.
Отговор в тема
Страница 2 от 26 ПървиПърви 12345612 ... ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 643
  1. #26
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    всичко, което прави е толкова мило
    има снимка, на която се е подпрял на парапета на мост, казах му, че искам да бъда пред него на нея, когато отидох в града му, се озовахме на такъв мост, той спря, аз бях пред него, толкова близо, всичко беше като в приказка и беше толкова чувствено
    минахме и по друг мост, качи ме на парапета и ме държеше толкова силно, бях в ръцете му, на най-безопасното място на света, на парапета имаше цветя, той откъсна едно цветенце и го сложи в косата ми, щях да се разплача от щастие
    като бяхме в тях, взе един лилав маркер и нарисува на ръката ми сърчице, в което пишеше е+п, повтаряше ми го всяка секунда, а аз се разхождах навсякъде с яката ми татуировка, влюбена и най-щастливото момиче на света
    момчето ми е най-милото на света и всеки момент с него ми остава спомен, който пазя завинаги
    (:

  2. #27
    Мега фен Аватара на Hilary_
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    10 396
    Много са. Не мога да определя кое е най - милото .. всяко нещо, което прави за мен е запомнящо се.

  3. #28
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    ох, просто искам да споделя, че като ви чета нещата, се чувствам толкова щастлива от това, че се разделих с бившия ми приятел:Д

  4. #29
    Голям фен Аватара на bitchwolf
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    834
    ^ и аз съм щастлива, че постъпих така. Нищо не съм загубила от тогава. ^^
    Който има да споделя, да споделя. Много се радвам, че има хора с такива прекрасни половинки. : )))
    I'm inside! Open your eyes! I'm you! Sad but true!!!

  5. #30
    Оооо всяко нещо, което прави за мен е ужасно мило. Всеки един жест. Например на рождения ми ден ми беше купил един ОГРОМЕН букет, който беше донесен в училището ми с куриер. Той влезе в часа и ми го подари. Имаше картичка най- отгоре, на която пишеше: "Благодаря ти, че те имам!". Обожавам когато ме гледа.. Един път гледахме филм, но на мен много ми се спеше. Затворих си очите, но той помисли че съм заспала. Гледаше ме и ме прегръщаше, усещах как биеше сърцето му, галеше ме по лицето. Бърше ми сълзите, успокоява ме. Той е просто ТОЙ и всичко, което прави е просто уникално <3

  6. #31

  7. #32
    Сетих се, че веднъж ми разказва приказки по телефона до 3 сутринта, защото ме болеше страшно много корема и не можех да спя.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  8. #33
    Супер фен Аватара на umri
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Студентски град
    Мнения
    2 914
    Ся не ми се мисли за най-таковата нещо.. първото дето се сещам е как обикновено обича да яде някви неща, дет половината им съставки за първи път ги чувам и като я вида как муа бургери от Арабина (който реално не е арабин, а турчин) и ми топли душичката. След тва естествено 2-3 рунда да махнем калориите, и така.
    Temet Nosce

    벨야카

  9. #34
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от umri Виж мнението
    Ся не ми се мисли за най-таковата нещо.. първото дето се сещам е как обикновено обича да яде някви неща, дет половината им съставки за първи път ги чувам и като я вида как муа бургери от Арабина (който реално не е арабин, а турчин) и ми топли душичката. След тва естествено 2-3 рунда да махнем калориите, и така.
    ооооййййй <3
    Оферта за домашна пицичка? Ммм?

    Като бях в Студентски и не можех да изляза от блока, че да не ме види портиерката, а бях гладна като вълк... той отиде да ми вземе храна, ама аз не знаех. И се качих да го търся при приятели - нъц. Слизам пак до нашата стая и той тропа там с храната. Толкова мило...
    Или като ми прави масаж на крачетата, аууу.

  10. #35
    Ами бяхме на плаж и аз трябваше да си тръгна по-рано.И отидох на спирката,дойде автобуса и се качих,но там е обръщач и стои 3-4 минути преди да тръгне за следващия курс ... и аз както съм си седнала, сложила съм си слушалките и само усещам как той ме целува по бузата ^^^^^^^^^
    едно от най-сладките неща,които някой е правил за мен..
    Последно редактирано от evalongoria : 12-01-2012 на 23:21
    Love the live you life,live the life you love.
    Bob Marley <3

  11. #36
    Хмм никой не е правил нищи мило за мен :/ Но мисля, че и аз съм правил нещо мило за момиче. 2 дена търсих най- хубавия букет за нея за нея в интернет- трябваше да се отменя един ангажимент за да мога да го вземо от куриера. Не разбирам много от цветя, но ми казаха че трябва да го подрежа и да го сложа във вода, за да не увяхнат за другата сутрин Естествено станах рано ( въпреки че на следващи ден ми предстоеше 12 часово дежурство на две смени) към 5 сутринта, а да мога да хвана най- ранния автобус от София за нейния град ( на около 150-200км от София). Трябваше да се чакаме на автогарата. И времето се случи мн гадно- беше мъгливо, студено и през цялото време росеше. Единственото нещо което правеше сивата и студена сутрин малко по- весела беше моя букет за нея Забелязвах, че хората с който се разминавам поглеждаха към букет, след това към мен и леко се усмихваха, особено по-старите лелки . Чаках към час и нещо в студа с огромния букет и най- накрая тя дойде, стори ми се че се зарадва на цветята.
    П.С. Сега с въпроното момиче не си говорим нито се виждаме , след като и казах, че изпитвам повече от приятелски чувства. Следващия път ще се замисля преди да правя такива жестове за някой.

  12. #37
    Щях да пътувам. Нямаше да ме има три месеца. Нямаше да се виждаме три месеца. И точно деня преди да си тръгна той трябваше да пътува поради семейни проблеми и нямаше шанс да се видим. Преди това говорехме с часове по телефона и му беше паднала батерията, а не си носеше зарядното. Бях с приятелки на кафе и по едно време звъни телефона. Беше той. Момента беше неописуем, треперех. Моята тръпка. Каза ми, че си е сложиш картата в друг телефона. След една минута "Шегувам се, кога ще те видя?". Върна се заради мен, за да ме види. Стояхме гушнати до 5 сутринта и гледахме звездите. Моментите на мълчание. И просто ей така от нищото въздишаше и ме целуваше, прегръщаше ме толкова силно, че даже се задушавах. Беше студено. Съблече се и ме облече с неговото яке. Най-малките жестове ме правеха най-щастлива.

  13. #38
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    усеща дишането ми, усеща, когато съм неспокойна, усеща, когато съм разтревожена и в такъв момент, единственото, което го интересува е това да върне щастието и усмивката ми, толкова е загрижен
    разхождахме се и ми взе цвете от един щанд за цветя и ми даде огромния си суичър за да не ми е студено, а като си тръгвахме от ресторанта, където вечеряхме и го бях съблякла, той го взе и ме облече, такъв ми е джентълмен
    толкова е внимателен с мен и като се къпем заедно, толкова нежно докосва всеки сантиметър от мен и не спира да ме гледа и целува, взима хавлията и ме увива като бебе, целува шията и раменете ми, толкова е чувствено, като си мия зъбките, стои плътно зад мен, а като спим, проверява дали съм завита навсякъде, всяко негово докосване е вълшебно
    заведох го в парка на училището ми и каза, че иска да ми направи спомен, да го виждам като минавам, заведе ме на тревата в шумата, лежахме си там, стоеше над мен, целуваше ме, докосваше ме, а дъжда ни мокреше като в приказка, всеки момент с него е вълшебен
    мило е как ми се радва на момичешките неща и като си сложа балсам за устни, веднага ме целува и го изяжда и като имах дъвка, докато ме целуваше си я открадна и присвои и как ме храни момчешки и безразборно и ми се смее на бебешките хапки и му бях казала, че във всичките си тетрадки рисувам сърчица и влюбени нещица и видя една много сладка тетрадка на мечета, каза, че сме ние и ми я взе за да си пиша и рисувам в нея, нарисувах му първата страница и той я сгъна и си я сложи в портфейла и винаги оценява нещата, които правя, беше заспал отвит, аз го завих и като се събуди, видя, дойде при мен и ме целуна за да покаже какъв жест е това за него и като бях в тях изрязах един лист във фомата на сърце и на него написах че го обичам и му го закачих на стената до входната му врата и като леля му идвала, сърцето паднало, той като го видял взел един пирон и го заковал, за да не мърда от там, толкова ми е вълшебно момчето, насълзява ме от щастие

  14. #39
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    2 203
    никоя не е правила нищо мило за мен. тъпи курви. ама и аз няма да оставам назад вече!

  15. #40
    За действие не се сещам точно сега, но се сещам за най-милото нещо, което ми е казвала. Каза го по време, когато не ходехме, което още повече засили значението на думите й. Каза, че се чувства в безопасност, когато е в прегръдките ми - сякащ нищо не може да я нарани. След няколко месеца последва и едно "обичам те", което ме разтопи, разбира се, но това е ясно

  16. #41
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    всичко, което прави е толкова мило
    има снимка, на която се е подпрял на парапета на мост, казах му, че искам да бъда пред него на нея, когато отидох в града му, се озовахме на такъв мост, той спря, аз бях пред него, толкова близо, всичко беше като в приказка и беше толкова чувствено
    минахме и по друг мост, качи ме на парапета и ме държеше толкова силно, бях в ръцете му, на най-безопасното място на света, на парапета имаше цветя, той откъсна едно цветенце и го сложи в косата ми, щях да се разплача от щастие
    като бяхме в тях, взе един лилав маркер и нарисува на ръката ми сърчице, в което пишеше е+п, повтаряше ми го всяка секунда, а аз се разхождах навсякъде с яката ми татуировка, влюбена и най-щастливото момиче на света
    момчето ми е най-милото на света и всеки момент с него ми остава спомен, който пазя завинаги
    (:
    Това със сърцето и пирона ми е изключително познато..виждала съм го някъде...
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  17. #42
    Предложи ми на Коледа!От един клас сме и той беше сложил на чина ми малка елхичка ,а под нея имаше кутийка с пръстенче и любовно писъмце...от тогава всяка Коледа прави подобни жестове...!

  18. #43
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    ^^ Вие на Коледа не сте ли ваканция?
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  19. #44

    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Lunataaa
    Мнения
    85
    най-баналното нещо-когато ме целуне по челото,обаче е толкова миличко,че се разтапям всеки път.И често ми правя най-различни физиономии,просто ей така докато си седим и е като някое детенце.И всеки път когато се опитва да ми обясни нещо ,така че да го разбере (тъй като не е българин) и е страшно миличко )

  20. #45
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    Последното мило нещо беше миналата седмица.Вечерта си седях в нас и си говорехме по телефона и аз му казах,че ми е сдухано,говорихме още малко и затворихме.След 20 минути се звъни на вратата и беше той.Носеше ми любимия шоколад,за да ме развесели <3

  21. #46
    Супер много мили неща е правил за мен досега... <3
    Винаги е бил до мен и ме е подкрепял, плакали сме заедно, смеели сме се до припадък, преживявали сме какви ли не неща...
    Много обичам, когато без повод идва неочаквано, само защото е искал да ме види или съм била тъжна/имало ми е нещо, а аз съм стъписана, с домашни дрехи и нищо неподозираща <3

    Много пъти е правил неочаквани изненади, глези ме много, грижи се за мен постоянно, винаги прави всичко, за да оправи настроението ми и да ме утеши, когато има нещо.

    Толкова много спомени имаме, че не мога да се сетя само за един най-мил жест <3

  22. #47
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от Sisito941 Виж мнението
    Това със сърцето и пирона ми е изключително познато..виждала съм го някъде...



    докато спеше, лекичко се събуди и сънено ми каза, че ме обича, толкова е мило, че дори на сън го казва
    когато вървяхме и за момент бяхме пуснати, той ми каза, че не може така, че не се чувства комфортно, когато няма никакво докосване и хвана ръката ми, казвал ми е и че, докато спим ме придърпва към себе си като се отдалеча неволно и докато вечеряхме не спираше да държи ръката ми, а крачетата ни под масата сплетени и започна една песен, пееше се "this girl is on fire" и той каза, че песента е за мен, постоянно ми казва, че съм прекрасна и че ме обича и всичко, което казва има такава голяма сила и докато ходим постоянно ме целува, толкова е мило и безценно
    момчето ми е вълшебно и прави всеки момент такъв, всеки момент с него е вълшебен

  23. #48
    Мега фен Аватара на Sisito941
    Регистриран на
    Aug 2008
    Мнения
    3 688
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението



    докато спеше, лекичко се събуди и сънено ми каза, че ме обича, толкова е мило, че дори на сън го казва
    когато вървяхме и за момент бяхме пуснати, той ми каза, че не може така, че не се чувства комфортно, когато няма никакво докосване и хвана ръката ми, казвал ми е и че, докато спим ме придърпва към себе си като се отдалеча неволно и докато вечеряхме не спираше да държи ръката ми, а крачетата ни под масата сплетени и започна една песен, пееше се "this girl is on fire" и той каза, че песента е за мен, постоянно ми казва, че съм прекрасна и че ме обича и всичко, което казва има такава голяма сила и докато ходим постоянно ме целува, толкова е мило и безценно
    момчето ми е вълшебно и прави всеки момент такъв, всеки момент с него е вълшебен
    Има защо да ми е познато,нали?

    ОН:По-късно ще напиша и най-милото за мен
    Не бързай като караш!
    2-3 минути закъснение са нищо пред живота ти и живота на спътниците ти в колата!

    http://www.youtube.com/watch?v=pwVF-txtUyM

    http://www.ekip7.bg/index.php?option...=8080&Itemid=1 Почивай в мир,Миме!

  24. #49
    Цитирай Първоначално написано от TROLLDADLOLCAKE Виж мнението
    За най - хубавото не мога да се сетя , но винаги ще помня най - лошото !
    Беше 14-ти Февруари и с първата ми приятелка/любов трябваше да се видим , бях и купил огромно сърчице и бях чакал този ден с нетърпение..чаках си аз чаках.. и тя просто не дойде , след като чаках 2 часа като идиот и звъннах , питах я къде е какво става , а тя ми каза :"Еми сорри , обаче съм във баба на гости много исках да я видя довечера ще говорим " .. още като ми каза това знаех , че нещо не е наред..защото тя мразеше да ходи в баба и ..вечерта влезе в скайп , писах и .. чаках 10 мин. и след тези 10 мин получих един огромен роман който гласеше "Извинявай , обаче аз никога не съм те обичала , искам да се разделим съжалявам " след 1 година и 9 месеца връзка .. просто това нещо няма забравяне..
    oooo..това е ужасно...как може да постъпи с теб така, и да те е лъгала толкова време!!!!!!!!!!!! > :@

  25. #50
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    Всъщност най най-милото,което прави постоянно е да е просто до мен,да ме подкрепя и разсейва от всичките простотии,които ми се случиха напоследък.
    Тази година е една от най-трудните ми-нашите се разделиха,загубих важен човек,най-добрата ми приятелка замина да учи..Той ми остана единствената стабилна подкрепа.И,въпреки че често нервите са ми обтегнати и той си го отнася,не спира да е до мен.Когато се видим се презареждам и знам,че докато сме заедно всичко ще е наред <3.Че все пак има светлина в тунела и нищо не е загубено.
    Имах нужда да го напиша това някъде,докато си слушам тази песничка : http://www.youtube.com/watch?v=dSLOR...J6ITfjutG-kj6w .Много ми повдига настроението.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си