.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 40 от общо 40
  1. #26
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от papii99f Виж мнението
    За по-любознателните НЕ съм правила секс, няма и да правя в скоро време, защото съм твърдо ПРОТИВ момиченца, на които още не им е дошъл цикъла да се ебат наляво и надясно, а аз не съм такава ... Наистина не виждам какво ви учудва, че просто искам да му правя смучка, но щом сте решили нп. явно съм се бъркала, че е хубаво, защото на мен лично ми харесва, но няма значение. Благодаря за мненията все пак
    я по леко... никой не те е питал правила ли си секс или не,аз вметнах че така те нападнаха.. да,всеки в пубертета е на вълна ''не съм като другите бля бля''

  2. #27
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от marin4itu Виж мнението
    Кое ти харесва? Да ходиш лилава, че да си личи, че си се натискала с някакъв ли?
    има хора,които просто обичат .. аз също съм един от тях

  3. #28
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Само да спомена, че си глупава и нямаше нужда да казваш дали си за или против нещо - дори не са те питали. Вземи прахосмукачката и се одърпай като ти е такъв кеф. На него може да не му харесва. И не се сопвай - знаем, че морето ти е до коленете в момента.

  4. #29
    I don't wanna live in this planet anymore. .. ок, хора благодаря все пак за нападките мн сте мили няма що. В крайна сметка мое и негово е решението така че слабо ме вълнува дали е хубаво или не, на мен ми харесва.

  5. #30
    Пробвай смучка на оная работа, може да има ефект, апък и никой няма да го види.

  6. #31
    Цитирай Първоначално написано от minchorna Виж мнението
    Кви смучки,кви 5 лева? 99 набор тръгнала смучка да прави,аз ли изоставам,света ли избързва-не знам!
    11-12 годишните имат по-интересен социален живот от нас 18 и нагоре .. ахаххахахахахах изоставаме, ей! Накъде отива Светът!? Относно смучката. ГРОЗНО!

  7. #32
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Цитирай Първоначално написано от d.anny.. Виж мнението
    11-12 годишните имат по-интересен социален живот от нас 18 и нагоре .. ахаххахахахахах изоставаме, ей! Накъде отива Светът!? Относно смучката. ГРОЗНО!
    Така е,ама всеки минава по реда си..и аз като бях 16-17 като ми направиха смучка чак се похвалих на нашите хаахахха голямо конско изядох,че е грозно и т.н

  8. #33
    По мое време на тая възраст още с куклите играх и тичах с децата по двора като шашава а не се чудех как се прай вакуум на нечии врат

  9. #34
    Голям фен Аватара на N1ksun
    Регистриран на
    Jan 2011
    Мнения
    568
    Големи моралисти всички ... на 14 тичали с кукли по двора , хахаха това говори само лошо за вас .
    If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut.

  10. #35
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Стъпка 1:
    Взимаш един парцал с дълга дръжка (за справка: това). След това завръзваш за дръжката му няколко възглавници, така че да стане меко и да придобие обем. Остави малко от дръжката да се вижда откъм парцала, т.е. завържи малко по-надолу възглавниците.

    Стъпка 2:
    Трябват ти точилка, слънчеви очила и рокля. Точилката я връзваш/заковаваш напряко на парцала, там където си оставила част от дръжката оголена от възглавниците. Сега нахлузваш роклята върху парцала и му закрепяш слънчевите очила.

    Стъпка 3:
    След като е придобил вече човешки облик, намираш чифт ски. Резервираш хотелска стая в Пампорово за теб и приятеля ти, и се настанявате. Докато приятелят е в стаята, издебваш момент да излезеш. Отиваш на пистата и забождаш парцала. След това се обаждаш на приятеля си и го викаш да дойде. Тук вече трябва да действаш бързо. Докато върви към теб, в снега трябва да изрисуваш с огромни букви пред забодения парцал: "Това е Смучка и я направих за теб!" Тъкмо като приятелят ти пристига, се пускаш със ските и се насочваш към ръба на някоя скала. Падайки, ще се провикнеш със всичка сила, че го обичаш и накрая студената земя ще вземе живота ти.


    Мисля, че ще е романтично.
    Романтика ли ще правиш, или предумишлено самоубийство

  11. #36
    Голям фен Аватара на s40t4
    Регистриран на
    Dec 2010
    Мнения
    635

    Чуечц с две разбити яйца и един черпак

  12. #37
    Цитирай Първоначално написано от N1ksun Виж мнението
    Големи моралисти всички ... на 14 тичали с кукли по двора , хахаха това говори само лошо за вас .
    кво се правиш на отворен не е ли така, още са малолетни и тръгнали смучки да правят вчерашни пикли....

  13. #38
    Banned Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2011
    Мнения
    15 883
    Цитирай Първоначално написано от huba_buba Виж мнението
    кво се правиш на отворен не е ли така, още са малолетни и тръгнали смучки да правят вчерашни пикли....
    не е така... всеки с времето си.. то и аз на 12 си играх с кукли ама това не ми попречи на 13 да си имам гадже нали ?! ....... какво се правите на 60 годишни,които се изумяват що е това компютОр .... бас ловя че и ти не си като '' едно време'' ама пръскаш морал

  14. #39
    Мега фен Аватара на xXxPETYAxXx
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    3 228
    Извинявайте, ама ако почне да прави смучки на 16-17г. ще е много тъпо. Смучките са си по-детинска история, не е нормално по-зрели(уж) хора да се интересуват от тях. Аз не ги харесвам, изглеждат ми, все едно си си маркирал/а гаджето, но на 14 е по-нормално да мислиш за тях, отколкото на 16 да се вдетеняваш така и да осмукваш гаджето си тогава.

  15. #40
    За мен изобщо не е нормално момичета на възраст под 15-16 години да мислят за такива работи, защото не е само едното време и какво е било тогава въпроса е там че вече децата мислят само за простотии но не и за нещо свястно като училище и така нататък защото тука като гледам момичетата на нейната възраст само от такива работи се вълнуват, как се прави секс, смучки, свирки и тем подобни-това за мен не е нормално!

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си