.
Отговор в тема
Страница 435 от 436 ПървиПърви ... 335385425431432433434435436 ПоследнаПърви
Резултати от 10 851 до 10 875 от общо 10898
  1. #10851
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Неска видях щанд на артдеко. Хубари ли са им нещата?
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  2. #10852
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  3. #10853
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    2 481
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    Имаш късмет...мойта кръвна група е нулева отрицателна мога да давам кръв на сички ,но мога да зимам само от мойта кръвна група

  4. #10854
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775

    Exclamation

    "Търсим хора в София с кръвна група B отрицателна, доста е спешно, даряването се прави в НЦ по Трансфузионна хематология.
    телефон за връзка: 0888444757
    Моля Ви, помогнете на момчето!"
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  5. #10855
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от mincheto Виж мнението
    Имаш късмет...мойта кръвна група е нулева отрицателна мога да давам кръв на сички ,но мога да зимам само от мойта кръвна група
    дано наистина си помогнала/ще помогнеш на хората, защото те мисля за фейк и се съмнявам. благодаря, ако е истина.
    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  6. #10856
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    Even better на clinique е много намален в дъглас, та някой отзив? Не, че няма да си го взема и без, де хд гледах ревюта в ютюб и изглежда много добре.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  7. #10857
    Мега фен Аватара на YSMF
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    в компютъра ти
    Мнения
    3 220
    Препоръки за червеникав молив за вежди?

  8. #10858
    Хора, помагайте. Лято е... нямам апетит, а и без това имам нужда от диетка, че тази зима се поналях малко. Обожавам плодове.
    Вижте на какви диети попаднах https://www.supermag.bg/delicious_he...lo-grozde.html
    Някой правил ли е някоя от тези? И ако да- то коя?

  9. #10859
    Мега фен Аватара на anonymous908491
    Регистриран на
    Nov 2012
    Мнения
    13 898
    Ето и менюто ( за 7 дена):
    + 1ви ден: 1 кг ябълки
    + 2ри ден: 1,5 кг ябълки
    + 3ти ден: 2 кг ябълки
    + 4ти ден: 2 кг ябълки
    + 5ти ден: 1,5 кг ябълки
    + 6ти ден: 1,5 кг ябълки
    + 7ми ден: 1 кг ябълки
    ============================
    как се коментира подобна диета

  10. #10860
    Antoniya2326
    Guest
    искам да попитам...може и да има такава тема, но съм от скоро в този сайт и не съм запозната кой знае колко с него , и така де преди няколко месеца бях отишла на фризьор да си направя омбре, по скоро тя ми я изсветли до русо и то в краищата, но тъй като мина време и косата ми порасна пък и с подстригването доста се изряза бих искала пак да си направя но този път не ми се дават излишни пари и бих искала да пробвам на домашни условия в смисъл с боя или изсветлител....незнам давайте някакви идеи но се боя като купя боята от русо да не стане оранжево или някво подобие давайте идеи спешно
    ако е възможно да препоръчате някоя марка боя или нещо което сте сигурни
    Последно редактирано от Antoniya2326 : 07-23-2017 на 00:02

  11. #10861
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775

    Exclamation

    ТРИТЕ ПУХЕЛИ ОТДОЛУ ИМАТ НУЖДА ОТ ДОМ И ГРИЖОВНИК/ЦИ. ПОДАРЯВАТ СЕ И ЗАЕДНО И ПООТДЕЛНО.
    ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ МОЖЕТЕ ДА СЕ СВЪРЖЕТЕ С МОМИЧЕТО С КОТЕТА (КАЗВА СЕ АДИ) НА ТЕЛЕФОН: +359884014723



    ~~~~~~~❋✿❋~~~~~~~

  12. #10862
    Някой пил ли е чай от джинджифил? Казват,че действа добре за тонус! Аз съм пил кви ли не,ама точно тва не!

  13. #10863
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Цитирай Първоначално написано от igsi4 Виж мнението
    Някой пил ли е чай от джинджифил? Казват,че действа добре за тонус! Аз съм пил кви ли не,ама точно тва не!
    Наремето бях била някаква смес/чай от лимон, джинджифил, кленов сироп и вода за отслабване. Подейства уж.
    За тонус не съм чувала, но попринцип джинджифила е доста полезен, така че пробвай, нищо не губиш.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  14. #10864
    Цитирай Първоначално написано от papugai Виж мнението
    Ето и менюто ( за 7 дена):
    + 1ви ден: 1 кг ябълки
    + 2ри ден: 1,5 кг ябълки
    + 3ти ден: 2 кг ябълки
    + 4ти ден: 2 кг ябълки
    + 5ти ден: 1,5 кг ябълки
    + 6ти ден: 1,5 кг ябълки
    + 7ми ден: 1 кг ябълки
    ============================
    как се коментира подобна диета
    С тия ябълки само не знам как ще издържиш, тя няма грам белтъчини тая диета!Аз не мога издържа и един ден така и ще почна да плета краката.

  15. #10865
    Ами аз имам много редовен цикъл от три месеца ми закъснява с по три дни или четири идва ми но е по малко последният ми беше три дни и съвсем малко а четвърти и пети розово течение само ме цапаще дали съм бременна правих два теста отрицателни са обаче дали не е рано незнам

  16. #10866
    Голям фен Аватара на lunacy
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    972
    момичета! някоя от вас ползвала ли е менструална чашка? ако да- нека да остави ЛС

    имам някои въпроси;

  17. #10867
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Момиченца, бърз въпрос. Ходих преди две седмици на гел и още на следващия ден ми се получиха някакви балончета в гела. Ходих при мацката, махна ми стария гел и сложи на ново - друга основа, по- тънки пластове гел, повече пластове, повече печене от необходимото. От стария гел останаха за контролни ноктите, по които нямах балони - не смених цвета. Обяснението на маникюристката беше, че ги оставя, за да следим по тях нокти какво не е наред и че за пръв път и се случва това, а работи с GEL.IT.UP от години. От два-три дни май пак имам нокти с балончета ама значително по-малко, отколкото преди, което е ок. Обаче това - новите нокти - са на седмица и половина, ще рече, че не се получава веднага, а по-късно и че май аз нещо съм виновна. Какво става и най-важното защо? И някоя получавала ли е същото като резултат?

    Питах приятелка, където си изгражда ноктите - когато е ползвала гел е ставало обаче и нейната маникюристка не знае от какво е.
    квак

  18. #10868
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Да ти имам проблемите .
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

  19. #10869
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Що, ти кво искаш да питам в Козметика и диети? Искаш да нищя политиката ли?
    квак

  20. #10870
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    единият вариант е лак с изтекъл срок на годност
    другия е нокътната ти плочка да е по-мазна + миене на чинии с по-топла вода = поява на мехурчета

  21. #10871
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Не знам, махнах стария днес и ще видим другите (днешните) цветове вече дали ще станат на балони или ще се надигнат нещо. Ама ако не ми хареса и другия път, ще я сменям. Два пъти подред балони, сега ме препили и си боли, омаза ми де що кожичка има, формата е отвратителна, скъси твърде много... Другия път ще я пробвам на черен френски, че ми е мерак отдавна, та ако не ми допадне отново, наистина чао.
    квак

  22. #10872
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    мога да ти препоръчам салон в Русе : )
    една моя добра позната, която си има собствен в София, отвори и в родния си град.
    мисля, че се казва City Style и се намира на ул. Борисова 2 до "Европа-та", маникюристката там се казва Соня.
    Последно редактирано от pandabear : 12-02-2017 на 10:00

  23. #10873
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Мерси, ще проверя и това място.
    квак

  24. #10874
    niki5671
    Guest
    Може ли да ми предложите място в София, където ще вземат двама младежи на 15 години за работа ? (раздаване на флаери, сервитьори и т.н.)

  25. #10875
    Мега фен Аватара на Грозния
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    София
    Мнения
    7 849
    Цитирай Първоначално написано от niki5671 Виж мнението
    Може ли да ми предложите място в София, където ще вземат двама младежи на 15 години за работа ? (раздаване на флаери, сервитьори и т.н.)
    Съмнявам се и извън летния сезон е по-трудно намирането на такава работа.
    Цитирай Първоначално написано от Rengur Виж мнението
    всички тук знаем, че сте инфлуенсър във форума

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си