.
Отговор в тема
Страница 5 от 8 ПървиПърви 12345678 ПоследнаПърви
Резултати от 101 до 125 от общо 194
  1. #101

  2. #102
    Защо просто не си направите кичури с боя?С тези степчета става неравномерно и грозно според мен.

  3. #103
    Стои повече от месец.
    I'm a shark , im a shark , suck my dick im a shaaaaaark .

  4. #104
    xlowellyy
    Guest

    Smile

    Аз си направих розово-лилави кичури в краищата (с тъмна коса съм) и станаха мноого яки. Но проблема е,че вече ми омръзнаха ;д ( от 1 седмица съм с тях ;Д ) ако някой знае как се махат ще съм му МНОГО благодарна )))

  5. #105
    Аз вчера пробвах и нищо не стана..с черна коса съм,пък на някой им става аз съм с дефектна коса нещо ;дд

  6. #106
    Моята коса е кестенява и пробвах с червени кичури, но цвета им издържа до първото измиване след което след още 1-2 и вече нямаше спомен от кичури ..

  7. #107
    star.100.100
    Guest
    step4eto predi ili povreme se vari vodata?

  8. #108
    Аз пробвах на нормално кестенява коса на Step лимон и се получи супер сладко ето и снимка http://prikachi.com/images/436/5853436A.jpg

  9. #109

    Talking

    Някой да знае как да го махна? Стои от октомври
    Чаоо....от Yoniee

  10. #110
    Ivetooyy
    Guest
    Kak da si mahna kichurite ...??? S edno momiche v nas si pravihme obache tq otide do drugata staq i az si topnah cqlata kosa i sega iskam da gi mahna nqkav savet kak da gi razskaram ...??? -_-

  11. #111
    Ами... Аз като имам много тъмнакоса. Смисъл тя е много тъмнокафява. Смисъл е почти черна, дали ще се получи? Може би няма да се вижда мног или....

  12. #112
    До Ivetooyy: Ами те се махат със времето неможеш сама да ги махнеш.

  13. #113
    Ами според мен тва е супер защото всеки месец може да си с разл кичури и ще е яко... Всъщност зависи дали искаш нови но...

  14. #114
    lil shady
    Guest
    моя приятелка беше ми казала,че ще си прави кичури от степче.тя си направи но нейните издържаха 8 месеца

  15. #115
    Yana366
    Guest
    Abe to lesno se prawyat , obache az si napravih zaedno s edna priqtelka koqto e ot sofiq i veche 3 meseca mi sedi napravih si 4erweni i neiskat da se mahat , edno drygo momiche mi kaza che shte sedqt 6 meseca !! Nqkoi da znae kak da gi mahna ili izobshto ima li kak da se mahat ?

  16. #116
    Цитирай Първоначално написано от StolenBliss Виж мнението
    И аз сега го направих, нищо не стана при мен. 2 степчета и 2 чаени чаши и половина вода и не стана. Мисля, че само на русо ще стане.
    Попринцип степчето се разтваря в малко балсам и мн малко гореща вода на дъното на една чашка
    Колкото повече степчета разтворите, толкова по-наситен става цвета .. Моята коса е тъмна, но се получи ..
    Махна се след 4-5 измиване ..
    УСПЕХ ..

  17. #117
    Аз по едно време се бях навила да си правя, но чух от приятелки че стоят дълго, пък аз ако ще си правя, то няма да е за повече от седмица. Пък и майка ми не беше съгласна. Иначе става и на кафява коса, имам приятелки, които си ги направиха. Само дето не се знае колко време седят така. А и вече им мина модата. То беше интересно преди, ама сега гледам по улицата всяко второ момиче с такива.

  18. #118
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Модата им мина вече на степчетата.

  19. #119
    Като казвате, че модата на боядисването със степче е отминала, ми звучи, че все едно модата на цветните кичури е минала :д според мен просто това е един алтернативен, по- лесен и по- евтин начин да си направиш нещо цветно с косата
    иначе и аз имам един такъв кичур и може би от около месец ми стои и е избледнял цвета, вероятно скоро и съвсем ще изчезне

  20. #120
    Недей да си правиш аз в момента съм със червени и от 2 дена не мога да ги махна ако знаеш как да ги махна пиши моля

  21. #121
    За информация, кичури стават и с по-дълготраен пермаментен маркер Моята коса лично е кестенява и от два дни съм с сини крайща /падат като се изкъпеш/ c:

  22. #122
    Цитирай Първоначално написано от GeGaSa Виж мнението
    Досега не бях знаел че със степчета, може да се боядиса коса...
    Няма ли опасност да оплешивеете бе момичета?
    Те някой вече са оплешивели

  23. #123
    Супер фен Аватара на Me4encety
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    1 697
    Аз снощи си правих ии сега на светлина са много яко червени ^_^ Мисля да ги повторя още веднъж,че да не са само оттенъци

    Цитирай Първоначално написано от mitkooo0
    Ако започна да водя полов живот ще ми спре ли разтежа , като цяло (пенис , вискочина ..) ?? на 14 съм
    Цитирай Първоначално написано от theeye770
    ще ти спре на тебе..мозъчната дейност... кви са тия глупости?!

  24. #124
    Повече от фен Аватара на ~sweeettt~
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    318
    Цитирай Първоначално написано от FuckedUp Виж мнението
    Вие сериозно ли?
    Почнахте вече да си правите кичури със степчета?

    Накъде отива тоя свят?!
    какъв е проблема? Вместо да си купуваш бои за коса,които изтощават косата

  25. #125
    Голям фен Аватара на Eskapel4o
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    680
    хахахаах смятайте колко боя има в степчето че чак да си боядисвате косите , става ли да си боядисам колелото ?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си