.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    Аватара на 4love
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Ямбол
    Мнения
    7

    Question Ескапел след секс

    Здравейте!
    Надявам се, че пускам темата в правилният раздел.

    Дали след многократни еякулации за една вечер, на сутринта едно хапче ескапел, ще свърши необходимата работа?
    Известно ми е, че за веднъж, ще стане, но се чудя дали ако например е 4-5 пъти за една вечер дали хапчето ще помогне?

    Моля не ме критикувайте за въпроса и ако можете да ми помогнете-направете го, но ако неможете да кажете нещо полезно по-добре не казвайте нищо.

  2. #2
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Оф,мале...леле.
    Достатъчно е. Има един и същ ефект.
    Ескапел не е противозачатъчно,затова гледай да не се повтарят такива изцепки.
    maDamn

  3. #3
    Аватара на 4love
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Ямбол
    Мнения
    7
    granger благодаря ти

  4. #4
    Ми ще свърши работа... ама струва ли си да пие тва хапче се замисли?!?! По-добре е да няма такива изцепки...
    Ако ще свършваш в нея и искаш да няма последици е най-добре да е докато тя е в менструация или точно след като ѝ е свършило.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  5. #5
    Да,ще помогне,но имайте предвид,че Ескапел е хормонална бомба и може да се пие да 2 максимум 3 пъти годишно

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от marilyn Виж мнението
    Ако ще свършваш в нея и искаш да няма последици е най-добре да е докато тя е в менструация или точно след като ѝ е свършило.
    Когато си в цикъл пак може да забременееш, това не е никаква гаранция.
    Не раздавай такива акъли, че някой ще си помисли, че е напълно безопасно и ще те послуша..
    It’s funny how the people who know
    me the least have the most to say..

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от BlackFlower Виж мнението
    Когато си в цикъл пак може да забременееш, това не е никаква гаранция.
    Не раздавай такива акъли, че някой ще си помисли, че е напълно безопасно и ще те послуша..
    За да забременее една жена трябва да прави секс докато е в овулация. Ако е в менструация... трудно ще стане. Знам, че има някакви редки случаи на момичета, които им съвпада менструацията с овулацията, ама това е супер рядко. И принципно няма как да се забременее ако свърши в нея, когато не е в овулация...
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си