.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 11 от общо 11

Тема: МОЖЕ ЛИ??

  1. #1

    МОЖЕ ЛИ??

    Четох из форума и разбрах, че можело да се забременее от прекъснат полов акт. Не схванах много това какво означава и затова се поинтересувах и до колкото разбраx, когато се прави секс без кондом и когато мъжа усеща че след 10сек. ще свърши и той го вади от жената и свършва вън, но заради някаква течност (не и запомних името) можело да се забременее. Та въпросът ми е може ли когато се прави секс без кондом и когато мъжа усеща че ще свърши след 10 сек. и той го извади без да свършва дори и вънка да не свършва.. има ли вероятност заради тази течност която посочих по горе жената да забременее?

  2. #2
    Голям фен Аватара на chushkopek
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    600
    Ако е в овулация, има малък шанс да забременее.

  3. #3
    Нарича се предеякулационна течност и както chushkopek вече каза,има шанс да забременее,но само когато е в овулация.

  4. #4
    Може да се забременее от предекулационната течност ако си в овулация, както казаха преди мен.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  5. #5
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от zwqraaa Виж мнението
    Чи той го извади без да свършва дори и вънка да не свършва..
    Ъъъ, тоест, мъжът да не свърши въобще?

    Теоретично, има шанс да забременееш от предеякулационната течност, да, но шансът е толкова малък, че лично за мен не си струва мисленето.

  6. #6
    Повече от фен Аватара на autumn666
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    497
    Въпросната "течност" излиза без мъжът да усети. Тя служи за смазка и съдържа някакво количество сперматозоиди, точно за това и има някакъв шанс за бременност, но както казаха преди мен - само когато жената е в овулация.

  7. #7
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Ъъъ, тоест, мъжът да не свърши въобще?

    Теоретично, има шанс да забременееш от предеякулационната течност, да, но шансът е толкова малък, че лично за мен не си струва мисленето.
    +1
    И аз съм на това мнение. Е вече ако не е пикал, не се е измил между тековете, и жената е в овулация шанса си го има, и хич не е малък.

  8. #8
    малък, малък, но все пак съществува и не е за подценяване. колко бебета са направени от прекъснат полов акт...

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    <3
    Мнения
    16 237
    Една позната така се сдоби с бебче.
    4XCOKИ
    Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.
    Всичко за мен? Че то ако го кажа, няма вече да е за мен. Ще е всичко за теб.

  10. #10
    anonymous708973
    Guest
    А щастливият татко ходил ли е до тоалетната между различните пъти секс?

  11. #11
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Да, има такава вероятност, поне на теория. На практика шанса е нищожен, бих казала. По - скоро си зависи от оплодителността, но все пак не бива да се рискува.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си