.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 51
  1. #1

    Question Как да му кажа, че искам да ме лиже?

    С моето гадже сме заедно от няколко месеца. Като стана на въпрос какво обичаме в секса - аз му казах, че мразя да ме лижат. И той каза " Да ,и аз не обичам да лижа" . Аз си признавам, че досега никога не съм пробвала. Бившият ми искаше , но аз не му давах. Сега обаче си промених мнението и искам да изпитам това чувство,защото не съм чула досега на някое момиче да не му е харесало. Проблемът обаче е как да му кажа на моя приятел, че искам? И той ще каже: е нали не ти харесваше. И все пак , ако го попитам, той може и да откаже (а аз му правя орална любов). Как да го навия?

  2. #2
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Директно. Вече си го излъгала веднъж - няма смисъл да се оплиташ още повече. Кажи му, че не си пробвала досега и би искала да опитате. Едва ли ще ти откаже.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  3. #3
    С уста. Просто кажи, че си решила обратното.

  4. #4
    anonymous708973
    Guest
    Директно ще ти е трудно.

    Тръгнете да се събличате и малко преди момента, в който... ножът опира до кокала, му кажи, че искаш да направи нещо за теб с влажен поглед в очите.

  5. #5
    Мега фен Аватара на TheBeliever
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    6 033
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Директно ще ти е трудно.

    Тръгнете да се събличате и малко преди момента, в който... ножът опира до кокала, му кажи, че искаш да направи нещо за теб с влажен поглед в очите.
    И на въпроса "Ама нали каза, че мразиш да те лижат"? Най-добре да си сложи картите на масата. Няма да й е лесно, но ще избегне допълнителни недоразумения.
    I'll forget the love letters you never fuckin' wrote

  6. #6
    Супер фен Аватара на Azoria
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Bulgaria
    Мнения
    2 076
    Леко заобиколно, ако ти е толкова неудобно. Кажи,че си си мислела за това и ти е станало любопитно. Сега нямаш нищо против да видиш как е...
    Всяка следваща минута е нов шанс да преобърнеш живота си! (:

  7. #7
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от TheBeliever Виж мнението
    И на въпроса "Ама нали каза, че мразиш да те лижат"? Най-добре да си сложи картите на масата. Няма да й е лесно, но ще избегне допълнителни недоразумения.
    Е, шансът да я пита по време на секс е значително по-малък според мен.
    Вдига раменца и престорено женски казва "Емиии..." :д Примерно.
    Знам ли... в толкова глупава ситуация не съм изпадала.

  8. #8
    Супер фен Аватара на IseeDEADbodies
    Регистриран на
    May 2011
    Град
    Бургадидас !
    Мнения
    2 894
    Ми, ти защо изобщо си му казала, че не ти харесва, lol ?!? xD
    Да беше пробвала първо, пък тогава да приказваш харесва ли ти, или не ;]
    "Аз не предател съм, приятел съм от класа. За моите хора скачам в гроба, ритам, чупя, газя ! Добре гърба си пазя, в крака не лазя и по-добре поярвай - лош късмет е да те мразя !"

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    212

    Lightbulb

    Кажи си му директно.Ако е мъж на място ще те разбере и веднага ше со сложи главата там къде искаш

  10. #10
    Повдигаш темата за секса,казваш му, че искаш да опиташ нещо ново и насочваш темата към оралната любов.
    FUCKтически не ме интересува

  11. #11
    Признай му, че не си пробвала и после го помоли да го направи заради теб..Едва ли би ти отказал, след като ти му правиш орална..

  12. #12
    Супер фен Аватара на Korrnyy
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    1 118
    Цитирай Първоначално написано от simi4ka Виж мнението
    Повдигаш темата за секса,казваш му, че искаш да опиташ нещо ново и насочваш темата към оралната любов.
    Да.
    Трагедията е пълна...

  13. #13
    Супер фен Аватара на MarkKnight
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    София
    Мнения
    1 821
    лошото е,че той и да се съгласи като не му е приятно ще гледа да отбие номера и ти няма да усетиш нищо хубаво

  14. #14
    Голям фен Аватара на stambelan
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    616
    Когато дойде момента му го кажи директно. Между другото на доста момичета не им харесва лизането, грешен ти е източника на информация.
    C изпънати напред ръце облято в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България жива в нас!

  15. #15
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Цитирай Първоначално написано от stambelan Виж мнението
    на доста момичета не им харесва лизането, грешен ти е източника на информация.
    И аз съм чувала, че има такива, ама ми е трудно да повярвам :Д

    И все пак, просто си поговорете. Започни с това, че всъщност не си пробвала дори, но би искала да опиташ поне.
    А това, че на него не му харесвало да лиже - може и да го е казал спрямо твоя отговор, че не ти харесва.
    По-добре е разговора да не е в последния момент, а преди това, докато се гушкате и гледате филм примерно подхвани темата.

  16. #16
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    Цитирай Първоначално написано от stambelan Виж мнението
    Между другото на доста момичета не им харесва лизането, грешен ти е източника на информация.
    Да,ако гаджето им е нескопосано,иначе няма шанс.

  17. #17
    Фен Аватара на liglata_bg
    Регистриран на
    Feb 2007
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    234
    Като цяло и на мен не ми харесва лизането иначе му казваш: "Клякай и ме почвай!"

  18. #18
    Голям фен Аватара на stambelan
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    616
    Цитирай Първоначално написано от nymphadora Виж мнението
    Да,ако гаджето им е нескопосано,иначе няма шанс.
    Ти ще ми кажеш какъв шанс има, все едно всеки ден различен те лиже... А, ако е така, уредила си се.
    Повечето момичета с които съм бил не са биле почитателки на лизането, пробвали са и предпочитат нещо по-голямо от езика.
    За протокола: Не съм лизал до сега. И сега не съм.
    C изпънати напред ръце облято в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България жива в нас!

  19. #19
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Цитирай Първоначално написано от stambelan Виж мнението
    Ти ще ми кажеш какъв шанс има, все едно всеки ден различен те лиже... А, ако е така, уредила си се.
    Повечето момичета с които съм бил не са биле почитателки на лизането, пробвали са и предпочитат нещо по-голямо от езика.
    За протокола: Не съм лизал до сега. И сега не съм.
    То устата и "по-голямото" нещо изпълняват съвсем различна функция, стимулират различни места и създават съвсем различно чувство
    Нямат база за сравнение!
    Последно редактирано от xXxPETYAxXx : 01-06-2013 на 07:55

  20. #20
    Супер фен Аватара на nymphadora
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    2 931
    stambelan,аз съм чела и в други теми,че не си почитател на лизането.Някой ден обаче ще ти дойде някоя мацка,която ще ти завърти главата и няма да се задоволява само със секс.Оралната любов също е важна част от една връзка,от която и двамата партньори имат нужда.
    Пък щом досега не си пробвал,откъде знаеш,че е гадно?

  21. #21
    anonymous708973
    Guest
    Абе, ква е тая мода мъже да обясняват кое как било при лизането?!

  22. #22
    Голям фен Аватара на stambelan
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    616
    Сегашната ми приятелка има много як полов орган и съм и казвал, че бих я лизал. Това, че тя и никоя до сега не е искала не е мой проблем. Естествено, че оралната любов е важна и за двамата. Аз обичам да ми я правят, а тя обича да прави. Така и двамата сме доволни.
    C изпънати напред ръце облято в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България жива в нас!

  23. #23
    Голям фен Аватара на stambelan
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    616
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Абе, ква е тая мода мъже да обясняват кое как било при лизането?!
    Е ти сигурно знаеш да лижеш по-добре от колкото някой, който го прави от години?
    C изпънати напред ръце облято в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България жива в нас!

  24. #24
    anonymous708973
    Guest
    Със сигурност, ако тръгна да лижа, ще се справя в пъти по-впечатляващо от всеки мъж, който започва да лиже, да.
    И всяка жена би се смяла на твърдението, че пръст = eзик.

    Да даваш инструкции на начинаещи какво като цяло се харесва на жените, къде да се наблегне при въпросната дейност, кои са ключовите моменти - да, окей. Ама да обясняваш кое как се усеща - смешно е.

  25. #25
    Голям фен Аватара на stambelan
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    616
    Нещо се обърка май... Къде съм обяснявал, как се усеща лизането?
    C изпънати напред ръце облято в кръв едно сърце пулсира и крещи без глас България жива в нас!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си