.
Отговор в тема
Страница 1 от 96 123451151 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 2385
  1. #1

    Бъдещи осмокласници

    Да видим дали тази ще има успех!!!

  2. #2
    Изтрийте онази тогава. Иначе мислех да направим или към 26.06. или към 15.09., но и така става. Просто защото ще пишем тук до септември и после като станем осмокласници, какво?! ;д

  3. #3
    Голям фен Аватара на wenii
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    673
    Тук ли пишем последно ?
    : ))

  4. #4
    амии както кажете :Д

  5. #5
    Окей..
    Дано го видиш, weenonas, но ти в 54 ли учиш?Ако да, в коя стая беше по математика?

  6. #6
    за тези от София как ще ги подредите желанията?

  7. #7
    Повече от фен Аватара на the_world_around_me
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    334
    А предишната тема за седмокласниците ще се изтрие ли ??

  8. #8
    Мега фен Аватара на dreamwalker
    Регистриран на
    Jan 2011
    Град
    Dreamland
    Мнения
    7 975
    Най-вероятно не, защото там ще пишат и бъдещите седмокласници или може би да... Ухх... не знам. ;]] Но не искам да се изтрива.
    I said: I long to learn the things that are, and comprehend their nature, and know God.

  9. #9
    По-скоро бъдещите седмокласници ще си направят нова, защото оная с много страници стана

  10. #10
    DD къде ще кандидатстватее

  11. #11
    Повече от фен Аватара на weenonas
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    411
    SunT , в 48мо уча.

  12. #12
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    Някой ще кандидатства ли за Езиковата в Ловеч?

  13. #13
    http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/481045 <--- тази тема предлагам или да спрем да пишем или да я затворят.
    http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/522754 <--- тази тема да се изтрие.

    Относно БЪДЕЩИТЕ СЕДМОКЛАСНИЦИ, ако искат, те да си направят тема, няма смисъл да пишат в нашата.

    бту. кандидатствам в НПМГ, НТБГ, НФСГ, 35 СОУ, 133 СОУ, 157 ГИЧЕ и т.н.

    бту2. ПРОДЪЛЖАВАМЕ ДА ПИШЕМ В ТАЗИ ТЕМА ДО СЕПТЕМВРИ!
    Последно редактирано от perry_the_platypus : 06-18-2012 на 09:43

  14. #14
    Повече от фен Аватара на the_world_around_me
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    334
    Цитирай Първоначално написано от kitty02 Виж мнението
    Някой ще кандидатства ли за Езиковата в Ловеч?
    Училището е страхотно и няма да съжаляваш Иначе аз може би няма да имам възможност да ида там ,защото съм от Плевен

  15. #15
    Аз днес ходих да си подам документите, на първо място писах испанската (не ме питайте колко ми е бала) ;д, чакаме 26-ти и искам да ви попитам, тъй като на 25ти заминавам на море, а със сигурност ще ходя на второ класиране, освен ако не ме приемат там къде искам (тогава вече ще дойда до София), та може ли някой друг (роднина) да отиде и да подаде заявление за второ класиране?!

  16. #16
    Аз съм от Плевен и вчера ходих да си подам документите в "Орион". На първо желание ми е МГ-то с биология и химия, след това МГ-то с информатика, математика и физика, а на трето - ГПЧЕ-то с английски и немски. Имам и още желания, но не вярвам да падна под трето. А днес ходих да си подавам документите в Ловеч. Там на първо желание ми е ГЧЕ "Екзарх Йосиф I" с английски и немски, а на второ с немски английски. Всички паралелки на езиковата писах, без тази с първи език френски. Надявам се да ме приемат, все пак бала за чуждоезиковите паралелки ми е 33,50, а за МГ-то - 32,90.
    А, ако ме приемат и двете области, сигурно ще избера Ловеч.

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Подадох си заявлението днесс .. искаха ми само дипломата и служебната бележка .. На първо място писах 164 , после 1 АЕГ , след това не помня реда , но писах 18,31,157,30,1,32 ... Казаха ни ,че трябвало минимум 20 у-ща ... ние се опулихме с баща мии .. Всъщност не е трябвало , казаха ни : "Ами не е задължително , но тази година някои паралелки ще изпаднат и после ,ако не ви приемат никъде няма ние да сме виновни .. " Разбирам да бях с бал под 25 , ама то ...


    Цитирай Първоначално написано от weenonas Виж мнението
    SunT , в 48мо уча.
    Хи-хи .. Там учих до 2-ри клас ;дд

  18. #18
    Повече от фен Аватара на weenonas
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    София
    Мнения
    411
    Xriis.. ако си била паралелка "а" значи познаваш класа ми Аз се преместих в 48мо в 5ти клас..

    Днес баща ми отиде да даде медицинското.
    Нещо съм била объркала в заявлението и е трябвало да преписва всичко наново и страшно се беше ядосал Ужас ;xx Винаги обърквам нещо =D Ама карай нали сега всичко е наред и мога да спя спокойно. Само дето трябва да чакам резултатите. Като цяло искам в строителния да ме приемат за другите училища не ми дреме особено =D На 1во класиране ще ме приемат най-малко на 2ро желание за геодезия, защото миналата година максималният бал е бил 30,964.. А за строителство и архитектура с английски е бил 33,893, което е малко по-високо от моя бал, но не се знае как ще е тази година ;xx

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2012
    Мнения
    588
    Да , "а" бях ;дд
    Не се притеснявай ,че си го объркала .. ние успяхме от 2-рия път .. обърнахме ИЕ и АЕ (като 1-ви и 2-ри език ;дд)
    Една приятелка над 7 пъти я връщаха .. то с нейните йероглифи ..
    Късмет ..

  20. #20
    Голям фен Аватара на wenii
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    673
    Успех на всички, най-важното дойде !! Искрено ви пожелавам да ви приемат там,където искате !!
    : ))

  21. #21
    Повече от фен Аватара на vassy
    Регистриран на
    Feb 2011
    Мнения
    331
    и тука да се разпиша... Някой от провинцията, който ще учи из София и търси с кой и къде да живее?

    Писах : НПМГ, 2АЕГ, СМГ
    Последно редактирано от vassy : 06-18-2012 на 19:53
    Не си давай много-много зор, най-хубавите работи се случват, когато най-малко ги очакваш.

  22. #22
    аз съм писала Втора английска на 1во желание и 1ва на второо

  23. #23
    Супер фен Аватара на Reenata
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    1 882
    и аз съм за 2 АЕГ .. .. който го приемат да ми пише на лични ^^ [софия]

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Reenata Виж мнението
    и аз съм за 2 АЕГ .. .. който го приемат да ми пише на лични ^^ [софия]
    Все още не се знае дали и теб са те приели. (не се заяждам, извинявам се за излишния спам)

  25. #25
    Голям фен Аватара на wenii
    Регистриран на
    Aug 2011
    Мнения
    673
    извинявай, не се заяждам, ама къде изобщо е споменато, че ще я/го приемат ?
    : ))

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си