.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Exclamation Не мога да реша

    Значии имам си приятел от около 9-10 месеца обичам го, имам силни чувства към него и ето го голямото НО има още едно момче за което мисля непрестанно. Понякога се чудя дори какво ме кара да си мисля за него толкова много?! Пишем си, говорим си почти всеки ден и ми е много добре с него, ревнувам ужасно много когато го видя с друга. Не знам какво да правя дали това момче е просто някакво временно увлечение?
    Be yourself !

  2. #2
    Ние няма как да ти кажем ти какво чувстваш! Но според мен ако наистина държеше на приятеля си, щеше да спреш тази постоянна комуниация с другия, още щом усети, че нещата се задълбочават малко или много.

  3. #3
    Супер фен Аватара на Tsukuda_Hiroshi
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    2 100
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ние няма как да ти кажем ти какво чувстваш! Но според мен ако наистина държеше на приятеля си, щеше да спреш тази постоянна комуниация с другия, още щом усети, че нещата се задълбочават малко или много.
    +1

  4. #4
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Самата ти трябва да си наясно с това, което изпитваш. Възможно е нещо с приятеля ти да не е наред, а точно това, което искаш да го има в новото момче и това да те кара да мислиш за него. Не знам.
    Съветът ми само е да седнеш и да обмислиш добре нещата, че изобщо не е хубаво да лъжеш единия, че имаш чувства, когато ги нямаш.

  5. #5
    Голям фен Аватара на xantia
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    571
    Цитирай Първоначално написано от HollyGolightly Виж мнението
    Ние няма как да ти кажем ти какво чувстваш! Но според мен ако наистина държеше на приятеля си, щеше да спреш тази постоянна комуниация с другия, още щом усети, че нещата се задълбочават малко или много.
    +1

  6. #6
    Избери един от двамата. Първо, така лъжеш всички, най-вече себе си. Второ, от два стола може да паднеш на земята. Щом постоянно мислиш за друг, надали обичаш сегашния си приятел.
    Радвай се на този миг. Този миг е твоят живот.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си