.
Отговор в тема
Страница 8 от 8 ПървиПърви ... 45678
Резултати от 176 до 194 от общо 194
  1. #176
    Трябват няколко степчета и да ги разтвориш в малко вода, иначе стои много бледо и едвам си личи. Аз лично моите си ги държах във фолио (кичурите) за определено време, докато съм сигурна, че е хванало, но после трябва много старателно да се плакне, защото наистина МНОГО цапа. Пада след няколко измивания, но за съжаление нямам снимки.

  2. #177
    Преди около 6 месеца си бях правила един кичур червен със STEP ягода, не помня точно на коя марка..и след второто измиване на косата вече го нямаше.. а и червеното не си личеше кой знае колко, беше леко бледо :/
    Правила съм си и с розов маслен пастел - и те бързо се изтриха ; ))

  3. #178
    Скоро пих ягодово степче и слава богу че беше петък вечерта, защото ми останяха червени мустаци до неделя вечерта.И понеже съм тъмен шоколад (според някои - тъмен кестен...) ще пробвам баш с това степче, че друго може да не се вижда.

    А понеже ми тр за малък кичур, дали ще стане ако разтворя 1 степче в чаена чаша и я пусна на 3 мин във микр.фурна? Идеята е да не си личи много, но да се вижда.

  4. #179
    при мен също стана косата ми е тъмно кафява в корените и надолу изсветлява и съм с един рус кичур , но стана доста добре ♥ нямаше как да я снимам цялата , но правете сметка бойте на syoss не хващат така добре както това , а колко време ще седи ще видим http://prikachi.com/images.php?images/914/7218914H.jpg , http://prikachi.com/images.php?images/918/7218918f.jpg
    Последно редактирано от anysun : 04-02-2014 на 21:52

  5. #180
    JulLieTtt
    Guest
    i az mislq da si pravq no lilavi pravila sum si s oranjevi gotino stana no ne mi dopadna
    lesno se miqt i s malko goreshta voda stava gotino
    eto tezi sa nai dobrite pri mene stava s kafqva kosa sum kusmet
    http://images3.kurir-info.rs/slika-9...076-357101.jpg

  6. #181
    tswetyto
    Guest
    Сега си направих(в момента чакам да изсъхнат)
    Надявам се да ми се получат добре
    На моята тъмна коса(тъмен шоколад)

  7. #182
    Голям фен Аватара на sramejlivkaa
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    555
    Цитирай Първоначално написано от FuckedUp Виж мнението
    Вие сериозно ли?
    Почнахте вече да си правите кичури със степчета?

    Накъде отива тоя свят?!
    С каквото кажеш ти с това ще си я боядисваме! Може би ти знаеш най-добре кое не изтощава и с кое се получава най добре. Давай съвети!

  8. #183
    nina_dobrev
    Guest
    I az si napravih mnogo qko i mi se mahnaha az sam s mnogo tamen tsvqt na kosa tamno kafqvo mnogo qko

  9. #184
    Мега фен Аватара на LoveInfect
    Регистриран на
    Dec 2013
    Мнения
    3 103

    Exclamation

    червено, лилаво, и що годе всякакви ако ти е светла косата. Държи около 1 месец, аматрябва хубаво поне за 2-3 мин да ти се топикичурът.Иначе това че е безвредно и че не ти се гори косата не е вярно, самата вода в която си потапяш косата е вряла, около 90 градуса. Аз нали си знам, правила съм си 2 пъти и точно кичурите които бяха оцветени бяха много по-сухи и нацъвтели от останалата ми коса.

  10. #185
    radoslawa5
    Guest
    Аз съм на 11 год. пробвах днес да си направя кичури. Аз съм с кафява коса взех червено и жълто степче но брачетка ми каза че жълтото не хваща на кафява коса и се отказах от жълтата сварих си вода и рязтворих степчето съвсем мъничко за да не става мн светла боя.Започнах аз потопих си краищата за 10 мин. След това си слажих разредения степ в една торбичка + косата в торбичката не знам колко косата ми стоя в торбата.Пробвах да си измия косата тъй като беше на пръчки и си исуших косата.Исуших я със сешоара и видех че повърхноста на косата ми е в светло червено не стана мн в червено тъй като си държах косата малко в степа.ся тука съм с червени ръце.

  11. #186
    Мега фен Аватара на an7raks
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    10 094
    Колко болен /без/мозък трябва да си, за да си боядисваш косата със Степ?!

  12. #187
    Голям фен Аватара на SladkaZagadka
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    989
    Съветвам да се консултирате със специалист, все пак коафьорите и фризьорите си разбират от това, от което си изкарват хляба... а и това степче нищо чудно 1-2 дни да е желания цвят,а после от реакция с шампоан или нещо от сорта да промени коренно цвета си
    Love is everything!

  13. #188
    mimi02
    Guest
    Преди 2 дни се боядисах и става на всички коси
    Значи 2 степчета ги разтваряш във вода стоплена микровълновата за 2 мин. след това можеш да разделиш в 2 пластмасови чаши водата и слагаш в 1та чаша 1то степче а в другата-другото.Разделяш косата на 2 части отстрани и потапяш 1та част в 1та чаша и така с другата и стоиш 20 мин.По късно ще сложа снимка.
    бтв.Със горски плодове го направих
    бтв2.стои около2 до 6 месеца но след това се подстрижи
    бтв3.За да запазиш цвета се измий без шампоан само изплакни косата и след това я изсуши и разрешо.Готово
    ДАНО СЪМ ПОМОГНАЛА

  14. #189
    Eдна моя приятелка си направи преди време ... Косата й е руса.Получи се супер сладко с червения step ^^ . Мисля и аз да опитам,но не знам как се получава с по-тъмна коса ? Идей ? #nohate

  15. #190
    Аз съм с тъмно-кестенява коса и искам да си направя кичури но незнам дали ще се виждат (искам да изпъкват) :Д

  16. #191
    И с тъмна коса става

  17. #192
    Косата ми е много тъмно кафява.. Искам да я направя тъмно синя, много тъмно синя, но все пак да си личи че е синя. Казаха ми че става със степче, но аз никъде не мога да намеря синьо.. С боя едва ли изобщо ще хване.. Идеи?

  18. #193
    #LittleDevil
    Guest
    Държи около 2-3 месеца и повече. Направих си и ми държа цяло лято. Цветовете са жълт и червен

  19. #194
    gabi654
    Guest

    Talking

    Цитирай Първоначално написано от the-little-pain Виж мнението
    направих си днес и на моята коса се получиха червени и са адски якии <333 (с тъмно кестенява коса съм)
    А колко време тоя във водата със степче и вряла ли беше тя??????????????

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си