.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 67 от общо 67
  1. #51
    Цитирай Първоначално написано от DownloadVirus Виж мнението
    Не съм податлив на такива слаби стимуланти. Трябват си по-силни и в по-яки дози.
    опитай speedball
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  2. #52
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    5 218
    Не.Пробвал съм само мостри на някои азотни буустери и не действат.Само един ми действаше на двойна доза на гладно обаче . Иначе шанс няма.

  3. #53
    You have no idea what I'm talking about, do you?
    My name is Melissa
    And I am sixteen
    I like to touch your body ,
    I like to lick your skin
    Don't worry if I am
    Just a little girl
    Everything you want
    I can do more and more

  4. #54
    Цитирай Първоначално написано от JoLLiE92 Виж мнението
    Да се правиш на гАзарче, разбира се.
    Пред кой? - компютъра ли?

  5. #55
    Хах вие сте много нежни бре от един монстер и сърцебиене и подобни. Аз в седмицата тренирам 5 пъти и пия по 1 преди и 1 след тренировка и не съм имал проблеми като вашите, явно са ви слаби организмите

  6. #56
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    То ако мислиш, че ти помага с тренировките...
    n00bs

  7. #57
    Супер фен Аватара на cunt
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 687
    Цитирай Първоначално написано от justgymplaya Виж мнението
    Хах вие сте много нежни бре от един монстер и сърцебиене и подобни. Аз в седмицата тренирам 5 пъти и пия по 1 преди и 1 след тренировка и не съм имал проблеми като вашите, явно са ви слаби организмите
    То преебаването на организма не става изведнъж ,мистър готин.
    Better to be king for a night than schmuck for a lifetime.
    L'homme est n

  8. #58
    Ако не пиеш по 40 Ред Була на ден всичко е ок.

  9. #59
    Хах .. не просто казвам, че щом от три глътки от напитката ви се ускорява пулса и ви става лошо това означава, че не сте добре със здравето а колкото до мен пия напитката от както я пуснаха на пазара и след като започнах да тренирам продължих и никога не съм имал проблеми, ама то нестава да си скапан от бачкане да не си хапвал нищо и да удариш един Monster, трябва да се хапнали преди да я пиете за да не се споминете а иначе да има смъртни случай от енергийни напитки, но те са от много по силните дози на американците, тези от тук са в пъти по слаби от техните и смъртните случай са на 10-13 годишни които са изпили по 3-4 за 2 часа или са имали сърдечни проблеми. Не се опитвайте да опетните името на фирмата, а колкото до редбул-четата вървят с уиски стабилно

  10. #60
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Почти всичко е полезно ако се консумира с мярка.

  11. #61
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Цитирай Първоначално написано от justgymplaya Виж мнението
    Хах .. не просто казвам, че щом от три глътки от напитката ви се ускорява пулса и ви става лошо това означава, че не сте добре със здравето а колкото до мен пия напитката от както я пуснаха на пазара и след като започнах да тренирам продължих и никога не съм имал проблеми, ама то нестава да си скапан от бачкане да не си хапвал нищо и да удариш един Monster, трябва да се хапнали преди да я пиете за да не се споминете а иначе да има смъртни случай от енергийни напитки, но те са от много по силните дози на американците, тези от тук са в пъти по слаби от техните и смъртните случай са на 10-13 годишни които са изпили по 3-4 за 2 часа или са имали сърдечни проблеми. Не се опитвайте да опетните името на фирмата, а колкото до редбул-четата вървят с уиски стабилно
    Много ги разбираш, предложи ми някоя силна доза, ама американска.
    n00bs

  12. #62
    Не ме разбра казвам, че нашият монстър е скапан не е като техният, които е доста по - силен. Все пак се знае, че кока-кола няма да ни го каже това

    btw: като погледна коментарите от всичките страници ми се плаче от смях по вашата логика това е убиец и от 1-2 монстера направо сърцето ще ви гръмне хахаха значи от 1 магистралка вие сте мъртавци
    Последно редактирано от justgymplaya : 08-02-2013 на 15:18

  13. #63
    Мега фен Аватара на yakuza_
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    Niggaland
    Мнения
    11 652
    Това че нещо не те убива веднага, не го прави полезно. То всеки може да пие по малки дози татул с млякото, ама не означава, че е полезно/не е вредно.
    n00bs

  14. #64
    Супер фен Аватара на skornex
    Регистриран на
    Mar 2012
    Мнения
    1 148
    YEP
    F$@k suicide silence!

  15. #65
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Ами миналата година чух за смъртен случай на дете от монстър в Америка,но продължавам да си пия по 1-2 на ден и ми няма нищо.Личният ми рекорд са 5 монстъра в един ден.Син монстър избягвам да пия защото преди го изпих и почнах да си дървя`но само това.С прятелката ми често се караме заради монстъра`тя не дава да пия заради здравето ми`но аэ я уверявам`че не е опасин и си пия НО НЕ СМЕСВАМ С АЛКОХОЛ

  16. #66
    Няма проблем.!

    Не чети кви глупости пишат.
    Аз пия монстър всеки ден от година нищо не ми е станало , нито сърдечни проблеми , нито нищо.
    А монстъра ми е любимата напитка и постоянно го пия.. мнн е як!
    щом ти харесва и теб не се притеснявай да купуваш и не обръщай внимание кво ти казват и пишат

  17. #67
    Zvezdi85
    Guest
    Като цяло предразположеността към инфартка е наследствена. Други фактори, които могат да спомогнат за увреждането на коронарните артерии ако инфаркта е бил сърдечен са тютюнопушенето и от честият прием на храни с високо съдържание на холистерол. Като цяло няма как от енергийни напитки пък ако ще и 10 да си изпил да ти стане нещо. Ако бяха тъй силни и лесно водещи до смърт и инфаркти, компанията нямаше да се утвърди като един от най-големите брандове в индустрията на енергийните напитки , както и всеки друг подобен бранд както и на изоточните напитки като ОШЕ и Геторейд. Щяха да бъдат осъдени и прочее. От друга страна нямаше да ги блъскат с консерванти и Е -та, а именно те са тези, които ни убиват бавно и славно.
    Не сте нито първият нито последният, който се е пристрастявал към енергийни напитки и пиейки ги всеки божи ден. Самият аз съм комбинирал Монстър и от 3 до 5 кафета на Nescafe, Бразилско или Турско и то на филтърна машина, където стават точно толкова силни, колкото и в джезве и все още съм жив. Ограничителната доза е в един ден да не се комбинират енергийна напитка и кафе. Или само едното или само другото.
    Причината за микроинфаркта Ви е всичко друго, но не и Монстъра.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си