.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    dorfi
    Guest

    Cool приятели с привилегии

    Може би е странно но имам friend with benefits !С най-добата ми приятелка се познаваме от край време . Нямали сме чувства един към друг никога освен силни и приятелски,но се променихме ,разкрепостихме и почнахме да се държим странно . Първо почнахме да се целуваме просто защото нямаше какво да правим .След това почнахме на базик да се опипваме и докосваме да бъде смях ! Много почнахме да си позволяваме като за само приятели ! На мен ми харесва и на нея, тя е много хубава но никога не сме си мислили за секс и връзка . Сега се уговорихме че като станем по-големи ще се ожени за мен и аз за нея ако не сме си намерили подходящия човек за нас. Какво мислите ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Че сте малки.
    На колко сте?

  3. #3
    Супер фен Аватара на D*Rose
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 508
    Цитирай Първоначално написано от dorfi Виж мнението
    Сега се уговорихме че като станем по-големи ще се ожени за мен и аз за нея ако не сме си намерили подходящия човек за нас. Какво мислите ?
    Мисля, че ми е смешно.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от dorfi Виж мнението
    Първо почнахме да се целуваме просто защото нямаше какво да правим.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  5. #5
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от dorfi Виж мнението
    Може би е странно но имам friend with benefits !С най-добата ми приятелка се познаваме от край време . Нямали сме чувства един към друг никога освен силни и приятелски,но се променихме ,разкрепостихме и почнахме да се държим странно . Първо почнахме да се целуваме просто защото нямаше какво да правим .След това почнахме на базик да се опипваме и докосваме да бъде смях ! Много почнахме да си позволяваме като за само приятели ! На мен ми харесва и на нея, тя е много хубава но никога не сме си мислили за секс и връзка . Сега се уговорихме че като станем по-големи ще се ожени за мен и аз за нея ако не сме си намерили подходящия човек за нас. Какво мислите ?
    Мислим, че идея си нямаш за какво говориш.

  6. #6
    dorfi
    Guest
    Тогава недей да мислиш !

  7. #7
    anonymous708973
    Guest
    "но никога не сме си мислили за секс и връзка"

    Не знам дали ти въобще не можеш да мислиш, ама именно сексът е това, което ви прави friends with benefits, а не плановете да се жените след 5-10-15 години. Не използвай думички, които не разбираш, смешно е.

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от dorfi Виж мнението
    Сега се уговорихме че като станем по-големи ще се ожени за мен и аз за нея
    Не думай.

  9. #9
    dorfi
    Guest
    Него бяхме мислили преди да станем такива поне аз сега мисля о.о

  10. #10
    Голям фен Аватара на EternalDream
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    539
    Цитирай Първоначално написано от dorfi Виж мнението
    Сега се уговорихме че като станем по-големи ще се ожени за мен и аз за нея
    Значи, тя ще се омъжи за теб, а ти ще се ожениш за нея. Така звучи малко по-правилно.

  11. #11
    Голям фен Аватара на BamBamBo
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    847
    Кажи на колко сте де?Сигурно сте малки...и естествено не знаете какво искате.
    С един от най - добрите ми приятели,който познавах от 4 години, при пиянски запой, започнахме да правим секс и сега вече 2 години сме заедно(имаме връзка).Между другото и с него се бъзикахме,че ще си живеем заедно като приятели и т.н.
    Но,имам и приятел от детските години с него никога не бих направила нищо,чувствам го като брат.
    Та направи си извода сам.

  12. #12
    dorfi
    Guest
    На 16 сме и двамата

  13. #13
    Голям фен Аватара на heartlesandfreaky
    Регистриран на
    Sep 2011
    Град
    Plewen
    Мнения
    826
    Това за женитбата ме накара да се въргалям по пода от смях, наистина.
    Сега сериозно - след като не правите секс, какви friends with benefits бълнуваш? хД + това като съдя по плановете ви за "близкото" бъдеще, не ви давам повече от 12 години, независимо, че твърдиш, че си на 16. хД
    "You fail to recognize that it matters not what someone is born, but what they grow to be."
    Albus Dumbledore.

  14. #14
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493

    sweet.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си