.
Отговор в тема
Страница 7 от 8 ПървиПърви ... 345678 ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 194
  1. #151
    Супер фен Аватара на katii
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 728
    Сестра ми си направи миналия септември един червен кичур със степче и още и седи! Смятайте какво пием....
    УБИЙ СКОРОСТТА - СПАСИ ЖИВОТ !

    Това, което винаги съм била, утре ще ме прави нещо по - различно

  2. #152
    Мога да ви кажа ,че аз съм от сумати време със степчета , не увреждат ,не съм видяла нещо кофти по косата ми , колкото и да я топях , не гори ит.н, бях с червени кичури , само че реших след време ,че искам руси краища , хубу де ама таз червена дрисня с извинение , след изрусител сайъс и деколатор престиж ОЩЕ ЧЕРВЕНЕЕЕШЕ , не се маха и това е с бои с квото и да е ;д така ,че ако искате да си смените цвета към по -светъл - хасметчеее! ;д много трудно , на мен ми стана руса косата , чак като нанесох втора руса боя ......

  3. #153
    Не ви знам за какво са ви тези кичури със степче, но като чета за червените, (аз, като червенокоса) БОЯТА МИ НЕ ИЗДЪРЖА ТОЛКОВА. Не мисля, че някога повече ще пия "степче".
    It is said some lives are linked across time. They are connected by an ancient calling that echoes through the ages.
    Destiny.

  4. #154
    Как ви стоят? ;ооо Аз днеска си направих и стоях близо 10 минути и като отидох да се изкъпя ми се изтриха! :О

  5. #155
    Хайде и аз да се обадя, косата ми е черна и лъскава.. правих си крайщата със ягода и стана преливащо като почвах от средата на кичура и държа примерно половината кичур 5 мин после повдигам с 1 см и държа още 5 мин и така до долу.. е косата ми не се изми докато не я отрязах така че сама трябва да си решиш :Д

  6. #156
    това вреди ли на косата и може ли да цъфне или да и стане нещо и да се съсипе

  7. #157
    Бях си направила косата с червено степче, стоя 11 месеца докато не я подстригах, смятай каква химия има в това нещо...

  8. #158
    Gabbie.
    Guest
    Ами, аз си направих кичур с истинска боя за коса (на фризьор). После си направих и със степче. Боята за коса отдавна се е измила, а степчето държи. Химия... Досега са минали 5 месеца, а червеното от степа е много ярко.

  9. #159
    gunsnrosesfan
    Guest
    Една моя приятелка ми каза, че става ето така:
    Разреждаш степчето там с колокото вода пише на опаковката и слагаш да заври. След това топваш косата си в тенджерата. Дали ще остане по - дълго или ще е по - наситено, зависи от това дали веднага, след като си махнала тенджерата от котона, си потопиш косата или чакаш малко да поизстине. Също така най - добре се получава с червените цветове - оцветителят E122 е доста силен. Но гадното е, че остава много дълго време.

  10. #160
    rock.barbie
    Guest
    Mиналта година си правих издържаха около месец и половина (наситени) след това започнаха ди избеляват. Зависи как се направят. От начало косата е доста спластена но след няколко измивания всичко е ок. Но според мен косата се изтощава и то доста.

  11. #161
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Боже за първи път чувам че с степче може да се прават кичури ако някоя си е правела да ми каже дали действа

  12. #162
    Повече от фен Аватара на ~sweeettt~
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    318
    Имам кичури от началото на септември и още стоят, смятайте какво има в тея сокчета и като ги пием ни ставта такива органите !!

  13. #163
    хОРААААааааа не си правете такива лайна на косата .!!!!! ЗНачи ето я и моята степче история :ДДД Боядисах се миналия септември с братовчедка ми :Д както казахте във тенджера потапяме краищата и после станахме със супер ярките червени краища ;д беше яко АМА В НАЧАЛОТО от септемви до май месец не мога ги разкарам , писна ми червеното исках да се боядисам руса , та зех деколатор да ми махне червеното - ОТЪРВАНЕ НЯМА . После взех боя на гарниер ... даже не ми изсветля косата , а червеното седеше . След това си купих изрусител на сайъс супер силен , тогава косата ми изруся , АМа КРАИЩАТА МИ РОЗОВЕЕХА ОЩЕ... можете да си представите какво има след като след окислители перхироли ВСЕ ОЩЕ СЕДЯТ и не се махат ....

  14. #164
    vickyto08
    Guest
    Хей ,който се чуди дали да пробва,да го направи става много яко аа ии нищи няма да загубите ее освен 30 ст. де ;дд бях си правила ии ми издържа месец ...ноо имам приятелкаа коятоо нейните кичури стоят вече 6 месеца )моите си ги направих с ч степче ии една купа с вода която стоплих в микроволновата за 2 мин.

  15. #165
    Когато аз си правих кичури със степче ми стояха половин година Веднъж даже се опитах да си боядисам цялата коса, като я потопих в тенджерата Получи се толкова ярък червен цвят, че на следващия ден в училище ме питаха с каква боя съм се боядисвала

  16. #166
    Аз пробвах преди година.. Стана много искрящо .. Бих се боядисвала ако имаше син или лилав цвят степ. Оранжевото и червеното не ми допадат, но пробвах от любопитство.



  17. #167
    здравейте колко време държи боята или се маха с няколко измивания

  18. #168
    да ви кажаа това с степчетата не се маха лестноо такаче мислете преди да го направите

  19. #169
    Степче! Да го пиеш ли, да си цапаш косата ли? Във всеки случай аз нито ще го правя на сокче, нито ще си сменям цвета на косата!

  20. #170
    На моята приятелка (тя е със светло кестенява коса) една година и още не може да и се махне.Избледня,но не се маха.

  21. #171
    Здравейте хора! На 11 съм и мисля да си боядисам един кичур със степче. Тъмно кестенява ми е косата. Въпросът ми е това степче след колко време приблизително ще се измие? Много ли е вредно за косата? Когато свърша с боядисването къде да изхвърля водата с разтвореното степче? Мерси предварително :*

  22. #172
    Един съвет от мен - В нета има един вариант, при който слагаш в чаша 2 степчета, оставяш ги за минута -две в микровълновата и си потапяш косата вътре за 15-20 мин. в зависимост от това колко искаш да се получи по- добре ! Аз направих същото преди 7 месеца и още не се е махнало, съвсем малко е избледняло ! Не си горете и поразявайте косата с тези химии, камо ли да ги пиете !!!!!!

  23. #173
    аз си направих бритона,на светлина си личи,но на тъмно стои по-скоро като оттенък http://prikachi.com/images.php?images/388/7035388y.jpg

  24. #174
    A nqkoi znae li kak se premahwa , az si naprawih predi 3-4 meseca i oshte mi stoqt miq kosata si prez 2 dni a bi trqbwalo taka da se premahne , a drugiq wariant e da q otreja , no neiskam da si reja kosata molq kajete mi kak da gi mahna :@ :@ :@

  25. #175
    JulLieTt
    Guest

    Red face

    i az utre shte si pravq no tochno tova iskam da razbera nyama da se vijda zashtoto az ot dolu shte go napravq no kak se trie edna fr si go e otrqzla i se mahnal no ne znam az sum s kafqva kosa i iskam ruso da si napravq
    i e po dobre ot kolkoto da gi piq otrova e sestra mi si napravi takiva sus stepche za sok i stana 2 sedmici stoq no blagodarq na drugite za informaciqta

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си