.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 3 от общо 3

Тема: HELP !! :(

  1. #1
    iwonna_345
    Guest

    HELP !! :(

    Здравейте!Първо искам да ви помоля да не ме хейтвате ! Всичко започна когато в нашето училище дойде едно ново момиче.Аз съм 9ти клас а тя е 8ми.По принцип и преди съм се заглеждала по момичета по улицата.(това започна когато бях 7 клас , не знам дали от пубертета но почнах да се заглеждам и по момичета)По-късно я намерих във фейсбук, запознахме се и сега само си казваме здрасти.Н мога да престана да мисля за нея.Постоянно й разглеждам снимките.Толкова е красива <3... Не знам дори как да се изразя.В главата ми е пълна каша.Дори към момче не съм чувствала такова нещо преди.2-ри месец вече тя ми е влезнала в мислите и не излиза от там... Всеки път когато я видя из даскало просто всичко в мене изтръпва и сърцето ми сякаш ще изскочи.Не минава и ден без който да страдам заради тази тъпотия..Имам чувството че я обичам, като омагьосана съм от очите й и всичко в нея... <3 В момента ходя с едно момче но не чувствам нищо към него.Дори когато съм с него пак тя е в главата ми. Още не мога да го приема.Като малка, лесбийките ме отвращаваха а сега какво - аз една от тях ли съм??? Не може да я обичам например защото ми е много добра приятелка защотото не е . Не съм по цял ден с нея и просто да съм си въобразила че съм влюбена в нея.Толкова ми е гадно, толкова съм объркана.Чувала съм че всяко момиче има една хомосексуална година в живота си.Според вас вярно ли е и дали може да е от това, или вече трябва да приема че съм обратна ? Какво да правя ? :ccc

  2. #2
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Това за хомосексуалната година за пЪрви пЪт го чувам, но би било яко... Прибираш се, гледаш - приятелката ти с друга: веднага тройка!
    По темата - ами ако харесваш момчета, принципно, а сега и това момиче, значи може да си бисексуална. Надявам се, че знаеш какво значи това А ако пЪк се окаже, че в крайна сметка си лесбийка, погледни от добрата страна - няма да ти се наложи да взимаш противозачатЪчни, да се чудиш дали си бременна, когато ти закЪснява... Няма да постваш теми (вЪв този форум) от сорта на "Голям му е" или "На приятеля ми му е малЪк"...
    Всяко нещо си има и добрите страни

  3. #3
    9-ти клас , значи си на около 15 ?! Все още си в пубертета и е нормално хормоните да си правят шегички с теб.Нищо чудно и това твое "увлечение" към тази мацка , да се дължи на това , че тя е доста красива (т.е искаш да изглеждаш като нея).Също така може и да е тип подсъзнателно отчаяние от мъжете , знаеш ли ! Просто си живей живота без да ти пука , след време ще разбереш дали си лесбийка или не.Както по - горе Тсукуда каза , всяко нещо си има плюсове и минуси.
    Опитах да те върна и пак да те прегърна , но времето отлита , а назад не ще се върна .. Истински остана жива в тая тъжна рима, а тебе те няма , няма те вече година ...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си