.
Отговор в тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 115
  1. #51
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    защо бе, нали не ти пукаше за нищо...........

    ей докторе Скарлет може и да си пада по тебе.
    Последно редактирано от defender : 11-29-2012 на 13:44

  2. #52
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Не мисля че е коректно да говоря от нейно име, защото може да съм разтълкувал думите й и действията й по различен(мой) начин. Още повече че това какво сме си писали си е само наша работа.

  3. #53
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    коректно ли,............... непукиста (който изписа тонове материал да ни се обяснява на тази тема) и сатаниста без ограничения на ума, сега ми говори за коректност. .....

    ами нали твоя начин на тълкуване е самата истинска реалност,.............. давай смело или на сатанистчо просто не му стиска или се съобразява с правилата и ограниченията на тълпата.

    язък че толкова писа философии.
    Последно редактирано от defender : 11-29-2012 на 13:50

  4. #54
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Първо на първо, във всичко което съм написал влагам някакъв мой смисъл... затова и оставам неразбран. Това е фундаментален принцип - всяко творение е отражение на своя творец. Това е принципа на съответствието - по всяко творение можеш да установиш твореца.По всичко написано можеш да установиш пишещия го. По начина на живот можеш да установиш живеещия, и т.н. Но това върви и в обратната посока - не само в изразяването на някаква информация но и в приемането на такава. Човекът освен че изразява информация според самия себе си, той и я възприема пак според себе си. Точно затова ти не можеш да вденеш и думичка от това което ти говоря. Думите ми минават през призмата на твоите глупости - вяра, кауза, възприемане на добро и зло, отричане и т.н. Но и аз също изкривявам информацията която получавам. Е, възприемам я по-адекватно, защото не вярвам в глупости, и в това е идеята на безверието, но това е друг въпрос.
    Все пак обаче и аз изкривявам получената информация. Така че това което Скарлет е написала и това което аз съм прочел е възможно да се разминава.Затова и не искам да говоря вместо нея, още повече пък пред ретард като теб.
    Последно редактирано от Doom_Stalker : 11-29-2012 на 14:03

  5. #55
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Doom_Stalker Виж мнението
    Първо на първо, във всичко което съм написал влагам някакъв мой смисъл... затова и оставам неразбран.
    напротив, разбран си, но просто твоя принцип не работи в живота.

  6. #56
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    ^
    абе Магьосник, астралните пичове вярват ли Бог бе?
    Къв Бог ми месиш тук бе,те вярват в Магизточника ако въобще знаеш какво е това, а не в шибания ти Господ


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  7. #57
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Ти си малко мастурбиращо копеленце,което жадува за внимание във форум за всякакви откаченяци.Гладен си и искаш колкото се може по-скоро да се нахраниш с внимание,колкото повече толкова по-добре за теб,колкото по дълъг пост се пише за теб,толкова по-добре.Давай,яж,яж,храни се,но не забравяй,че така се хваща диабет,а от него се и умира.


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  8. #58
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    те вярват в Магизточника ако въобще знаеш какво е това,
    какво е това, някой нов супер герой от магазин за детски играчки ли?
    моля, кажи ни....сериозно питам.

  9. #59
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    напротив, разбран си, но просто твоя принцип не работи в живота.
    Принципът на съответствието ли? Ооо, валиден е. Ако дадеш на един професор да чете Шекспир и дадеш и на един циганин от махалата пак същото, какво ще стане? Професорът и циганинът еднаква информация ли ще възприемат от автора? Не, нали. Професорът ще каже че това е велик автор, а циганинът няма да вдене нищо, ще каже че е простотия, и ще се върне обратно в катуна да бие жена си. Ако пък дадем на един професор да пише книга и на един циганин и двамата ли ще напишат същото? Ето как четеното и писането са всъщност отражение на съответно четящия и пишещия. И по прочетеното и написаното всъщност може да се види кой какъв е. Няма значение да ли са написани простотии или велики истини - важното е кой ги чете. За един простотията може да е истина, защото той самият е малоумен и простотиите са му близки - той ги разбира и се идентифицира с тях. Нещо като Библията....
    Последно редактирано от Doom_Stalker : 11-29-2012 на 14:24

  10. #60
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    Ти си малко мастурбиращо копеленце,което жадува за внимание във форум за всякакви откаченяци.Гладен си и искаш колкото се може по-скоро да се нахраниш с внимание,колкото повече толкова по-добре за теб,колкото по дълъг пост се пише за теб,толкова по-добре.Давай,яж,яж,храни се,но не забравяй,че така се хваща диабет,а от него се и умира.
    Тебе пък вече те репортнах, време е да бъдеш остранен, нямаш никаква функция освен да пишеш глупости, щото нищо не разбираш. И запомни преди да си заминеш, че любимите ти окултисти(които никога няма да срещнеш) вярват в Бог(макар че го възприемат под друг начин) и възхваляват Христос, та не пиши от името на някакви детски твой фантазии.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  11. #61
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Аз плюя на земните окултисти и на теб тъпанар долен.Ако става дума за блокиране,тук всички сме за такова.


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  12. #62
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    И се научи да пишеш поне, а не да ми пишеш твой фантазии с и кратко, тая четичка отгоре не е ударение ако така си си мислел досега


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  13. #63
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Incadeptus като малък

    Последно редактирано от Doom_Stalker : 11-29-2012 на 15:52

  14. #64
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от Doom_Stalker Виж мнението
    Incadeptus като малък

    Поне на хлапето не му е нужно ЛСД и смея да твърдя че дори съперничи на npp.

  15. #65
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Поне на хлапето не му е нужно ЛСД и смея да твърдя че дори съперничи на npp.
    Ааами, не е така. Аз си писах с Инкадептусчо, вижда ми се добро хлапе. Напомня ми за времето когато бях на неговата възраст. Точно затова не го контрирам и не се засягам от глупостите му. Нормално е за неговата възраст. И аз съм бил в тази възраст, и аз съм вярвал сляпо в какви ли не глупости. Това ще го надрастне. Важното е че има потенциал и желание да търси скритото.

  16. #66
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от Doom_Stalker Виж мнението
    Ааами, не е така. Аз си писах с Инкадептусчо, вижда ми се добро хлапе. Напомня ми за времето когато бях на неговата възраст. Точно затова не го контрирам и не се засягам от глупостите му. Нормално е за неговата възраст. И аз съм бил в тази възраст, и аз съм вярвал сляпо в какви ли не глупости. Това ще го надрастне. Важното е че има потенциал и желание да търси скритото.
    Прав си на него ще му мине, докато на неймлел мозъка вече му е закърнял и няма връщане назад

  17. #67
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Прав си на него ще му мине, докато на неймлел мозъка вече му е закърнял и няма връщане назад
    Точно... а пък за npp и defender да не говорим.

  18. #68
    Мега фен
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Златната Среда
    Мнения
    5 594
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    Прав си на него ще му мине, докато на неймлел мозъка вече му е закърнял и няма връщане назад
    Аз не говоря простотии и измислици, съществуват си религиите, философиите, духовните учения и т.н., повечето от това което пиша е казано от тях, който не му харесва да се свърже с авторите и с тях да се разправя(ако знае повече от тях).
    Не мога да си позволя да измислям нови неща или да противореча на написаното от доста по-големи и авторитетни източници(освен ако не съм майстор по тия въпроси анализирал всичко).
    А incadeptus не знае, че нищо не знае(нито като информация, камо ли пък като знание).
    Той е като типично неуките и прости хора - колкото по-малко разбира, толкова повече твърди, че разбира и държи тон.
    01001000011000010110100001100001001000000111000001 1100100
    11001010110001101100001011010110110000100100000011 1001101100101

  19. #69
    Мега фен Аватара на RagioL
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    10 042
    Цитирай Първоначално написано от Nam3less3 Виж мнението
    Аз не говоря простотии и измислици, съществуват си религиите, философиите, духовните учения и т.н., повечето от това което пиша е казано от тях, който не му харесва да се свърже с авторите и с тях да се разправя(ако знае повече от тях).
    Не мога да си позволя да измислям нови неща или да противореча на написаното от доста по-големи и авторитетни източници(освен ако не съм майстор по тия въпроси анализирал всичко).
    А incadeptus не знае, че нищо не знае(нито като информация, камо ли пък като знание).
    Той е като типично неуките и прости хора - колкото по-малко разбира, толкова повече твърди, че разбира и държи тон.
    Там е въпроса че не е сигурно колко адекватни са авторите и до колко го правят за да извлекат облага. Да вземем за пример Кастанеда идола на хипи културата, книгите му са просто литературно произведение а са възприети като чиста монета.

  20. #70
    Супер фен Аватара на Incadeptus
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    1 425
    Абе всеки е по-умен от един шибан християнин


    Ash nazg durbatuluk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.

  21. #71
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Doom_Stalker Виж мнението
    ...............
    Цитирай Първоначално написано от Incadeptus Виж мнението
    ...............
    Цитирай Първоначално написано от RagioL Виж мнението
    ...............
    абе, кво е тва свърталища на животински видове и кукумявки - чиба, чиба, хус бе,....... марш в зверилника.

  22. #72
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Цитирай Първоначално написано от defender Виж мнението
    абе, кво е тва свърталища на животински видове и кукумявки - чиба, чиба, хус бе,....... марш в зверилника.
    Мълчи си там и мастурбирай на иконите.

  23. #73
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    докторов, как да стана толко готин като тебе и магьосника............

  24. #74
    Banned Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    428
    Аз не съм готин и не се преструвам на такъв. Не се преструвам на сваляч, на тарикат, или на каквото и да е от тоя род. Точно ти се изживяваш като "готин" и се правиш на много интересен. Само дето не ти се получава. Всъщност си скучен и безинтересен. И се чудиш що Скарлет не ти е дала скайпа си...

  25. #75
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Цитирай Първоначално написано от Doom_Stalker Виж мнението
    Аз не съм готин и не се преструвам на такъв. Не се преструвам на сваляч, на тарикат, или на каквото и да е от тоя род.
    като не си готин тогава, няма да обвиняваш другите, които се различават от твоя сатанизъм и да им даваш злобни квалификации, тогава си гледай твоето канче.. .......................... тва беше целта на предишния ми пост, ама тебе виж пак къде те отвя вятъра на мисловния ти процес.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си