.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Проблем със съня.

    Здравейте.От няколко дена имам проблеми със съня - когато легна просто не ми се спи, трудно си държа очите затворени.По някое време може би заспивам, но това не е онзи дълбок сън, в който изпадах преди.Спя, но не по този начин както трябва, въртя се постоянно... Много е гадно просто.. Искам да спомена, че ям всяка сутрин черен шоколад Линд 70 процента, има ли вероятност от шоколада да е,защото е много силен,макар че го ям само сутрин?

  2. #2
    Мега фен Аватара на awerw
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    у ТилиЛеЙската г0рА
    Мнения
    13 251
    успокой се пич, при съня всичко е психика, успокой се, мисли за някакви други неща, недей мисли за това дали ще заспиш и аз съм имал проблеми със съня най-различни, работата е да се успокоиш и да мислиш за нещо друго и докато се усетиш ще се събудиш сутринта :Д
    sapphire5




    lqlq: ima li efekt ot rasteja na hormona ... ?
    miroslav: zdr az sam na 23 i teja edva 55 kila kakvo da zema za da stana i az 4ovek

  3. #3
    Някакъв проблем ли имаш?

  4. #4
    Повече от фен Аватара на mlf
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    457
    ами просто си се малко притеснила ... гледай с на живота и ще се оправиш --- УСПЕХ )))

  5. #5
    Сънят е свързан до голяма степен с ежедневния стрес, на който сме подложени... Може би си се пренатоварил нещо и хиляди мисли се въртят в главата ти нощем... Едва ли щоколадът ще има толкова дълго влияние, щом го ядеш сутрин... Скоро имах такъв период. В рамките на една седмица направо щях да откача!!! Беше ми страшно напрегнато и заспивах лъм 3-4, а на сутринта трябваше да ставам в 7. На четвъртия ден приличах на разхождащ се призрак но вече съм Ок.

  6. #6
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    ^Точно. Аз имах проблеми със съня и на пълнолуние направо осъмвах. Много е неприятно. При мен се дължеше и още от стреса и напрежението всеки ден. Ежедневието ми е напред назад и се отразява, а и не само това ами училище, семейство, приятели, гаджета и така. Пих една седмица едни хапченца за сън, но не е препоръчително да се пият аз имах огромна нужда.
    Просто трябва да се успокоиш, а има и чайове, но не знам дали помагат.

  7. #7
    Предлагам ти медитация за да си освободиш главата от всички ненужни мисли и за да можеш да се отпуснеш и да заспиш, направи едно търсене в YouTube и ще намериш доста (потърси в Google ако искаш по-точна информация над това което постигаш с медитация). Също така, гледай да консумираш достатъчно витамини в диетата си (или взимай Мулти-витамин) но по-конкретно Цинк и Магнезий са важни за дълбокият сън и свежата сутрин. По-малкото седене пред компа и четенто на книга примерно също може да има доста позитивен ефект над съня ти (и живота). Спортуването - било тежести или тичане или някакъв конкретен спорт също помагат. Има много неща...
    Последно редактирано от Alchemist : 10-28-2012 на 13:38

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Alchemist Виж мнението
    Спортуването - било тежести или тичане или някакъв конкретен спорт също помагат. Има много неща...
    Тъкмо влезнах да добавя и това, но Alchemist го е казал вместо мен. Спортът има икзлючително полезно влияние към начина ни на живот!

  9. #9
    И аз,откакто се влоши времето имам проблеми със съня.Заспивам трудно и пе едно вереме се "сепвам" и после съм в нещо като,ту буден,ту заспал....много е гадно и съм се наплашил да не ми има нещо.Наистина,стреса ми е малко в повече при мен?!

  10. #10
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    training, sleep, eat, fuck, repeat.

  11. #11
    Има много фактори за проблеми със съня .
    1. Намали ежедневния стрес .
    2. Не прекалявай със стоенето на компютъра и четеното на книги 9 над 3-4 часа , защо става много вредно за мозъка и как да кажа сейно си изпил 10-15 чаши с кафе , зомбираш се )
    3. Намали шоколада и аз имам същия проблем , че ям по еда милка на ден и личната ми каза следното , защото и аз не можех така да спя добре :
    Съвет: Намали на по-малката опаковка сутрин
    или
    Съвет 2 : Яж го през ден
    или
    Съвет три : замени шоколлада пак с нещо съдържащо шоколад , но по-малко .

    Успех !

  12. #12
    Голям фен Аватара на gugenceto2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    584
    Когато си затвориш очите мисли за голи мацки или нещо което ти харесва. При мен работи (не съм си представяла голи момичета прекалено странно е )

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си