.
Затворена тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 30 от общо 30
  1. #26

    Smile

    Предпочитам без,доста по-хубаво е усещането, но когато съм в овулация задължително с презерватив !

  2. #27
    Повече от фен Аватара на DeHu
    Регистриран на
    Jun 2011
    Мнения
    457
    Ами доверие,доверие,ама гафове могат да станат винаги.Един месец щях да си умра от притеснение и оттогава главно с презерватив(нищо,че си имам сериозен приятел).Да не говорим,че съм чувала за момичета,които използват противозачатъчни и кондоми заедно за по-голяма сигурност,макар че на мен това вече ми идва прекалено.Иначе противозачатъчните са добър вариант,обаче каквото и да говорят хората,си оказват негативно влияние върху женския организъм

  3. #28
    Ми принципно го правя без , НО няма значение дали момчето се усеща , че свършва... То тва едно на ръка !! Ама нали има сякви болести и такива аз лично съм ЗА

  4. #29
    Много по-разлиен и хубав е секса без презерватив, но трябва повече да се внимава

  5. #30
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    ^И също да имате спестени пари или за аборт, или за ремонт на детската стая.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си