.
Отговор в тема
Страница 4 от 4 ПървиПърви 1234
Резултати от 76 до 84 от общо 84
  1. #76
    Цитирай Първоначално написано от vesiii Виж мнението
    Когато се записвах имаше едно момиче при мен, което също е от този клас, но не знам как се казва, а и едно друго момиче от стария ми клас е прието в 8 е.
    Това го бях казала на мранкони, а сега се оказа, че тя е това момиче, с което се видяхме при записването

  2. #77
    Цитирай Първоначално написано от vesiii Виж мнението
    Това го бях казала на мранкони, а сега се оказа, че тя е това момиче, с което се видяхме при записването
    Според мен, повечето сме се видели в училището, но просто не знаем, че някои ще сме съученици.

  3. #78
    Запустяяя...

  4. #79
    Темта наистина запустя. Кажете нещо..Какво правите? Почивате ли си, скучаете ли :d.

  5. #80
    Аз лично умирам от скука. Хванах се да чета "Преди да се родя и след това", но заспах и я зарязах. Вие до кьде сте сьс списька, ако сте го почнали? ... Защо си мисля, че аз сьм единствената почнала да го чета?

  6. #81
    Не, не си единствена . И аз започнах с "Префи да се родя и след смъртта ми". Скучно е, но прочетох първата част и ще се напъна още малко.

  7. #82
    ^ Прочетох пьрвите пет страници и я зарязах, просто не я погледнах повече. А стихотворенията си ги намерих в Чичко Гугьл. Иначе прочетох и Дервишово семе и Крадецьт на праскови (даже гледах филма после). Иииии ... се сдобих с нова раница. Само трябва да си купя нови значки. Исках аз да си ги направя, но не намерих сайт, в който да пише. Явно ще се дават пари и за това.

  8. #83
    В сравнение с мен, вие сте прочели бая. Аз не съм започнала още, но първото на което ще се нахвърля ще е Никола Вапцаров (любимец) и "Крадецът на праскови". Оттам нататък наистина не знам :Х

  9. #84
    ^ Чети, чети, че то свьрши лятото. Леле, че скучно лято. Вече искам да идва 16 септември.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си