.
Отговор в тема
Страница 4 от 8 ПървиПърви 12345678 ПоследнаПърви
Резултати от 76 до 100 от общо 194
  1. #76
    Цитирай Първоначално написано от Bonbonchencetyy Виж мнението
    Че това степче не ви ли цапа дрехите?Аз лично бих използвала друг метод за правене на кичури,но не и този със степчетата...
    Аз като някой идиот бях по бюстие, когато една приятелка ме боядисваше ама така и не схванах. Не се цапа, спокойно.

  2. #77
    Ето и малко по-различен вариант на този със степчето: http://bgstylezone.blogspot.com/2012...post_3048.html

  3. #78
    Голям фен Аватара на pepa97
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    808
    За тъмна кестенява коса какви цветове мога да пробвам -т.е какви вкусове

  4. #79
    Цитирай Първоначално написано от pepa97 Виж мнението
    За тъмна кестенява коса какви цветове мога да пробвам -т.е какви вкусове
    Боровинка.. (нещо между лилаво и червено става)

  5. #80
    От около месец си правя червени кичури със степче. Като цяло е непостижим друг цвят освен червен. Пробвала съм жълто (лимон), оранжево (портокал) и някакво лилавеникаво. Със светло кестенява, към руса коса съм и поне на моята няма никакъв ефект всеки друг цвят. Може при русите коси да има но като цяло оранжевото и жълтото са по- премити и нямат ярък цвят. Ако искате червени кичури и се чудите гроздов ли да си взема или пък боровинков, или горски плод и т.н. пробвала съм почти всички ии мога да кажа, че червеното което хваща най-доре и е най-приятен нюанс е новото степче с вкус на горски плодове (Punch Berry) . (http://24.media.tumblr.com/tumblr_md...fs9qo1_500.jpg) Наистина цвета е чудесен и струва точно 35ст. Иначе предполагам сте чели на много места, че може да си направиш кичури с тебешир и както по-горе прочетох пастели. Ами пак от личен опит изобщо не се пробвайте да си правите с тебешир, само ще си изгубите времето. Нищо не става, защото 1во като изсушиш кичура цвета си отива и остава само малко преобладаващо бяло, 2ро пипнеш ли го цапа много и неспира да цапа докато не се измие, 3то ако решиш да си изправяш косата пресата се боядисва и 4то ако случайно издържите няколко дена с него ( най-малкото докато спите възглавницата ви ще стане цветна ) като се изкъпете дори само с вода тебешира пада моментално. Не съм пробвала с пастели но ме съмнява, че нещо ще стане но само мое мнение. приято боядисване и мацотене момичета :*
    П.С.- Ако нацапате някоя дрешка, спокойно след едно пране в пералнята вече няма нищо

  6. #81
    Като цветове предполагам... оранжево, жълто, червено, зелено, не мога да се сетя за други в момента. Но не съм пила такава химия от над 10 г. и не бих си го сложила на косата.

  7. #82
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Ав, навих се да пробвам :Д
    само дето косата ми е тъмно кестенява и едва ли ще стане нещо *сад*
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  8. #83

    Red face

    амии на мен лично много ми допада тази идея.. само дето не разбрах след оцветяването на косата с получилия се цветен разтвор трябва ли да се измие(за да не залепне) ? Ще съм благодарна ако дадете някой съвет

  9. #84
    Ами по-добре е да се измие ако не желаеш да се спластят кичурите, защото са сладки и лепкави. Най-добре със студена вода над мивката, изплакни косата в/у която си сложила степчето докато спре да пуска цвят и после изсуши Успех.

  10. #85
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    С огромно съжаление ще кажа, че на мен, ама грам не ми хвана. Хем сложих 2 степчета и малко вода ... само дето изкляпах всичко :Д
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  11. #86
    Здравейте .. понеже аз си направих такива кичури със степче и седя около месец с тях и нещо вече започнаха да ми омръзват .. Та имам един въпрос : как мога да ги махна ? Опитвала съм с шампоан , всеки път когато вляза в банята и търкам специално върху тях , но те са упорити и не искат да се изтрият ! .. Ако някой може да ми помогне как да ги махна да пише

  12. #87
    Супер фен Аватара на NqkfaNikakva21
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 192
    Пробвай с оцет (?), лимон (?), отвара от лайка (тя е за изсветляване май) :Д
    Весииии

    Една Любов, Една Борба, Един Отбор


  13. #88
    Супер фен Аватара на StolenBliss
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    ImaginaryWorld.com
    Мнения
    1 565
    http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphoto...44782344_n.jpg - ето как стана при мен
    Logic is a systematic method of coming to the wrong conclusion with confidence.

  14. #89
    Супер фен Аватара на Runsss
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 600
    Цитирай Първоначално написано от StolenBliss Виж мнението
    http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphoto...44782344_n.jpg - ето как стана при мен

    Ихаа, станало е много яко!И аз бих си направила, но миналата седмица се боядисах с къна в черно и няма смисъл да опитвам..СУПЕР Е!

  15. #90
    Голям фен Аватара на yamaha436
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Тaм където хакер не влиза :D
    Мнения
    556
    хах дали ако си потопя косата в степа ш'се боядиса щото нямам дълга коса ама ми е руса според мен най много да си опърля главата или да се подстрижа и да си изям косата щото ми мирише на портокал или малина
    Последно редактирано от yamaha436 : 12-04-2012 на 22:25
    FUCK RULES !!!

    Американски форум - Задаваш въпрос, после ти отговарят.Арменски форум. - Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.Български форум - Задаваш въпрос, после в 50 поста ти разказват какъв си тъпак, че си попитал

  16. #91
    А може ли след като сме го направили, кичура да го изсушим със сушоар? :Д

  17. #92
    nansyd
    Guest
    kakvi stepcheta izpolzvate kak se kazvat ?

  18. #93
    Цитирай Първоначално написано от ccdesigns Виж мнението
    Към магазина... За степчета...
    +1 ;ddd

  19. #94
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Цитирай Първоначално написано от NqkfaNikakva21 Виж мнението
    С огромно съжаление ще кажа, че на мен, ама грам не ми хвана. Хем сложих 2 степчета и малко вода ... само дето изкляпах всичко :Д
    И при мен така.Още повече,че косата ми е черна по принцип ...Пробвах с червено степче,но нямаше никакъв резултат,Само кичурът ми се накъдри супер много и стана все едно съм го напръскала с лак

  20. #95
    rali00
    Guest
    трае най много месец

  21. #96
    rali00
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от heartshapedbox Виж мнението
    А какви цветове степчета има и колко време държи?
    трае най много месец

  22. #97

    :)

    И аз си направих със степче. И въпреки, че и аз съм с много тъмна коса пак става стига да седи6 по дълго време. Виненото червено става добре на тъмна коса

  23. #98
    На мен вече 4 месец ми седят няма отмиване, смениха се всички нюанси на червеното.

  24. #99
    Боядисах си косата с боя която падна, но степчето все още си стои Между другото за хората с по-тъмна коса: стойте повече време, поне 10 минути и ще видите резултат.

  25. #100
    Не правете тази грешка!Аз си направих такива кичури и те се изтриха чак след 3 месеца.Косата се уврежда.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си