.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Red face Уголемяване на бюста

    Знам колко такива теми има вече,но някой може ли да ми каже как да си уголемя бюста с 1-2 размера? Не ми препоръчвайте боза ами нещо ефикасно. :3

  2. #2
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    Силикон. :о

    То ако ставаше така...

  3. #3
    Супер фен Аватара на tonssy
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    2 245
    Не търси начин да си го уголемяваш, а започни да се възприемаш такава каквато си и не се комплексирай (:

  4. #4
    Отврат
    Може ли да попитам защо?

  5. #5
    Повече от фен Аватара на Kyisi
    Регистриран на
    Sep 2009
    Мнения
    332
    Видях ти профила и по него съдя, че си на 14 години.. за какви гърди говориш ? Аз на 14 също не съм имала кой знае какви гърди, защото на 13-14 започва пубертета при повечето момичета, но пък сега съм доволна от това което имам. Изчакай да станеш на 17-18 и тогава говори и се оплаквай. Гърдите се развиват до 21 годишна възраст, а след бременност понякога стават по-големи. Силикон НЕ ! Ходи на фитнес и се радвай на детството си. Не се опитвай да се променяш.
    Последно редактирано от Kyisi : 12-17-2012 на 15:34

  6. #6
    Мега фен Аватара на SuNsEt
    Регистриран на
    Aug 2007
    Град
    California,Los Angelis,Sofia,Amsterdam,Bern понякога и в New York :P
    Мнения
    6 148
    Има някакви хапчета за УЖ повдигане на бюста,НО не съветвам никой да пие такива неща. Просто няма смисъл ,особено...щом става дума за тийнейджър,то определено да наблегне на спорта и здравето. Гърдите са си гърди,все ще се намери кой да ги хареса,споко ;д

  7. #7
    Няма такова нещо, което да ти уголеми бюста. Силикон след години. Ако си на 14 просто изчакай да ти пораснат... нали се сещаш, че имаш още доста да се развиваш.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  8. #8
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Малка си още, къде бързаш?Пък и ако беше така лесно... А и гърдите не са всичко.

  9. #9
    Супер фен Аватара на ~The Smile~
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    1 738
    Цитирай Първоначално написано от strawberry88 Виж мнението
    Малка си още, къде бързаш?Пък и ако беше така лесно... А и гърдите не са всичко.
    Уж пищния бюст съблазнявал момчета.. може и заради това да иска да си го уголеми.
    Или се харесвай такава,каквато си ,или си избери сутиен с подплънки..въпреки че не ти е нужен.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си