.
Отговор в тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 132
  1. #1
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178

    Свръхестествените неща съществуват,убедих се с очите си!!!

    Първо искам да спомена,че и преди съм чувал подобни "истории" като тази която ще ви разкажа тук,но така и не можах да повярвам на 100% в думите на другите.
    Не очаквам и вие да ми повярвате,но все пак искам да ви кажа,че това което ще прочетете е написано от съвсем нормален човек който никога не се е занимавал с магии,духове и т.н.
    В съвсем нормално психическо и физическо здраве съм,не ме мислете за луд!
    Историята е следната..
    Лягам си аз съвсем нормално както всяка вечер,заспивам си,спя си и всичко е супер,ОБАЧЕ в един момент ЧУХ стъпки в стаята ми,все едно човек ходи! Помислих,че ми се причува и не обърнах внимание,но в следващия момент чувам падане на едната тонколона която съм сложил на един от прозорците ми в стаята.Ето тогава вече се стреснах доста сериозно и се събудих,бях напълно ОСЪЗНАТ когато погледнах към секцията на която стои телевизора ми и какво да видя?
    ТЪМЕН ЧОВЕШКИ СИЛУЕТ,БЕЗ ЛИЦЕ,БЕЗ ДРЕХИ,БЕЗ НИЩО.. ПРОСТО СИЛУЕТ!
    Мамка му хора,такъв ужас не бях изживявал никога.В следващия момент този силует беше над мен в леглото (тук не включвайте мръсното си подсъзнание,моля ви ) и ме натискаше много силно.Т.Е не ме натискаше,а просто стоеше над мен,а аз не можех нито да помръдна,нито да изкрещя.Вътрешно крещях с цяла сила,но реално се чуваше само мънкане.
    ХОРА,БЯХ НАПЪЛНО,АМА НАПЪЛНО ОСЪЗНАТ!
    Бях чувал,че трябва да си мърдаш пръстите на ръцете и краката,започнах да го правя и да се моля на ум т'ва нещо да си отиде.. в следващия момент вече го нямаше,а вратата която води към терасата ми беше ОТВОРЕНА! ЕТО ТОВА МЕ ВТРЕЩИ защото до последно се надявах,че може да е просто глупав осъзнат сън,но не..
    От терасата ми до земята долу е много високо,няма начин човек да излезе и да скочи.
    Никога не съм предполагал,че тези неща съществуват,само бях чувал,но сега се уверих със собствените си очи!
    Всичко това се случи някъде около 03:30 сутринта.
    Обзе ме невероятна параноя,направо място не можех да си намеря от ужас,но все пак проявих смелост и станах да си затворя вратата за терасата! Ако не беше такъв кучешки студ,нямаше да стана След случката така и не можах да заспя,просто стоях в леглото и гледах ТВ,сега умирам за сън и тая вечер ако ще 100 такива "сенки" да дойдат,няма да ги усетя защото ще спя като умрял..... FUCK! :\
    Разказах случката страшно нелепо и може да останете с впечатление,че ми е смешно,но тогава въобще не ми беше.
    На някой от тук случвало ли му се е нещо подобно?Какво е това "нещо" ? И за какво се бори?
    Има ли някакво обяснение от научна,религиозна или някаква друга точка?
    Какво е вашето мнение?

    П.С-Не вземам наркотици,не ме питайте кой ми е дилъра!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Дори и да си се убедил с очите си, науката се интересува от доказателства и от физично обяснение, религията от духовността, характера и развитието на личността, свръхестествените неща са между другото, ако си чакал нещо такова да се случи че да почнеш да се интересуваш или да вярваш това е грешен mindset
    Иначе може просто да е било осъзнат сън, ако не е шега темата.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  3. #3
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Не е шега,абсурд! Нали това казвам,че винаги съм вярвал в тези неща,но някак си като ги слушаш/четеш от някой друг не можеш да вярваш на 100%,но сега го видях с очите си и не беше сън,наистина.. :\
    И преди съм се интересувал от тези неща,чел съм много,но от тогава насам мина цяла година,а напоследък не съм се интересувал и не съм мислил за подобни явления за да кажа,че е само внушение..
    Не знам..

  4. #4
    Голям фен Аватара на .Wonder
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    528
    Сам ли живееш вкъщи? Сигурен ли си, че не си отворил вратата преди да си легнеш? Може да се е отворила сама, заради силно течение и заради това, че не си я затворил добре.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    435
    Звучи ми като сънна парализа.
    Или като трол.

  6. #6
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Живея с баба и дядо,но те са на първия етаж и си имат собствен вход и изход за къщата,въобще на моя етаж са идвали 1 път от както сме построили къщата (която е чисто нова).
    Вратите,паркета,всичко е бетон здраво и съм на 100% сигурен,че вратата беше затворена и,че няма вариант нещо да е скърцало
    Хора,видях го с очите си! Ето за това говорех,че от устата на другия винаги ще ти се струва невероятно и ще си измисляш собствени теории,но нали точно това е интересното,видях го.. повярвайте ми!
    Дори докато говоря за случката усещам,че пиша и се държа като неадекватен 10 годишен хлапак,но наистина видях това което съм описал в темата.
    Не знам.. не целя да убеждавам никого защото не печеля нищо от това,целта на темата ми е просто някой по-вещ в тия неща да даде няк'во приемливо обяснение за случката 'щото ми е супер любопитно и интересно.

  7. #7
    Голям фен Аватара на .Wonder
    Регистриран на
    Sep 2012
    Мнения
    528
    Колкото и да опитвам, не мога да проумея какво се е случило. Може би има неща, които никога няма да успеем да разберем.
    Не ме разбирай погрешно, по никакъв начин не искам да отхвърля истинноста на думите ти, но виждам, че аватарът и подписът ти са на Supernatural, което ме навежда на мисълта, че си гледал твърде много епизоди, свързани със свръхестествени явления и ти се иска да вкусиш от живота на Сам и Дийн. Това е моето мнение.

  8. #8
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    6 259
    ако наистина ти се случи такова нещо, просто се обърни към Онези, Които наистина са истинският Бог Отец и истинският Господ Исус Христос за помощ

  9. #9
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Знаех си,че аватара и подписа ми със supernatural ще ми изиграят кофти шега! По тях бях зарибен 2010 година,аватарите са от тогава,сега даже не ги гледам и времето в което исках да съм като тях отмина.
    Както и да е,всеки има право на мнение и аз уважавам вашето,но това което видях си остава факт,независимо от всичко
    npp.. Не мисля,че ми е нужна помощ! Това нещо освен да ме стресне,друго не направи.. знам ли?!

  10. #10
    Lucid dreaming? Не знам как му е термина на български.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  11. #11
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Като ти пиша защо не ми отговаряш бе момче?


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  12. #12
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    И аз се кефя на ЛСД.

  13. #13
    Мега фен Аватара на PurpleDream
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    ....in the rain...
    Мнения
    5 275
    прекалено реален сън? чак да го объркаш с реалността? не знам ;д
    може би баба ти или дядо ти просто са дошли да проверят дали спиш ;д
    аз лично не вярвам в такива неща ;д
    Залагате ли?! Спечелихте ли?!
    Че аз умирам, а вас ви презирам!

  14. #14
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428


    2spooky4me

  15. #15
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Май тая тема беше грешка!
    Одеве разказах случката на братовчедка ми и от погледа й струеше ирония.Имах чувството,че си мисли "Боже,тоя е болен,дано техните разберат по-скоро и вземат мерки" ..

  16. #16
    Супер фен Аватара на cweeet
    Регистриран на
    May 2011
    Мнения
    1 354
    а ти каква реакция си очаквал?

  17. #17
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Аз съм магьосникът тук,кой друг би ти помогнал освен мен?


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от PurpleDream Виж мнението
    прекалено реален сън? чак да го объркаш с реалността? не знам ;д
    може би баба ти или дядо ти просто са дошли да проверят дали спиш ;д
    аз лично не вярвам в такива неща ;д
    +1 , Подкрепям наборката

    Най-вероятно си гледал някой ужас преди да заспиш, или си играл много компютърни игри.

  19. #19
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от UNITED2 Виж мнението
    Май тая тема беше грешка!
    Одеве разказах случката на братовчедка ми и от погледа й струеше ирония.Имах чувството,че си мисли "Боже,тоя е болен,дано техните разберат по-скоро и вземат мерки" ..
    А сега отиди при брачетка си и, и кажи че Абадон пазителя на бездната ти е казал да и предадеш че е кухо парче.
    Последно редактирано от RagioL : 11-18-2012 на 15:33

  20. #20
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    Аз съм магьосникът тук,кой друг би ти помогнал освен мен?
    И как ще процедираш ще ходиш у тях да правиш ритуали за прогонване ли?

  21. #21
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Ритуали-мритуали,заклинания и bulshit,тва са подхранени неща от религиите,тва са глупости,просто контролираш ли енергията,контролираш всичко,не е бог знае колко сложно.Ще дойде момент,когато животът ви ще се преобърне наопаки и тогава ще видим кой е взел ЛСД и е гледал филм на ужасите.Глупаци


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  22. #22
    Супер фен Аватара на UNITED2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    Памплона
    Мнения
    1 178
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    А сега отиди при брачетка си и, и кажи че Абадон пазителя на бездната ти е казал да и предадеш че е кухо парче.
    Пак няма да повярва..

    Колкото до другите отговори в темата.. абе хора,вие добре ли сте? Бил съм гледал много филми на ужасите и съм играл много компютърни игри ?! Първо,нито едното не съм правил преди да заспя и второ,това е абсурдно просто.
    Не съм на 11 за да си представям такива неща от няк'ви си компютърни игри и филми.Ако не бях сигурен в това което ви казвам,нямаше да публикувам тема! Убеден съм просто,сега разбирам тия хора дето споделят нещо подобно в нета,а ние пред мониторите си мислим,че са просто болни или недобре психически

    Incadeptu
    Човеко,от мен по-да вярва в магия,не знам дали има друг такъв човек,но работата е там,че в момента не чувствам,че имам нужда от помощ! Поизплаших се малко,но не мисля,че това нещо ще дойде отново,а ако го направи вече ще му мисля. :\\

  23. #23
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от UNITED2 Виж мнението
    Пак няма да повярва..
    Но пък вече ще е напълно сигурна че си за лудницата

    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    Ритуали-мритуали,заклинания и bulshit,тва са подхранени неща от религиите,тва са глупости,просто контролираш ли енергията,контролираш всичко,не е бог знае колко сложно.Ще дойде момент,когато животът ви ще се преобърне наопаки и тогава ще видим кой е взел ЛСД и е гледал филм на ужасите.Глупаци
    Тихо да не ти пусна някой сервитор да те нарита.

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    435
    Ако приемем, че не тролиш, то обяснението е сънна парализа. Първия път като изпаднах в такова състояние бях на 7 години и изживяването си беше като истинско. Лежа си аз на леглото, тамън се разсънвам и едно огромно куче скача върху гърдите ми и почва да ръмжи, усещам как не мога да мърдам, дишам трудно и след това какво е станало ми се губи. Това беше и причината да започна да практикувам осъзнат сън. Оттогава още много пъти съм изпадал в подобни ситуации, но с времето се научих да ги контролирам.
    Следващия път като ти се случи нещо подобно поеми дълбоко въздух и започни да дишаш и издишаш равномерно и ще се събудиш. Най-важното е да разбереш, че това е сън и нищо не може да ти се случи. Опитай да извлечеш кефа от ситуацията.

  25. #25
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    А сега отиди при брачетка си и, и кажи че Абадон пазителя на бездната ти е казал да и предадеш че е кухо парче.
    Освен това трябва да я жертваш в името на Луцифер - да я изнасилиш и после умъртвиш. Или обратното (Hey, It's not rape if she's dead). Чак тогава ще спреш да виждаш черни силуети, тогава ти самия ще станеш черен силует. Муахахахаха.

    Последно редактирано от Doom_Stalker : 11-18-2012 на 17:27

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си