.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Мнение за боядисване на коса в синьо когато съм момче?

    Накратко 'надъхал' съм се да се боядисам синьо или някои подобен необичаен цвят, та въпроса е че съм 17 годишно момче. Майка ми вика че ще ме набият някъде защото да не съм бил 'гей'. Аз малко не свързвам синия коса с 'гей' но не ми и дреме много. Не съм 'пънк', 'метал' и тн. Аз лично свързвам такива коси с 'party' типове, хора с които бих отишъл на tommorowland. Та на не толкова кратко, какво ви е мнението за момче с синия коса?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Гледам, че си от София. Ще те бият някъде.

  3. #3
    Мега фен Аватара на kaRamella
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    ilivewheretheskyends
    Мнения
    4 200
    Нищо не ти пречи да пробваш.Момче си ... ако не ти хареса - машинката 0 номер и готово


  4. #4
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    или в Пирогов 0 номер, за да те зашият, аре по-сериозно :Д

  5. #5
    То както и да го погледнем типовете които биха се правили са /ултраси/ което не е много плашещо, но те ходът по групички което може да е проблем. Иначе да имам го в предвид.
    Последно редактирано от zerga : 07-16-2015 на 09:49

  6. #6
    Мега фен Аватара на FunkyPie
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    4 006
    Цитирай Първоначално написано от zerga Виж мнението
    Накратко 'надъхал' съм се да се боядисам синьо или някои подобен необичаен цвят, та въпроса е че съм 17 годишно момче. Майка ми вика че ще ме набият някъде защото да не съм бил 'гей'. Аз малко не свързвам синия коса с 'гей' но не ми и дреме много. Не съм 'пънк', 'метал' и тн. Аз лично свързвам такива коси с 'party' типове, хора с които бих отишъл на tommorowland. Та на не толкова кратко, какво ви е мнението за момче с синия коса?
    тежко щеше да ти е ако беше метал..

  7. #7
    Мега фен Аватара на Smrazqvashta
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    4 577
    Цитирай Първоначално написано от Rakshy Виж мнението
    Гледам, че си от София. Ще те бият някъде.
    Сериозен ли си? Ще го набият, защото е решил да се прави на клоун? Остаряла съм, не съм в крак с "тенденциите" явно.

    Авторе от синьо до синьо, разлика голяма. Аз не харесвам такива шарении, но всеки с вкуса си!

  8. #8
    Ако си направиш косата тъмно синя няма да има проблем, но да се наплескаш с някое ярко небесно синьо наистина може да се появи шанс и окото да ти насинят.

  9. #9
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    Цитирай Първоначално написано от Smrazqvashta Виж мнението
    Сериозен ли си? Ще го набият, защото е решил да се прави на клоун? Остаряла съм, не съм в крак с "тенденциите" явно.

    Авторе от синьо до синьо, разлика голяма. Аз не харесвам такива шарении, но всеки с вкуса си!
    оооо, нямаш представа или пък, ако не го бият, ще си направят такава гавра, че боя е за предпочитание :Д
    не за друго ама има много филмари и хора с проблеми, които си търсят отдушник. Няма по-добър отдушник от клоун със синя коса :Д А ако пък се облича и малко по-нежно чуваш "умри педераст" и удари...
    Казвам ти го защото е глупаво да си поредния случай по новините заради някаква прищявка за показност.

    ако ти е толкова зор се цъкни с някой от ония спрейовете за коса и то не изцяло, а на няква шарка примерно.

  10. #10
    По-добре недей .

  11. #11
    Отказахте ме малко, но нали за това дойдох тук да вида мнението на повече хора. Края на месеца отивам на Tommorow Land EDM музикалния фестивал, за където исках да съм се боядисал вече, проблемът не ми е как ще се приеме там а тук. Макар и че мнението на непознати не ми е твърде важно пак трябваше да вида, мерси на всички които отговориха и ще имам всичко което казахте в предвид.

  12. #12
    Тъмно щях/ще сложа но цвета почва да се губи след време и след това става светло синьо, което пак не е неон синьо.

  13. #13
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    Укроти се бе, младеж, малък си и със, и без синя коса на парти трудно ще те пуснат, ако не е сега на слънчака...
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  14. #14
    Ако искаш да не изглеждаш странно, направи я тъмно синя и не цялата. Боядисай само малко, ето както този пич.



    Ако си я боядисаш цялата някой може да те вземе за обратен.

  15. #15
    Мега фен Аватара на Rakshy
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    5 298
    щото като си на кичури си частичен педерас, е да беее ахахахах

  16. #16
    Направи я и пусни снимка. Може и да ти отива. Откъде да знаем в форума дали ще ти ходи, като несме те виждали.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си