.
Отговор в тема
Страница 2 от 8 ПървиПърви 123456 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 194
  1. #26
    еми попринцип има някакво подобно на розово , червен и оранжево ии издържат 1-2 миения да косата
    Последно редактирано от the-little-pain : 10-25-2012 на 11:29

  2. #27
    Една приятелка си направи миналата седмица.Мие си косата всеки ден и НЕ пада.

  3. #28
    Аааа, значи няма да рискувам... ебаси Не си струва да си разваля цвета с некви степчета

  4. #29
    ми пробвах ии на другия ден като се изкъпах ми падна цвета от степчето

  5. #30
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Значи на едни пада, на други - не. Как демит да разбера на мен дали ще ми падне?
    И наистина дайте снимки, ако някой вече е пробвал. Мен ме интересува за кестенява коса
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  6. #31
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Бтв ALetterFromTheSky можеш да пробваш да боядисаш краищата на един кичур само, да видиш колко ще седи и после да прецениш. Ако не се махне евър(което силно ме съмнява де) можеш да отрежеш боядисаното, по няма да се набива на очи в такъв случай при положение, че става на въпрос за един кичур единствено.
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  7. #32
    StolenBliss аз днес ще се боядисам и съм с тъмно кестенява коса и ще снимам и ще ти пратя пиши ми на лс само

  8. #33
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    И аз сега го направих, нищо не стана при мен. 2 степчета и 2 чаени чаши и половина вода и не стана. Мисля, че само на русо ще стане.
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  9. #34
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    832
    Досега не бях знаел че със степчета, може да се боядиса коса...
    Няма ли опасност да оплешивеете бе момичета?

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от StolenBliss Виж мнението
    И аз сега го направих, нищо не стана при мен. 2 степчета и 2 чаени чаши и половина вода и не стана. Мисля, че само на русо ще стане.
    Не мисля..имам доста приятелки с кестенява коса,на тях също им става.Ако пробвате,моля пуснете снимка. : ))

  11. #36
    Голям фен Аватара на Kaena Smith
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    620
    За първи път чувам за боядисване със степчета,но мисля още понеделник да си купя едно.Косата ми не е много светла,но пък и да не стане,ще загубя само 20,30 стотинки.Най-много(ако се получи) да се разтече на дъжда,но поне косата ми ще ухае на плодове.


    П.П. Има ли някакво значение каква марка е степчето,вие какво си взехте ?

  12. #37
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    не знам за степче,но аз бях пробвала с гранулин да си правя зелен кичур - направих го сутринта.. вечерта си направих домашна маска на косата и след маската го нямаше ( стоях 15 мин. някъде,с гранулина де )

  13. #38
    Аз си направих преди малко тъмно розови кичури. Получи се много яко. Степчето беше на ' Step ' с черешки. ;дд Ам за съжаление нямам в момента с какво да снимам и да кача.

  14. #39
    Супер фен Аватара на polssa
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    съмуеър ин йор фъкин хед :)
    Мнения
    1 162
    на една приятелка й държи вече сигурно месец, доста яко изглежда, а тя е с кестеняво-рижава коса
    I'm great in bed.
    I CAN SLEEP FOR DAYS.

    -I love you.
    -Cool. I love food.

  15. #40
    направих си днес и на моята коса се получиха червени и са адски якии <333 (с тъмно кестенява коса съм)

  16. #41
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Цитирай Първоначално написано от the-little-pain Виж мнението
    направих си днес и на моята коса се получиха червени и са адски якии <333 (с тъмно кестенява коса съм)
    Мойта коса бие на шоколад в цвета. :д Дали ще стане? Правила съм си черен кичур с кана преди няколко месеца и не се забелязваше много, но до ден днешен можеш да го намериш ако се вгледаш достатъчно. Чудя се ще си личи ли червеното по мен?

  17. #42
    да пробвай с ягода

  18. #43
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Понеделник ще се пробвам на едно крайче. Стискайте ми палци. :д БТВ, може ли да ми пратиш снимка, @the-little-pain?

  19. #44
    ми ще се опитам да си снимам косата ама малко ми е некачествена камера ии съжалявам ако не се получи :Д

  20. #45
    Косата ми е тъмнокестенява и се получи СУПЕР! Направих го с 2 степчета - боровинка.. аз си ги направих преди около 1 месец и още не са се махнали.. ето снимка: http://prikachi.com/images/328/5352328J.jpg

  21. #46
    А някой знае ли колко време е?Защото някои казват че след второто измиване се маха други че стои 2 месеца...Аз смятам да си правя със Step punch (ягодя малина вишна) обаче не искам да стои тооолкова дълго..имам кестенява коса. Който може да ми помогне дали знае колко време трае

  22. #47
    Мега фен Аватара на titinkaa
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    6 691
    Цитирай Първоначално написано от FuckedUp Виж мнението
    Вие сериозно ли?
    Почнахте вече да си правите кичури със степчета?

    Накъде отива тоя свят?!
    +

  23. #48
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    А някой боядисвал ли си е косата с пастели? Питам сериозно ;д Защото имам някакви снимки,които си свалих от нета иии в 4 стъпки как можеш да си боядисаш косата с пастел. Естествено,косата беше руса,обаче стоеше интересно. Чудя се колко ли време стои ...едва ли е повече от колкото със степче.

    Обаче ме плашите с това,че стои около месец ...Аз ако си направя искам да е само за седмица макс. Може би зависи от косите и от това,с какви шампоани си ги миете.За това ще помоля тези,които са си направили вече такива кичури да кажат какъв цвят е косата им и с какъв шампоан се мият,това наистина ще ни помогне да разучим този тип боядисване и ще сме по-информирани.

    пп:моята коса е много ама много тъмно кестенява... чудя се дали ще се хване нещо въобще.

  24. #49
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    ^ пастела се отмива веднага

  25. #50
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от titinkaa Виж мнението
    +
    по добре отколкото да си обезцветяват косите и после да ги боядисват, а и е по добре отколкото и да ги пият... щом оцветява косата аз не бих го пила

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си