите камъни по твоята глава ... мисленето ти е глупаво и не ти ляга на годинките ама изобщо

  16. #16
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    не всичко опира до хигиената бе човек... аз с теб няма да споря... щом предпочиташ такава дето само кляка и друго не може пред свястно момиче дето не кляка проблема си е твой.. сам мисли каква ще е жена ти ... ама после с твоите камъни по твоята глава ... мисленето ти е глупаво и не ти ляга на годинките ама изобщо
    Излизаш от контекста на нашия разговор и от това, какво аз мисля и не мисля.. Затова разговорът приключва сега.
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  17. #17
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Трябва да надува бузките, ниможи
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  18. #18
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
    Трябва да надува бузките, ниможи
    Е.. айде бе, жени, къде спахте досега!
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  19. #19
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    Е.. айде бе, жени, къде спахте досега!
    преди да си се усукал около мен да ти кажа, че магарето е мъжко
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  20. #20
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    Е.. айде бе, жени, къде спахте досега!
    начиии ного искам да се ожениш и на 1вата брачна нощ жена ти да ти каже от сега няма френска,изневериш ли ми ще спиш само по чорапи на улицата без 1 стотинка ... добре де... не ти го пожелавам ама все пак да си харесаш някоя и да не иска и да ти се наложи ти нея да разбереш и ти да се жертваш за нея

  21. #21
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
    преди да си се усукал около мен да ти кажа, че магарето е мъжко

  22. #22
    Голям фен Аватара на GiveMeLove
    Регистриран на
    Jan 2007
    Мнения
    717
    Цитирай Първоначално написано от FuCKkK13 Виж мнението
    начиии ного искам да се ожениш и на 1вата брачна нощ жена ти да ти каже от сега няма френска,изневериш ли ми ще спиш само по чорапи на улицата без 1 стотинка ... добре де... не ти го пожелавам ама все пак да си харесаш някоя и да не иска и да ти се наложи ти нея да разбереш и ти да се жертваш за нея
    Много ме мразиш, честно.. Изобщо не го крий, ся, наши хора сме!

    @ OutOfControl - не се усуквам, бе .. просто най-накрая някой да се обади!
    В ЖИВОТА НЯМА "РЕСТАРТ" БУТОН...

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Jul 2011
    Мнения
    6 751
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    Много ме мразиш, честно.. Изобщо не го крий, ся, наши хора сме!

    @ OutOfControl - не се усуквам, бе .. просто най-накрая някой да се обади!
    Абе аз да си кажа, че съм мъжко, щот иначе ми пишат на лично разни пичое да се запознаем

    А иначе остави я FuCKkK13, тя е феминистка
    Законът е закон,
    но той врата в полето е
    и луд е оня, който потърси там сърцето си...


  24. #24
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от Oy7ofCon7roL Виж мнението
    Абе аз да си кажа, че съм мъжко, щот иначе ми пишат на лично разни пичое да се запознаем

    А иначе остави я FuCKkK13, тя е феминистка
    естествено .. трябва да има кой да ни защитава племето

  25. #25
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от GiveMeLove Виж мнението
    Много ме мразиш, честно.. Изобщо не го крий, ся, наши хора сме!

    @ OutOfControl - не се усуквам, бе .. просто най-накрая някой да се обади!
    нда.. с това ти мислене не си ми много розов

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си