.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Hybrid View

  1. #1
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182

    Регистрации в Zamunda.NET

    Регистрациите в Zamunda са отключени. Ако нямате личен профил или не искате да ползвате чужд, бягайте да се регистрирате. Отключени са докато не се запълнят всичките свободни места.

    2012-11-28 - Регистрацията е временно отворена. Тъй като местата са силно ограничени, молим, не регистрирайте повече от един акаунт, няма никакъв смисъл от това и по този начин пречите на другите да се регистрират!
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  2. #2
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    С риск да прозвуча като невежа - как тоя сайт не са го свалили още... Изключително противно ми е да гледам как вадят десетки, ако не и стотици хиляди месечно от реклама, използвайки чужда интелектуална собственост за целта.
    К'во му е на TPB, че хората се занимават с тия откровени престъпници, не ми е ясно >.>

    //просто рандъм размисли, не ми обръщайте внимание.

  3. #3
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от Auriss Виж мнението
    С риск да прозвуча като невежа - как тоя сайт не са го свалили още... Изключително противно ми е да гледам как вадят десетки, ако не и стотици хиляди месечно от реклама, използвайки чужда интелектуална собственост за целта.
    К'во му е на TPB, че хората се занимават с тия откровени престъпници, не ми е ясно >.>

    //просто рандъм размисли, не ми обръщайте внимание.
    Ми просто няма да дам и 1ст, за да си купя някоя игра или филм. Предпочитам да дам 10лв. за кино и да гледам на хубаво качество, но когато се има предвид, че нямам милиони за кино, си тегля филмите от торент сайта. Аз съм против затварянето на сайта. Дори и да го затворят, няма как да затворят thepiratebay, най-известният торент сайт в уебпространството.

    Един сайт ако не продава нещо, то значи, за да се поддържа и да съществува ще печели от реклами. В интернет е така !
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  4. #4
    Повече от фен Аватара на raror
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Разлог
    Мнения
    352
    Цитирай Първоначално написано от Auriss Виж мнението
    С риск да прозвуча като невежа - как тоя сайт не са го свалили още... Изключително противно ми е да гледам как вадят десетки, ако не и стотици хиляди месечно от реклама, използвайки чужда интелектуална собственост за целта.
    К'во му е на TPB, че хората се занимават с тия откровени престъпници, не ми е ясно >.>

    //просто рандъм размисли, не ми обръщайте внимание.
    В замунда има почти всичко, което търсиш и е със сийд/лийч и 1 торент не се повтаря, освен ако не е от вида на Blu-ray и т.н. В TPB нямат толкова сийд/лийч и има 1 и същи торент 50 пъти качен.

    И TPB са престъпници. Беше TPB.com и го затвориха, затова сега е TPB.se ... ако става за въпрос всички, ама абсолютно всички торент тракери са престъпници.
    SKYPE: raror- [ss тIrЭт0]

  5. #5
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Цитирай Първоначално написано от raror Виж мнението
    В замунда има почти всичко, което търсиш и е със сийд/лийч и 1 торент не се повтаря, освен ако не е от вида на Blu-ray и т.н. В TPB нямат толкова сийд/лийч и има 1 и същи торент 50 пъти качен.

    И TPB са престъпници. Беше TPB.com и го затвориха, затова сега е TPB.se ... ако става за въпрос всички, ама абсолютно всички торент тракери са престъпници.
    Поздравления, вече си завършен идиот.
    мамуната няма и една хилядна от нещата в TPB, но ти нали си идиот, вярваш във фантастични същества, бориш се с дракони, омъжваш се за принцове.

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    435
    Цитирай Първоначално написано от Auriss Виж мнението
    С риск да прозвуча като невежа - как тоя сайт не са го свалили още... Изключително противно ми е да гледам как вадят десетки, ако не и стотици хиляди месечно от реклама, използвайки чужда интелектуална собственост за целта.
    К'во му е на TPB, че хората се занимават с тия откровени престъпници, не ми е ясно >.>

    //просто рандъм размисли, не ми обръщайте внимание.
    Трол.

  7. #7
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    ^ма аз съм съгласен с теб, бре. Въпросът е от к'ъв зор хората замунда ползват, вместо thepiratebay. Последните, макар също да припечелват по някое евро от ппц реклами, не си позволяват да размятат ценоразписи за каретата на главната си страница.
    Мен лично ме погнусява т'ва. Ник'ъв проблем нямам с торентите - плащам си за това, което намирам за стойностно. Другото го тегля, гледам и трия, 'щото е простотия и само си губя времето. Ако не можех да го тегля със сигурност нямаше и да отида да си го платя.

    Бг тракерите са сбирщина престъпници обаче. Още помня около един от собствениците на аренабг к'ви скандали за наркотици се бяха завъртяли.
    Последно редактирано от Auriss : 12-03-2012 на 16:59

  8. #8
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    Цитирай Първоначално написано от Auriss Виж мнението
    Ако не можех да го тегля със сигурност нямаше и да отида да си го платя.
    Тогава не се оплаквай. Какъв ти е проблема? Не си им конкуренция, че да разсъждаваш от тази гледна точка. Опомни се, няма да затворят твоя сайт, ами техния. Пък и какво ти пука, нали всичко си го теглиш безплатно + добро качество. Имаш полза, а пък ги упрекваш. Недей така..

  9. #9
    Мега фен
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    5 613
    Е, имаш право, да Просто наистина нередно ми се вижда да вадят пари на чужд гръб. Да кажеш, че е колкото да поддържат сайта и да им позволява да продължат в тази насока окей, ама ...

    Бе действително не ми е на мен работа това, ама ... някак грозно ми се струва просто.

  10. #10
    Супер фен Аватара на Anonys
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    1 477
    ^Това е български манталитет и такъв ще си остане. Да не би пък ти случайно, ако видиш тези пари, да си правиш труда да направиш нещо ново, след като това вече си е супер? Да, те даже и дизайна не подновяват, но със сигурност има доста гърла да изхранват от екипа си. Постави се на тяхно място и виж, дали ти щеше да направиш като тях или щеше да се задоволиш с мизерните 200 лева и останалите - за разработка на сайта.

  11. #11
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Сайта печели напълно законно от реклами и нищо не може да му попречи да рекламира, друг е въпроса със съдържанието на сайта.
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

  12. #12
    Аз и да имах пари за всичкия софтуер, който съм изтеглил пак нямаше да го купя. Трябва да си пълен идиот, за да купиш нещо, което го има безплатно (и работи, тук не включваме антивирусна програма и игри при които кракнатото мулти не бачка). Просто такъв ми е манталитета, а и съм сигурен че не е само при мен това мислене.
    Искат да съм кофа... Боклучийски кош - аз им го показах с "Гол в ръката нож"

  13. #13
    Мега фен Аватара на dimitar_ak
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    София
    Мнения
    4 979
    Ако цените на филмите и софтуера бяха съобразени с пазара ни такива сайтове сами щяха да умрат. Хит заглавие на BlueRay отива към 50лв. DVD дори не си струва, защото изостава от качеството на големия екран, а хит заглавията са над 20лв. При софтуерните продукти цените са още по-криви.

  14. #14
    Фен Аватара на dangerlol
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Варна
    Мнения
    268
    Момчета много ме радвате.Така яко се вкарвате в филма,че няма как.
    От тема пусната за информация относно някакво събитие,успяхте да направите яка комедия.
    Гледам си аз коментарите,ям пуканки,кеф баце.

  15. #15
    Мега фен Аватара на MaGuSs
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    3 182
    Цитирай Първоначално написано от dangerlol Виж мнението
    Момчета много ме радвате.Така яко се вкарвате в филма,че няма как.
    Гледам си аз коментарите,ям пуканки,кеф баце.
    В темата е същото, като да гледаш филм безплатно без да теглиш от т.тракер и без да нарушаваш никакви закони.

    Заглавие на филма: Прочутата тема за Регистрации в Zamunda.NET в TP.net
    Жанр: Комедия
    -Щастието е нещо вътрешно, а не външно, затова то не зависи от онова, което имаме, а от това, което сме.
    -Учи се от вчера, живей за днес, вярвaй в утре!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си