.
Отговор в тема
Страница 3 от 8 ПървиПърви 1234567 ... ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 194
  1. #51
    Хохох отивам до магазина за степчее. Суперр мерси много ;3 ;д

  2. #52
    Фен Аватара на wezinka
    Регистриран на
    Sep 2010
    Град
    Фф МоЯ сфЯт, а СеГа ИзЛезз ;dd
    Мнения
    133
    Това ще се пробва! Само не разбрах колко време трябва да варим степчетата?

    Усмихвай се на живота, каквото и да ти поднесе!

  3. #53
    четох в нета за тези кичури, но май не е нужно да се вари а само разтвори!

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от wezinka Виж мнението
    Това ще се пробва! Само не разбрах колко време трябва да варим степчетата?
    Докато кипнат.

  5. #55
    Цитирай Първоначално написано от yoLo0 Виж мнението
    Косата ми е тъмнокестенява и се получи СУПЕР! Направих го с 2 степчета - боровинка.. аз си ги направих преди около 1 месец и още не са се махнали.. ето снимка: http://prikachi.com/images/328/5352328J.jpg
    Каква марка са степчетата?

  6. #56
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    колко степчета и колко вода трябва да има някъде ?

  7. #57
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Цитирай Първоначално написано от yoLo0 Виж мнението
    Косата ми е тъмнокестенява и се получи СУПЕР! Направих го с 2 степчета - боровинка.. аз си ги направих преди около 1 месец и още не са се махнали.. ето снимка: http://prikachi.com/images/328/5352328J.jpg
    При теб е станало яко. Би ли споделила с колко вода сложи на степчетата? Мойта коса по нюанс е горе долу като твоята пък не ми се получи;/.

    И за всички тези, които казват степчетата не знам си кво степчетата не знам си що си - Да пълна химия са, ама вие за 30 стотинки кво очаквате? Да са по качество и вкус като току що изцеден фреш ли? Ми няма как да стане. На пазара са, ама никой не ви задължава да си купувате и да ги пиете.
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  8. #58
    Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    колко степчета и колко вода трябва да има някъде ?
    Според мен зависи от косата.
    Ако имаш по-тъмна коса - повече степчета(може би около 2),и по-малко вода.Колкото по наситено,толкова по-добре.Ти си преценяваш колко вода да сложиш.
    Ако имаш светла коса - по-малко степчета(1- 1/2),и по-вече вода.Предполагам,че колкото и вода да сложиш,ако не прекалиш,пак ще станат кичурите.

    Надявам се да съм ти помогнала.

  9. #59

    кичур със степчета

    с колко степчета пробва?колко време си държа кичура в степчето?

  10. #60
    Една моя приятелка си направи червени кичури в началото на миналия месец и все още й стоят. Каза ми, че косата й е стояла потопена във водата към 5 минути.

  11. #61
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Ужас! Тия степчета че и коси боядисвали!

  12. #62
    Много яко ;D Чудя се тази химия в степчетата дали и за косата не е вредна?? Навита съм да пробвам

  13. #63
    Не бих го пробвала по причината , че се трови самата коса така . Ако искаш цветни кичури посети фризьора си , август месец ми втръсна от обикновенната коса и си направих два -розово лилави , но понеже ми е кафеникава косата и се наложи да ми изфетлят кичурите . Лятото розовота падна в басейните и сега съм с два русички отпред ама не баш русо едно светло много добре ми стой , но Януари съм си наумила да ходя да ми подстригват връхчетата и пак е си ги направя розовички . При мен струваше 7 лв за двата кичура държат 1-2-3 месеца зависи . При мен бе 1 и половина , защото ходих 2 пъти на море и 1 на почивка след това и заминаваха . Но е по-добре за малко повече пари от колкото да си тровиш косата , само съветвам !

  14. #64
    aз нямам снимки но си направих с steep горски плодове и ми се получи имам тъмно кестенява коса но все пак се вижда червеното ...... не знам кога ще падне но знам че ще падне ...

  15. #65
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от Miki26 Виж мнението
    Не бих го пробвала по причината , че се трови самата коса така . Ако искаш цветни кичури посети фризьора си , август месец ми втръсна от обикновенната коса и си направих два -розово лилави , но понеже ми е кафеникава косата и се наложи да ми изфетлят кичурите . Лятото розовота падна в басейните и сега съм с два русички отпред ама не баш русо едно светло много добре ми стой , но Януари съм си наумила да ходя да ми подстригват връхчетата и пак е си ги направя розовички . При мен струваше 7 лв за двата кичура държат 1-2-3 месеца зависи . При мен бе 1 и половина , защото ходих 2 пъти на море и 1 на почивка след това и заминаваха . Но е по-добре за малко повече пари от колкото да си тровиш косата , само съветвам !
    да,щото обезцветяване + боя по малко си мислиш вреди..

  16. #66
    Ето вижте и един по-различен вариант http://bgstylezone.blogspot.com/2012...post_1444.html

  17. #67
    Мега фен Аватара на Blab
    Регистриран на
    Mar 2007
    Мнения
    8 105
    пробвах преди седмица, след като видях тази тема:Д
    изрових някакво степче, върнато вместо ресто. за жалост беше само 1 и не ме хвана. извадих боята за яйца (т.е. същата работа, само без аромата и подсладителя), но и тя не свърши работа. косата ми не е тъмна, хич даже, но е твърда и явно не ще да си прави степЪ:Д остана като оттенък за няколко дни, де, може би с по-голяма концентрация и търпение щеше да стане.

  18. #68
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Четох някъде, че и с боя за сладки ставало.

  19. #69
    А има ли начин кичурите да седят по-кратко време напр. 1-2 седмици? 2 месеца ми се виждат много о_o Ако е с по-хладна вода по-малко ли ще държи степо?

  20. #70
    При наличието на толкова козметични продукти,шампоани оцветители,бои,кани и какво ли още не,вие стигнахте до степчета.Не се излагайте,моля ви.Най-много да си увредите косата.Този продукт е чиста химия,предназначена за пиене,не за коса.
    П.Т. : Познавам момичета,които лятото направиха тази глупост,и още не им се е отмила.
    A woman`s heart is a deep ocean of secrets ...

  21. #71
    Голям фен Аватара на Elli *
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    737
    На мен ми седи вече 2 месеца ^^
    Цветът малко избледня, но е супер сладко!
    Значи взех 3 степчета, тъмни + чаша и половина вода.
    Слагате степчетата във водата и чакате да кипне. Махате съда от котлона и си топите косата.
    Седи около 2-3 минути и я изваждате, след това решите с гребен и сушите. Като се изсуши, за да не лепне, измивате само краищата само с шампоан.
    Дано съм помогнала

  22. #72
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от bebzgirl Виж мнението
    При наличието на толкова козметични продукти,шампоани оцветители,бои,кани и какво ли още не,вие стигнахте до степчета.Не се излагайте,моля ви.Най-много да си увредите косата.Този продукт е чиста химия,предназначена за пиене,не за коса.
    П.Т. : Познавам момичета,които лятото направиха тази глупост,и още не им се е отмила.
    +1

  23. #73
    Има ли отмиване? И мисля че на руса коса ще седи по-хубаво, как мислите

  24. #74
    колко ще стои зависи от това колко степчета сложите и колко време си държите косата във водата... много мои преятелки си направха. На някои вече им стои от седмици а на някои се изми още на първото къпане..

  25. #75
    и да на руса коса ще стои много по добре

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си