.
Отговор в тема
Страница 3 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 51 до 75 от общо 84
  1. #51

    Цитирай Първоначално написано от DreamRockx Виж мнението
    Абе, дайте да си разменим скайп примерно, да си напраим една обща дискусия, да се запознаем, въпреки че няма да сме в един клас
    Айде! Много добра идея. Ама тук ли или на ЛС?

  2. #52
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Дайте найстина да разменим нещо скайп фейсбук Няма значение че няма да сме от едни клас
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  3. #53
    Еми айде ^^^

  4. #54
    Ами айде, ама по-добре на ЛС, все пак всеки може да разглежда темиие, дори да няма профил. Много добра идея иначе.

  5. #55
    ^Бройте ме и мен

  6. #56

    Регистриран на
    Jun 2013
    Мнения
    94
    И мен също

  7. #57
    Ок, ама всеки на всеки ли да прати ЛС и скайп или фейсбук ще разменяме?

  8. #58
    Аз съм за фейсбук Ами всеки решава на кого да пише.

  9. #59
    vicky9995
    Guest
    хей, аз съм 8 "Д" и съм от люлин 10

  10. #60
    vicky9995
    Guest
    аз също съм в люлин 10

  11. #61
    Пратих ЛС на повечето . Ако съм пропуснала някой да пише .

  12. #62
    ами аз съм vicky9995, но си забравих паролата на старата регистрация така че става ли и на мен да ми изпратиш ?

  13. #63
    Еми, то всеки може да каже така де, но..:дд

  14. #64
    ами аз съм си нз как да ти докажаа

  15. #65
    Айде, писах на всички на ЛС

    Не използвам ФБ много често ....

  16. #66
    Цитирай Първоначално написано от vicky9995 Виж мнението
    аз също съм в люлин 10
    Ей, разгеле, един човек у моя квартал. В коя част си по-точно?

  17. #67
    Дадададада!Аз сега ще съм 7ми клас.Догодина много искам да отида в 2 АЕГ!Става ли като започне учебната година да направите една тема и в нея да пишете относно гимназията.Като например да ли всеки ден носите тениските!Даже защо не си направите и една обща снимка?

  18. #68
    Цитирай Първоначално написано от YonnaPanda Виж мнението
    Дадададада!Аз сега ще съм 7ми клас.Догодина много искам да отида в 2 АЕГ!Става ли като започне учебната година да направите една тема и в нея да пишете относно гимназията.Като например да ли всеки ден носите тениските!Даже защо не си направите и една обща снимка?
    Това с тениските най-вероятно ще ни карат да ги носим щот 8 клас, да ни стегнат малко. А аз питах за зимата и ми викат: "Под пуловера".

  19. #69
    Цитирай Първоначално написано от rock_you Виж мнението
    Това с тениските най-вероятно ще ни карат да ги носим щот 8 клас, да ни стегнат малко. А аз питах за зимата и ми викат: "Под пуловера".
    Вероятно ще ни карат да повдигаме пуловера на входа, за да видят дали си носим тениските. Шегувам се. Но е истина, че 8 клас много ги стягат. В 73то, където учех досега, осмокласниците почти не си позволяваха волности. Докато 9/10/11 клас - какви униформи, какви 5 лева На дънки и суитчъри го удряха.

  20. #70
    Случайно да има някой в "Б" клас? :3

  21. #71
    Има ли някой, освен мен, който много се вълнува какво ще е в новото училище, но в същото време вече му се повръща като чуе учебник ?

  22. #72
    Цитирай Първоначално написано от vesiii Виж мнението
    Има ли някой, освен мен, който много се вълнува какво ще е в новото училище, но в същото време вече му се повръща като чуе учебник ?
    Има, има

    Ехо, някой тук да чака за 2-ро класиране ??? Излезе ! Хайде успех на всички

  23. #73
    Фен Аватара на crazy2rumzy
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    sofiq
    Мнения
    160
    кви тениски бе?
    ------SiNO-------SLM--------

  24. #74
    Цитирай Първоначално написано от crazy2rumzy Виж мнението
    кви тениски бе?
    От униформата.

    Официално съм 8 "ж" клас. Айде дано тая буква донесе късмет Поздравления за всички останали.

  25. #75
    Айде честито на всички приети на 2 класиране.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си