.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Помогнете ми :)

    Здравейте приятели аз съм на 15 години и се казвам Юсеин искам да ви разкажа какво се случи през последната седмица. Значи един мой много добър приятел ходеше със една моя добра приятелка те не ходеха ,но моята приятелка го обича много. Един ден тя ми каза аз сънувах ,че сме били гаджета и аз почнах да се смея и тя хайде да се пробваме да видим и аз ам ок. Ние се целунахме и аз нещо се влюбих в нея. Днес научи моя приятел и ми се разсърди и незнам как да постъпя. МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

  2. #2
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Аз Ние
    Ти Вие
    Той Те
    Тя
    то

  3. #3
    Босфор тВ се пренесе и тука

  4. #4
    Не е измислица ,а е истина

  5. #5
    minchorna Не те разбрх

  6. #6
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    Цитирай Първоначално написано от husein1997 Виж мнението
    Значи един мой много добър приятел ходеше със една моя добра приятелка те не ходеха ,но моята приятелка го обича много.
    Последно?!
    Хората не се влюбват щото някой им е казал, че ги е сънувал и после са се целунали. Пф.

  7. #7
    Цял сериал си е това твоето .
    Да сънувала те е и айде станахте гаджета и после ти си влюбен в нея ?!

  8. #8
    Голям фен Аватара на SkiCatA
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    711
    Мисля, че самия израз "влюбих в нея" e твърде пресилено казано. Съвет - ако наистина ти и добър приятел и не искаш да го изгубиш, тогава по-добре я зарежи. Пак се радвай, че само се е разсърдил, а колкото до твоята постъпка - това е адски подло и недопустимо от твоя страна !!! Като цяло, как може да направиш нещо толкова ............ ПРОТИВНО !!! Никога не бих причинил нещо подобно на приятел !!! И ако имаш някакви надежди с нея - значи си болен мозък! И едва разбрах какво искаш да кажеш с тази тема. И друг съвет - поработи над това да свързваш смислово изреченията, защото обикновено така двусмислено говори човек, който е в шок и още не може да се съвземе, ако разбираш, какво имам предвид.
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

  9. #9
    Супер фен Аватара на leadyflame
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 156
    Какво се врзъвате, па и вие, тролец е

  10. #10
    Мега фен Аватара на Amore-Mio*
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    4 596
    Цитирай Първоначално написано от SkiCatA Виж мнението
    Мисля, че самия израз "влюбих в нея" e твърде пресилено казано. Съвет - ако наистина ти и добър приятел и не искаш да го изгубиш, тогава по-добре я зарежи. Пак се радвай, че само се е разсърдил, а колкото до твоята постъпка - това е адски подло и недопустимо от твоя страна !!! Като цяло, как може да направиш нещо толкова ............ ПРОТИВНО !!! Никога не бих причинил нещо подобно на приятел !!! И ако имаш някакви надежди с нея - значи си болен мозък! И едва разбрах какво искаш да кажеш с тази тема. И друг съвет - поработи над това да свързваш смислово изреченията, защото обикновено така двусмислено говори човек, който е в шок и още не може да се съвземе, ако разбираш, какво имам предвид.
    И защо да е постъпил долно, при условие, че приятелят му и момичето не са ходели изобщо?
    Друг е въпросът, че е глупаво да тръгнеш с някой просто така, на шега и да вземеш да се влюбиш.

  11. #11
    Голям фен Аватара на SkiCatA
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    711
    Цитирай Първоначално написано от Amore-Mio* Виж мнението
    И защо да е постъпил долно, при условие, че приятелят му и момичето не са ходели изобщо?
    Друг е въпросът, че е глупаво да тръгнеш с някой просто така, на шега и да вземеш да се влюбиш.
    Примерно ако харесваш някой много и най-добрия ти приятел/ка тръгне с нея/него ще кажеш само - еми тя беше първа, се ми е тая ?
    Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

  12. #12


    Цитирай Първоначално написано от husein1997
    Не те разбрх
    то и ние теб така

  13. #13
    Фен Аватара на F4ence
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Varna
    Мнения
    208
    Първо не разбрахме те ходили ли са? Тя обичала ли го е ? С такава странна работа, по-добре я зарежи, лекувай си раните, и се сдобри с приятеля си. А и му се извини,щото явно и той е влюбен в нея. Ама с такава дето ви мъти главите и на двамата ... по-добре и теглете шута. Успех!
    Бъди красив{а} за тези които те мразят, а още по- красив{а} за тези които тe ОбичаТ!!!
    KOGATO MOGA PROSHTAVAM!!!
    KOGATO ISKAM USPQVAM!!!
    KOGATO DOKOSVAM VYZPLAMENQVAM!!!
    KOGATO CELUVAM SGRQVAM!!!KOGATO OBICHAM NARANQVAM!!!

  14. #14
    Не те ходиха но малко

  15. #15
    Голям фен Аватара на Eskapel4o
    Регистриран на
    Jul 2012
    Мнения
    680
    Цитирай Първоначално написано от husein1997 Виж мнението
    Значи един мой много добър приятел ходеше със една моя добра приятелка те не ходеха ,


Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си