.
Затворена тема
Страница 3 от 5 ПървиПърви 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 120
  1. #51
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от prosto_chovek Виж мнението
    Неговото индианско име - вожда Винкелту.

    Трябва по-често да влизам в тая кофа...

  2. #52
    Голям фен Аватара на nosferatu23
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от analgin Виж мнението
    Според мен по телефона беше сравнително приятелски настроен и разговора , който проведохме засегна много и различни теми , почти не сме си говорили за голфа , само ми каза ,че ще го продаваш (или че вече си го продал , не си спомням много добре ) тук пише , че ще го тунинговаш ..каква е истина за голфа в действителност ?
    Глей ся миличка , По скоро правилната дума която трябваше да ползваш е спокоен и сериозен Трудно се ядосвам от тъпотии , още повече от тъпотии на пияни младежи които не разбирам особено като оня майтап с трактора и карбураторите Забелязал съм че на хората им е най лесно да си излеят лайната като са пияни и като са на групичка , добиват една фалшива смелост която се изпарява бързо Нямам против алкохола стига да си пият и да се държат прилично , в смисъл да не се показват в светлина в която никога няма да излязат в реалността щото просто е смешно Има хора които танцуват само като пият в дискотека за мен това показва как някой го е срам , демек вътрешен срам страх и т.н BE REAL И да добавя че само на светльо му разбирам на разговорите явно щото има доста повече интелект И не е шматка , другите останалите неща не успях да ги асимилирам въобще чух само крясъци като от зоологическата градина все едно израждат слон и т.н.

    Колкото до голфа , щото вече ми стана скучно и не мога да нападам подобаващо тва беше ебавка която с светльо измислихме да изгаврим малко И нарочно се направих на ядосан и само четях отстрани и не пишех , само ви гледах сеира кога ще се усетите ама май повечето бяха толкова ТЪПИ че 5 дни вече не могат да усетят и да загреят А примерно тука трябва да светне че можех да заблудя още по добре стига да исках , просто ме мързеше да се напъвам , и мога да се направя на шматка и така да заблудя някой че няма да усети откъде е дошло Тия снимки дето съм сложил са от профила на някъв селски дебелак който той ми прати по фейсбук и ми каза за тръбите и бмвто и т.н. и как е дошъл в софия и е избягал и насрал И не , не карам голф , ми нещо много по друго , което в момента който някой го види и разбере с какви хора точно дружа няма да иска повече да контактува с мен , затва мисля да си остана приятелски настроен засега и да не развалям мнението за себе си , което в момента е добро , в смисъл това в момента в темите което пиша е добрата ми страна ай поздрави
    Последно редактирано от nosferatu23 : 05-14-2013 на 10:13

  3. #53
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Смешник

  4. #54
    Голям фен Аватара на nosferatu23
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от minchorna Виж мнението
    Смешник
    Смешника си ти щото не загряваш особено бързо

  5. #55
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от nosferatu23 Виж мнението



    Ето го и брат ми -юлката , защото го унижихте ще бъдете нападнати

    Cholesterol level is over 9000!
    Grumpy old madman

  6. #56
    Голям фен Аватара на nosferatu23
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    919
    Добре ве това съм аз признавам си

  7. #57
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Цитирай Първоначално написано от nosferatu23 Виж мнението
    Смешника си ти щото не загряваш особено бързо
    Кво да загрявам,че си умствено деградирал ли ? Това на всички ни стана ясно.

  8. #58
    Голям фен Аватара на nosferatu23
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от minchorna Виж мнението
    Кво да загрявам,че си умствено деградирал ли ? Това на всички ни стана ясно.
    Аве я кажи в семейството ти има ли още джуджета , примерно сестра джудже или нещо такова Бих се изкефил да еба сестра ти ако е джудже , сигурно ше владее маняшки хватки , и ше духа изправена Я я кажи като не се окажа тази юлка ще спече ли лайното , ще кажеш ли здрасти брато аз наистина предполагах че не е юлката просто се загравях във форума Дали ще ти простя тогава Оставам за размисъл

  9. #59
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Цитирай Първоначално написано от nosferatu23 Виж мнението
    Аве я кажи в семейството ти има ли още джуджета , примерно сестра джудже или нещо такова Бих се изкефил да еба сестра ти ако е джудже , сигурно ше владее маняшки хватки , и ше духа изправена Я я кажи като не се окажа тази юлка ще спече ли лайното , ще кажеш ли здрасти брато аз наистина предполагах че не е юлката просто се загравях във форума Дали ще ти простя тогава Оставам за размисъл
    хахаха мислиш се за забавен,а? Нито съм джудже,нито имам сестра.Знам само,че си пълен смешко.

  10. #60
    Нивото на тоя форум пада все повече и повече, с всеки изминал ден. Дори вече не можете да разберете когато някой ви троли, сметни колко спрели сте станали. Тоя носферату 23 си е трол, още първия пост като му видях тука и го разбрах това. И не, не ми е роднина. Яко ви троли и на всичкото отгоре му се хващате аххахаха

  11. #61
    Голям фен Аватара на nosferatu23
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    919
    Мочурна , тва от мочурище ли тряя ти идва ника ве МОЧУРЛЯК Обичаш ли да се въргаляш в лайната да са охлаждаш И приятелката ти каза че съм смешко , но когато я поканих у нас на коктейл и ми разкопча копчетата на дънките и свали боксерките , каза че си връща думите назад и вече не и беше смешно Мухаха Добре затапваш честно , даже дриснах

  12. #62
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Цитирай Първоначално написано от nosferatu23 Виж мнението
    Мочурна , тва от мочурище ли тряя ти идва ника ве МОЧУРЛЯК Обичаш ли да се въргаляш в лайната да са охлаждаш И приятелката ти каза че съм смешко , но когато я поканих у нас на коктейл и ми разкопча копчетата на дънките и свали боксерките , каза че си връща думите назад и вече не и беше смешно Мухаха Добре затапваш честно , даже дриснах
    хаха добре,нещо друго ?Мислиш,че като сложиш снимка на Рижата и си вървежен? Tрол ,не трол,си остава смешник

  13. #63
    Голям фен Аватара на nosferatu23
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от minchorna Виж мнението
    хаха добре,нещо друго ?Мислиш,че като сложиш снимка на Рижата и си вървежен? Tрол ,не трол,си остава смешник
    Толкова си тъп че никога няма да схванеш защо снимката ми е тази Ако си мислиш че е от батка да се направя си най тъпия от целия форум Спри да коментираш по тая тема , нападай мен но не други , стана ли ясно ЛАЙНАР

  14. #64
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Юлка, как балансираш тая голяма глава на тия хилави раменца?
    Структурата на тялото ти вече съвсем напомня пингвинче.
    Grumpy old madman

  15. #65
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    почваш да ме плашиш ;(

  16. #66
    Голям фен Аватара на nosferatu23
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    919
    Между другото стана ми малко тъпо понеже тва момче отгоре не ми е направило лично на мен нищо , пък тъй да се каже възползвах се от него за майтапа и ся ако чете форума ще му е гадно Затва и тва спирам да го коментирам Вече се изтърка То повечето знаят Без мочура той е толкова тъп че дори не може да качи маса като хората , мазник От тебе никой няма да има респект щото си смешно изглеждащ паляк

  17. #67
    Супер фен Аватара на minchorna
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    1 413
    Как установи,че съм смешно изглеждащ паляк.

  18. #68
    Повече от фен Аватара на analgin
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    372
    Не знам защо мислиш ,че хората във форума са тъпи и не знаят , че тролиш . Това ,че ти се отвръща на троленето с тролене не е признак , че хората не загряват , а по-скоро , че също ти се подиграват по-деликатен начин , а не те наричат тъп и скучен директно

  19. #69
    Носферату, какво, по дяволите каза за мен, малка кучко? Голям ли си покемон, бе, смешник? Що не дойде вчера, бе, разтройство ли те беше хванало, ве, педалче малко?
    Аналгин си носеше чадър и лубрикант в твоя чест, а ти си баси несериозната путка.....
    Frozen is heaven and frozen is hell.
    And I am dying in this living human shell.
    I am a dying God, coming into human flesh.
    I am a dying God.
    Frozen my heart.
    Frozen my soul.
    Frozen my love...ﻩﻩﻩ

  20. #70
    Аз имам съмнения, че или просто човек или аналгин са братът на Юлката и затова не дойде. Мен не можете да ме заблудите,бе, смешници, видях ви техниката, бяхте си паркирали ванът на видимо място.
    Frozen is heaven and frozen is hell.
    And I am dying in this living human shell.
    I am a dying God, coming into human flesh.
    I am a dying God.
    Frozen my heart.
    Frozen my soul.
    Frozen my love...ﻩﻩﻩ

  21. #71
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Кога ще излъчвате сериала?
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  22. #72
    anonymous895156
    Guest
    nosferatu за крал на българия

  23. #73
    Супер фен Аватара на Supermassive____
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    2 812
    Някой май не си върши работата както трябва. Админи спите ли?

  24. #74
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от Supermassive____ Виж мнението
    Някой май не си върши работата както трябва. Админи спите ли?
    Тва е кофата...
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  25. #75
    Голям фен Аватара на nosferatu23
    Регистриран на
    Apr 2013
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от analgin Виж мнението
    Не знам защо мислиш ,че хората във форума са тъпи и не знаят , че тролиш . Това ,че ти се отвръща на троленето с тролене не е признак , че хората не загряват , а по-скоро , че също ти се подиграват по-деликатен начин , а не те наричат тъп и скучен директно
    Аз да троля ли , аз дори не знам как става Ако знаех щях да го правя , ама щото не мога ставам тъп и скучен Между другото казах ти че не се вълнувам кой за какво ми се смее , особено пък шматки , ако се влияех от чуждото мнение щях да съм най обикновен паляк като повечето

    ангел антиЛАЙНАСТ глей ся момче , не дойдох защото бях на една сбирка в Ямбол и уговарях юлката да те нападне , казах му че ше му платя само да та наебе , казах му че мноо му допадаш той мноо ти допада и си възбуден от него , той първоначално се уплаши и не искаше да вземе пари ама като му казах че ти ще си там и каза че ще те нападне Ся по същество , що говориш от другите Някой да е искал да говориш от негово име Ти майка богородица защитница ли си Що не отидеш в манастира да помагаш на бабките да палят свещи , киликунзер Ама недей им бърка под килотите Знам че трудно издържаш ама съдят за тва , лихач Като го праиш гледай да няма хора , да останете на саме с бабите Я кажи коя ти беше първата , пра баба ти добре ли те опраи
    Последно редактирано от nosferatu23 : 05-14-2013 на 16:06

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си