.
Отговор в тема
Страница 6 от 8 ПървиПърви ... 2345678 ПоследнаПърви
Резултати от 126 до 150 от общо 194
  1. #126
    Хей хора. :3 Вчера си направих и довечера може би ще ви покажа снимка.Стана с Punch Berry,но е на руси кичури..(бях си направила руси кичури ;д)...Иначе имам черна коса и пробвах на бритончето ми ама не стана ;дд.. иначе тези а много яки... Майка ми ми помогна ;дд (Не я накарах;д)Значи сипвате малко вода в тенджера и след това тстепчето.Варите го докато не започне да бълбука ;д;д;д *свари* топвате си косата.. аз си я топнах за 30 секунди пък стана яко.. ии изчаках да исъхне..после отидох на чешмата и си сложих балсам на кичурите и го измих,защото се бяха оплели.

  2. #127
    http://prikachi.com/images/668/6137668N.jpg ето я обещаната снимка ;д;д

  3. #128
    Ами, днес си направих..със STEP Wild Strawberry (СТЕП горска ягодка)..Аз съм с руса коса, но мисля, че ще си личи добре и на тъмна..мирише мн яко ;дд след, като се изкъпя ще ви кажа дали се е отмило.. но не ми се вярва xd познавам само един човек, който си е правил и тя беше с руса коса, не ѝ стоя мн дълго (около седмица)..не знам от какво е било степчето или коя марка е било, но се беше получило светло розово и изглеждаше доста добре не съм я разпитвала мн, затова не мога да ви кажа нещо кой знае какво но все пак, ако имате въпроси - питайте =)

  4. #129
    Според мен не е добре да си причинявате това на косите. Имам приятелки, на които за четвърти месец не се отмиват тези степчета. Само ще си развалите косата. Дори боите за коси са по- малко вредни. Ако искате нещо различно използвайте истинска боя за коса, а не такива простотии. Вредите си само за да се отличавате. Това е безумно.

  5. #130
    Tifani_Tan4eto
    Guest
    ima li znachenie kakvo shte e stepcheto az probvah minaliq mesec s cherveno na se maxna na 2-ta sedmica
    Последно редактирано от Tifani_Tan4eto : 05-24-2013 на 14:46

  6. #131
    http://prikachi.com/images.php?images/153/6210153I.jpg Моите стоят вече 1месец и малко

  7. #132
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    ^ Отдолу ти е било русо, нали?

  8. #133
    the_time_over
    Guest
    Хора недейте ще съжалявате !!! Мен степчето ме държи вече 6 месеца и не се маха !!! Косата изглежда хубаво, но кичурите се толкова упорити, за 2 месеца и ще ви омръзнат. Много искам да ги махна моля ако някой знае как да пише !! (:
    Последно редактирано от the_time_over : 06-18-2013 на 13:16

  9. #134
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Мисля, че със жълтък се махаше. (:

  10. #135
    leslii
    Guest
    Отначало много исках да си направя с боровинка,обаче можело да доведе до алергия иии..астма (( а пък оранжевото до хиперактивност. Също така незнам колко време ще ми стои,може 1 седмица,3 месеца а пък сигурно и години.. ;д Смятам да си купувам от dm за закачане.

  11. #136
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    ^ Отдолу ти е било русо, нали?
    Да

  12. #137
    lili_funy
    Guest

    Smile кичури

    Днес си направих аз съм с тъмно кестенява коса изглежда добре защото преди това имах руси кичури "Д ако може някои да ми каже със какви цветове става най добре

  13. #138
    C. Milewa
    Guest
    Зависи от това какъв цвят ти е косата .. и какъв цвят е степчето : ) Моята коса е тъмен кестен .. Боядисах се със степче череша, но косата ми стоя в разтвора около 5-10 мин. след като го махнах от котлона : ))
    Ако косата ви е по - светла ще хване по - лесно

  14. #139
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    това е на сестра ми нейните станаха розови защото е руса аз съм с кестенява коса и станаха много червени

  15. #140
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    ^Много сладко са станали

  16. #141
    Цитирай Първоначално написано от vampiresong Виж мнението
    Ами, днес си направих..със STEP Wild Strawberry (СТЕП горска ягодка)..Аз съм с руса коса, но мисля, че ще си личи добре и на тъмна..мирише мн яко ;дд след, като се изкъпя ще ви кажа дали се е отмило.. но не ми се вярва xd познавам само един човек, който си е правил и тя беше с руса коса, не ѝ стоя мн дълго (около седмица)..не знам от какво е било степчето или коя марка е било, но се беше получило светло розово и изглеждаше доста добре не съм я разпитвала мн, затова не мога да ви кажа нещо кой знае какво но все пак, ако имате въпроси - питайте =)
    Хихи, не е както другите говорят..стоя 2 седмици и изчезнахаа ;д

  17. #142
    Здравейте....на въпроса за степчетата - аз си направих и съм много доволна, защото косата ми е руса и доста добре се получи!! Те държат доста време, поне 2/3 месеца (може и повече) ии вярно увреждат осата малко, но е по-добре отколкото да използвате ония изкуственяци, които ви съсипват косите!!!

  18. #143
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от it's funny Виж мнението
    ония изкуственяци
    А степчето е 100% натурален продукт :Д

  19. #144
    Става много готино аз си направих и ми държа 2 месеца . Косата ми е тъмна , обаче пак стана яко

  20. #145
    Да,кичурите са яки,но според мен се уврежда косата.Щом се боядисват косите с тази химия,представете си какво става в организмите ни.И аз съм прибягвала да си правя,но 1во няма да ми дадат 2ро не искам да си увреждам косата достатъчно ми е че косъмът и е тънък и 3то понякога стои много време.Една приятелка си е оцветила почти цялата коса,да яко изглежда,готино е,но помислете какво ще ви стане с косата след време.По-добре разучете някой по-безопасен начин за правене на кичури,отколкото с тези химии..(просто съвет)....

  21. #146
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    Кой dafuq ми е използвал снимката дет постнах на моя опит в няква статия без да пита :@
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  22. #147
    Супер фен Аватара на Kitty Bloom
    Регистриран на
    Sep 2013
    Мнения
    1 241

    Red face Степчето е новата боя за коса! :Д

    И аз си правих такива кичури в началото на март и ми седят вече половин година. То зависи от това колко време си топиш косата аз седях около пет минути. Иначе съм с кестенява коса и се получи супер готин цвят, нещо като цвекло (от степче череша) Но ако първо сварявате водата и след това изсипвате прахчето внимавайте, понеже се газира и може да прелее Мисля, че е по-безвредно от боите, но за пиене вече не си и помислям! Една колежка на мама като ме видя, забрани всички разтворими напитки на децата си. За други цветове, казвали са ми, че с круша или ананас става русо. А сега ми хрумна дали няма да стане с онези сокчета дето струват стотинки сигурно ще има същия ефект!

  23. #148
    Мега фен Аватара на DragonLady
    Регистриран на
    Aug 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    5 043
    Пробвах с жълто степче само в крайщата ( malibu и след един ден с ананас ) на тъмно руса коса ( боядисвана ), с цел малко да ги изсвестля , но се получи оранжево След малко мисля да метна едно боровинка ( Fruti некво не е баш степ ), и да видя какво ще се получи, надявам се да е червено или розово.

    ----

    Стана работата с боровинката, сега крайщата на косата ми са червени
    Последно редактирано от DragonLady : 09-05-2013 на 23:39

  24. #149
    Аз пък си изпрах анцуга В КОЙТО МИ БЕШЕ БАТЕРИЯТА НА ТЕЛЕФОНА със червено степче,щото разсипах прах за пране и го изметох ,а там си правя степа и всичко в лопатата и бум у пералнята-като смених 3 води гледам батерията на дъното...гадост

  25. #150
    По-добре недейте,че после ви става като пръчки косата и е много гадно...

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си