.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Курсове по журналистика

    Догодина съм 12 клас и имам желанието да влезна в Софийския университет със специалност Журналистика. Като всеки нормален човек имам притеснения за това дали ще се справя на писмения и устния изпит в университета и се чудя дали е добра идея и има ли смисъл да се запиша догодина на курсове по журналистика ?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Според мен е важно някой да те оценява, да ти казва кое е окей и кое не. От тая гледна точка си заслужава.
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  3. #3
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Кога са въвели отново устния? Преди две години кандидатствах журналистика и беше само писмен. Ходи още преди да завършиш на предварителната сесия за опит. Това е полезното, а не хвърлените пари на вятъра. За а влезеш ти трябва 6. С 5 отново имаш шанс, но всичко е толкова субективно.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  4. #4
    Благодаря

  5. #5
    Мега фен Аватара на Chacho
    Регистриран на
    Nov 2006
    Мнения
    15 573
    Цитирай Първоначално написано от ledenakrasota Виж мнението
    Кога са въвели отново устния? Преди две години кандидатствах журналистика и беше само писмен. Ходи още преди да завършиш на предварителната сесия за опит. Това е полезното, а не хвърлените пари на вятъра. За а влезеш ти трябва 6. С 5 отново имаш шанс, но всичко е толкова субективно.
    Точно след тебе го върнаха май
    Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.

  6. #6
    От по-миналата година го върнаха. (или миналата... май специално за нас го върнаха )

    Курсове организира самият университет, аз ходих, когато кандидатствах и само си дадох парите ей така.. нямаше особен смисъл.
    Не е важно от къде идваш, нито къде отиваш. Важното е да си щастлив по пътя.

    http://www.vbox7.com/play:21a70aa5

  7. #7
    Мега фен Аватара на ledenakrasota
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    София :)
    Мнения
    10 227
    Цитирай Първоначално написано от Chacho Виж мнението
    Точно след тебе го върнаха май
    На устен щях да ги изям. Подранила съм с една година.
    "Най-голямото ми богатство е дълбокият покой, където се стремя,израствам и печеля онова, което светът не може да ми отнеме с огън и меч."- Гьоте

    "Scio me nihil scire" - Сократ

  8. #8
    Супер фен Аватара на heartsdesire
    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    1 642
    Аз ще бъда седми клас и ходя на журналистика. Не само, че е полезно, обогатява ти знанията, ами и е интересно.

  9. #9
    Супер фен Аватара на pifiella
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Шоколадовия град
    Мнения
    2 456
    Курсовете за мен са напълно излишни,ако можеш си го можеш,без значение дали си ходил,или не.
    Хората понякога не забелязват как плаче през ноща този,който върви в живота смеейки се!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си