.
Отговор в тема
Страница 102 от 436 ПървиПърви ... 252929899100101102103104105106112152202 ... ПоследнаПърви
Резултати от 2 526 до 2 550 от общо 10898
  1. #2526
    Мега фен Аватара на koshtramba
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    3 993
    ^ Точно! Червените точки за мен са адски антипатична гледка. Сеедно от краката ти ше никнат малини.
    Пази моториста !!!



    Моля те, не карай кола, ако ти е трудно и не забравяй, че огледалата не са аксесоар. Ние сме на пътя и не сме невидими. Благодаря ти.

  2. #2527
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    а съм виждала момичета, чиито крака са постоянно в червени точки и то големи и се виждат от километри и аргх... много е гадно

  3. #2528
    Приятелките ми с тея червени точки като почнат, срам ги е да си показват краката въобще. Ми то да не зависи от тях?! Аз лично въобще не забелязвам такива неща.
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #2529
    Цитирай Първоначално написано от ayaa_ Виж мнението
    В какви магазини (точно определени има ли? или във всеки козметичен) се продава този Yoghurt skin на Arsy cosmetics. ? Защото търсих, но уви.. :i
    Ами Arsy е българска фирма от Рудозем, не особено скъпа, би трябвало да ги има по- така навсякъде.. кремовете Narsya аз имам с памук и орхидея, също са техни. https://www.facebook.com/media/set/?...0453697&type=1 ето им продуктите пък тоя крем за ръце с роза и арган колко е уникален! <3 :Д
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  5. #2530
    Повече от фен Аватара на fama
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    somewhere
    Мнения
    324
    Ползвали ли сте фдт на Биодерма ? Искам някакъв, който да не ми лъска на лицето и да не пада след два часа например както е сега при Хелти Микса на Буржоа . Моля препоръчайте ми някой до към 25 лв ако има такъв , днес единствено имам време да обиколя малко магазините и ако намеря много ще се радвам.
    Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока.

  6. #2531
    Някой знае ли за слънцезащитно олио,което да не оставя петна по дрехите?

  7. #2532
    fama, Bioderma нямат фон дьо тен, а матиращ тониран крем, който няма почти никаква покривност, дори не мога да кажа, че изравнява тена. Ревлон Калърстей е супер издържлив. Струва към 20 лв., зависи от къде го купуваш. За жалост аз така и не можах да си намеря правилния цвят от него..

  8. #2533
    http://www.jeandarcel.bg/459-%D0%B1%...%BA%D0%B8.html някой ползвал ли го е? Имали ефект? Питам най-вече дали се съберат сенките в гънките, че в тази жега е ужас.

  9. #2534
    Голям фен Аватара на nor4eto99
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    803
    От хининовата вода окапвала ли Ви е косата?

  10. #2535
    Цитирай Първоначално написано от nor4eto99 Виж мнението
    От хининовата вода окапвала ли Ви е косата?
    Не. :О Окапала ти е косата ли??

  11. #2536
    Мега фен Аватара на strawberry88
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    10 697
    Цитирай Първоначално написано от nor4eto99 Виж мнението
    От хининовата вода окапвала ли Ви е косата?
    Не. :Д

  12. #2537
    Цитирай Първоначално написано от dark_girl Виж мнението
    Някой знае ли за слънцезащитно олио,което да не оставя петна по дрехите?
    Защо държиш да е олио? Аз в момента ползвам спрея на Avène за тялото и е супер! Никакви петна не ми оставя, въпреки че се мажа с него всеки ден.
    Последно редактирано от Hayashi : 06-24-2013 на 13:56
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  13. #2538
    Голям фен Аватара на nor4eto99
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    803
    Цитирай Първоначално написано от Тамии ..^^ Виж мнението
    Не. :О Окапала ти е косата ли??
    Ами пада бая, не знам от какво е, и първо това предположих. Може да е от липса на витамини, не знам

  14. #2539
    От прекаляване с витамини също започва да капе косата.
    [color=#B22222][size=3][b]


    Savoure l’harmonie du ciel,
    Vois que tout est essentiel,
    Et comprends que, toi aussi, tu en

  15. #2540
    Цитирай Първоначално написано от Hayashi Виж мнението
    Защо държиш да е олио? Аз в момента ползвам спрея на Avène за тялото и е супер! Никакви петна не ми оставя, въпреки че се мажа с него всеки ден.
    Не,не държа да е олио .. Просто преди ползвах едно като ходих на плаж и басейн,и не съм изгаряла,а доста стоях на слънце.Лошата страна беше,че оставяше петна по дрехите.За щастие само на един шал имаше,но както и да е.Просто исках да попитам,ако има такова пак да си взема,но май всичките са така.

    Иначе мисля да си взема някакъв спрей на Nivea,фактор 30,но не знам точно кой.
    Последно редактирано от dark_girl : 06-24-2013 на 15:31

  16. #2541
    Супер фен Аватара на fizzyg
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    2 769
    Цитирай Първоначално написано от nor4eto99 Виж мнението
    Ами пада бая, не знам от какво е, и първо това предположих. Може да е от липса на витамини, не знам
    Ако рязко си свалила килограми също може да се случи. Засега спри хининовата вода и ако това продължи до есента,посети доктор задължително. Дотогава може да използваш себорал форте или някакви ампули. Виж в темата за косата,ако имаш още въпроси

  17. #2542
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    момичетаааааааа, какво правите, когато ви излезне огрооомна пъпка, май ми е подкожна даже...
    как ги третирате?

  18. #2543
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Аз ги третирам супер неправилно: докато си чистя точките я пукам с острото на екстрактора, изкарвам гнойта, след това почиствам а акне аут лосион и слагам акне аут крем. Разбира се то вече е станало рана и акне аут не помага кой знае колко.

  19. #2544
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    Цитирай Първоначално написано от monroe999 Виж мнението
    момичетаааааааа, какво правите, когато ви излезне огрооомна пъпка, май ми е подкожна даже...
    как ги третирате?
    Аз съм чувала, че помага да намажеш мястото с паста за зъби, защото изсушава и помага да се махне по-бързо пъпката. Но ако имаш и някакво специално кремче за третиране на такива пъпки, има същия , а в зависимост от продукта - и по-добър ефект.
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  20. #2545
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    пъпки не стискам никога, това ми е някакъв ужас, чакам да ми минат, обаче тази е... нищо, ще чакам

    а някоя правила ли си е кола маска отдолу сама вкъщи? успявате ли?

  21. #2546
    Голям фен Аватара на nor4eto99
    Регистриран на
    Oct 2010
    Мнения
    803
    Цитирай Първоначално написано от awesomesheepy Виж мнението
    Ще ми препоръчате ли хубав крем(лосион) за тяло, който да си ухае свежо? (нещо тип ''tutti-frutti)
    Фънки Джунгъл на балеа (ДМ) Не е кой знае колко бонбонен аромата, но е много свеж http://www.moderatgeber.de/uploads/2...Bodylotion.jpg

  22. #2547
    monroe999, http://images04.olx.com.sg/ui/2/62/50/18876250_1.jpg ето това си слагам на тези гадни подкожни болящи пъпки. Обикновено за 1 нощ пъпката почти изчезва, много съм доволна. А и понеже все пак рядко се случва, една тубичка я ползвам доста, доста време.
    (преди и аз ги пуках, сега съм се озаптила )

  23. #2548
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    ммм привлече ме много, а колко струва? по-натам трябва да си взема

  24. #2549
    О, честно да ти кажа, не помня изобщо. Купих си го преди около година заедно с още няколко неща... (за справка - до момента съм използвала около половината тубичка). Някъде към 7евро май.

  25. #2550
    Голям фен Аватара на monroe999
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    907
    Акне Аут активния лосион и крема някой ползва ли ги? колко често ги и с какви други продукти ги комбинирате?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си