.
Отговор в тема
Страница 1 от 8 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 194
  1. #1

    Кичури със степче (онези за 20,30 ст)

    Здравейте..предварително се извинявам ако вече има такава тема.Наскоро получих информация ,че може да си направиш кичури със степче(онези от 20,30 ст) ,но ставало само с по-тъмните(боровинка,череша,в шна..)Казаха ми че,първо го разреждали,после го слагали на котлона ,докато не кипне си потапяли кичури..но искам и вас да ви питам..искам да питам как се правят тези кичури (ако може ми го обяснете,по подробно)?..и дали уврежда косата по някакъв начин?

    Моля без подигравки!

    П.П. става дума за тези,само че с боровинка/череша/вишна.. http://prikachi.com/images.php?images/726/5393726C.jpg

  2. #2
    Да слагаш 1-2 чаши вода в една тенджера и добавяш степчето..като заври водата се получават отгоре едни балончета и тогава можеш да махнеш тенджерата от котлона .. след това си топиш краищата или там квото искаш да си оцветиш потапяш за 1 минутка после изкарваш косата сии и като изсъхне я разресваш и готоооо ...

  3. #3
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Това за колко време се отмива и става ли на по-тъмна коса... Имам една позната която си я направила, обаче не съм сигурна дали по точно тоя начин, щото нз как си е потопила точно тоя кичур, който е боядисала във водата о.О ... Пък вика, че бая време и стояло

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от dream1707 Виж мнението
    Това за колко време се отмива и става ли на по-тъмна коса... Имам една позната която си я направила, обаче не съм сигурна дали по точно тоя начин, щото нз как си е потопила точно тоя кичур, който е боядисала във водата о.О ... Пък вика, че бая време и стояло
    Не знам кога се отмива...зависи от косата ти Аз съм с малко по-тъмна коса от твоята (виждала съм твои снимки) и ми се получи,но не е така както на по-руса коса (една приятелка е с руси кичури,които направи със степче и се получи много сладко) не знам как точно да ти обясня какво се получава на тъмна коса...нещо между лилаво и червено,на мен лично ми харесва как ми се получи (:
    EDIT: След това косата мирише адски яко на плодове ^_^

  5. #5
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    Вие сериозно ли?
    Почнахте вече да си правите кичури със степчета?

    Накъде отива тоя свят?!

  6. #6
    Супер фен Аватара на ccdesigns
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    2 773
    Цитирай Първоначално написано от FuckedUp Виж мнението
    Накъде отива тоя свят?!
    Към магазина... За степчета...
    "Не е важно другите да те мислят за идиот, важното е ти да се мислиш за идиот."

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от FuckedUp Виж мнението
    Вие сериозно ли?
    Почнахте вече да си правите кичури със степчета?

    Накъде отива тоя свят?!
    По-добре да си боядисвам косата с него,отколкото да го пия.

  8. #8
    Че това степче не ви ли цапа дрехите?Аз лично бих използвала друг метод за правене на кичури,но не и този със степчетата...
    Някои хора никога не се променят!
    Te amo mi vida.



    Dulce Maria ♥

  9. #9
    Форумна Сектантка! Мега фен Аватара на dream1707
    Регистриран на
    Feb 2010
    Мнения
    4 319
    Да ти кажа ли, със степче ми звучи много по-добр еот колкото да си горя косата с блондор, че да може да ми хване боята, която реално също ще ми изгори косата .... В момента съм с такива кичури, преди пак бях .. и косата ми на тия места е суха като слама ... Не си е работа .. Мисля и аз да пробвам със степчето, кво толкова струва 30тина стотинки

  10. #10
    Мега фен Аватара на FuckedUp
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    3 774
    Цитирай Първоначално написано от ccdesigns Виж мнението
    Към магазина... За степчета...
    good one.

  11. #11
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Това, че е степче и струва 30ст. съвсем не гарантира, че не е вредно за косата.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  12. #12
    нека ви светна..кажете ми вие какво предпочитате(отнася се за тея ,които недоволстват)-давате 30 лв . за разни препарати и тем подобни,с които ОЩЕ повече ще си изгорите косата (+ще се охарчите) или........ да, и степчето уврежда косата(всичко е химия),но поне не до така сепен,че чак да ти стане на слама...
    просто с тея спирали и бои осирате положението ,с извинение.

    интересуваше ме как се прави..бях чела,че степчето се вари..после четох ,че не се вари.. вари ли се или-не?

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от m0ny Виж мнението
    нека ви светна..кажете ми вие какво предпочитате(отнася се за тея ,които недоволстват)-давате 30 лв . за разни препарати и тем подобни,с които ОЩЕ повече ще си изгорите косата (+ще се охарчите) или........ да, и степчето уврежда косата(всичко е химия),но поне не до така сепен,че чак да ти стане на слама...
    просто с тея спирали и бои осирате положението ,с извинение.

    интересуваше ме как се прави..бях чела,че степчето се вари..после четох ,че не се вари.. вари ли се или-не?
    Аз налях в една купа вода и после я сложих за 2 минути в микровълновата,след това сложих и степчетата. Може и да свариш водата и тогава да сложиш степчетата,но..не мисля,че има голям смисъл,загуба на време.

  14. #14
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    Леле, кво съдържат тия степчета, щом боядисват косите, не искам да мисля.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  15. #15
    Аз си направих и станаха , а косата ми е кестенява и затова стана , също правех на приятелка , но косата й е тъмна и едва се личат .. Иначе става и както казаха по - горе , поне степчето не гори косата

  16. #16
    Голям фен Аватара на SWT
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    512
    тези които са правили нека пуснат снимка
    много искам да видя какво се получава

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от SWT Виж мнението
    тези които са правили нека пуснат снимка
    много искам да видя какво се получава
    +1

  18. #18

  19. #19
    Тия дни мисля да пробвам, само да не ми стане неква гадна косата

  20. #20
    Супер фен Аватара на bilqnavod
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 262
    интересна идея, мисля да пробвам

  21. #21
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Интересна идея стига да нямаш тъмна коса...

  22. #22
    На моята мисля, че ще се получи? Всеки цвят ли може-а то, всъщност какви цветове има;д и има ли измиване, че фризьорката ми ще ме убие

  23. #23
    Супер фен Аватара на Wwwooow
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    В театъра
    Мнения
    2 955
    Цитирай Първоначално написано от BreakingDawn Виж мнението
    По-добре да си боядисвам косата с него,отколкото да го пия.
    хахаххааххаха да напълно си права ! Това е отрова
    В мойта сцена на живота,
    вече ще си публика,
    и от ъгъла ще гледаш,
    как ще блестяя..

    И аплодират ме, по име викат ме.


    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=440091 влез...

  24. #24
    хмм и аз съм навита да си правя . косата ми е тъмно кестенява дали ще стане с някакъв черевеникаво розов вят като с ягода или черешка?! : Д

  25. #25
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    А какви цветове степчета има и колко време държи?

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си