.
Отговор в тема
Страница 2 от 4 ПървиПърви 1234 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 84

Hybrid View

  1. #1
    Цитирай Първоначално написано от vicky9995 Виж мнението
    аз също съм в люлин 10
    Ей, разгеле, един човек у моя квартал. В коя част си по-точно?

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Mirchu Виж мнението
    Завиждам ви на всички. Тооолкова много исках тая гимназия, от 2 години си мечтая за нея и сега се разочаровах тотално. Ще ходя на 2ро класиране ама шанса да ме приемат е супер минимален. Успех на всички в тази гимназия
    Наа спкойко, навремето и аз бях далеч на първо класиране, но влезнах на второ защото повечето хора слагат 1АЕГ като по-предно желание.

    Странно е обаче, сигурен съм че в момента абсолютно нищо не е същото като когато аз учех в 2 АЕГ.

    Ениуей, радвам се, че има толкова ентусиазирани хора, изненадах се като не видях 2АЕГ в топ 10 по бал, аз като влезнах май беше на 6-то място близо до Испанската.
    To the world you're just one person but to one person you could mean the world Love isn't about finding a perfect person it's about seeing an imperfect person perfectly
    скайп: flight_of_the_phoenix

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Phoenixheart Виж мнението
    Наа спкойко, навремето и аз бях далеч на първо класиране, но влезнах на второ защото повечето хора слагат 1АЕГ като по-предно желание.

    Странно е обаче, сигурен съм че в момента абсолютно нищо не е същото като когато аз учех в 2 АЕГ.

    Ениуей, радвам се, че има толкова ентусиазирани хора, изненадах се като не видях 2АЕГ в топ 10 по бал, аз като влезнах май беше на 6-то място близо до Испанската.
    2 АЕГ тази година е на пето място, заедно с 164 по бал и е най-желаното училище. Казаха го по телевизията

  4. #4
    Да, права си
    http://bnt.bg/bg/news/view/103612/iz..._za_gimnaziite

    Аз бях чел някаква новина в днес.бг и там не я видях.
    To the world you're just one person but to one person you could mean the world Love isn't about finding a perfect person it's about seeing an imperfect person perfectly
    скайп: flight_of_the_phoenix

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от vesiii Виж мнението
    2 АЕГ тази година е на пето място, заедно с 164 по бал и е най-желаното училище. Казаха го по телевизията
    Пишеше някъде, че за 2 АЕГ са се борили 11 000 деца. о_o

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Heartbreaker Виж мнението
    Пишеше някъде, че за 2 АЕГ са се борили 11 000 деца. о_o
    значи сме късметлиите на София

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2013
    Мнения
    702
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Heartbreaker Виж мнението
    Пишеше някъде, че за 2 АЕГ са се борили 11 000 деца. о_o
    Еми, нормално е. В Хасково, за ПМГ-то се бориха към 4000 (за вс.паралелки).

  8. #8
    мда там съм, но все още имам някаква мъничка надежда за 2АЕГ, въпреки че от началото на годинита вече ми е писнало от всичко

  9. #9
    Руското е супер и не го казвам само, за да те успокоя, а защото наистина го мисля. То ми беше резервния вариант, ако не влезна във 2 АЕГ. Е, то на всички ни е писнало. Ама нали знаеш - надеждата умира последна. Но все пак, не мисля, че трябва да се отказваш от 133

  10. #10
    Звучи странно:
    -Хей, кой клас си?
    -8 "ж".

    Уф, добре, че сьм "а".
    А някой знае ли дали тези прослувути тениски по 20лв се носят от учениците всеки ден задьлжително?

  11. #11
    Тениските са задължителни, ама не знам кой ще ги носи, защото са много грозни :д. Иначе тва с ж клас ме уби :дд.
    Последно редактирано от vesiii : 06-27-2013 на 21:16

  12. #12
    Повече от фен Аватара на cartwheelzombie
    Регистриран на
    May 2013
    Мнения
    333
    Благородно ви завиждам, че толкоз много се събрахте :Д Иначе ако мислиш, че е зле да си "ж", намирай спокойствие в това че има и по - зле, аз ще съм "з".

  13. #13
    Не знам как ше ме навият да нося тия тениски и плата им е гаден. Поне да имаха някаква кройка, а то просто е пуснат плата (или поне на мен така ми изглеждаше). Защо не са направили тениски по физическо, сьщата тениска просто без яката и ,не помня дали имаше) копчета? Но пьк са кьс рькав, няма как да ме накарат да нося тениската в студовете. Представяте ли си, идваш на училище с пуловер и вьрху него тениската! хаха

  14. #14
    vicky9995
    Guest
    хей, аз съм 8 "Д" и съм от люлин 10

  15. #15
    Фен Аватара на crazy2rumzy
    Регистриран на
    Jun 2010
    Град
    sofiq
    Мнения
    160
    кви тениски бе?
    ------SiNO-------SLM--------

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от crazy2rumzy Виж мнението
    кви тениски бе?
    От униформата.

    Официално съм 8 "ж" клас. Айде дано тая буква донесе късмет Поздравления за всички останали.

  17. #17
    Оффф, хора, аз се реших на второ класиране за паралелката АЕ-НЕ-БЕЛ-РЕ. Нямам какво да губя, разликата в баловете е 0.04, а пък ако не стане си оставам в 8 "ж" и тва е

    П.П. Единственото, от което се страхувам е баловете в 73то да не паднат с 0.5 по някакъв магически, почти невъзможен начин (моля, успокойте ме). Искам си 2 АЕГ, пък ако ще и 8 "й" да съм.

    П.П. Относно тениските - ако някой има снимка може ли да я качи? Искам да ги видя, че не ми се чака до другия петък. А се чудех дали има суитчъри в униформата?
    Последно редактирано от Dark_Heartbreaker : 06-28-2013 на 06:53

  18. #18
    Голям фен Аватара на mrankoniiii
    Регистриран на
    Nov 2011
    Мнения
    652
    Цитирай Първоначално написано от Dark_Heartbreaker Виж мнението
    Оффф, хора, аз се реших на второ класиране за паралелката АЕ-НЕ-БЕЛ-РЕ. Нямам какво да губя, разликата в баловете е 0.04, а пък ако не стане си оставам в 8 "ж" и тва е

    П.П. Единственото, от което се страхувам е баловете в 73то да не паднат с 0.5 по някакъв магически, почти невъзможен

    начин (моля, успокойте ме). Искам си 2 АЕГ, пък ако ще и 8 "й" да съм.

    П.П. Относно тениските - ако някой има снимка може ли да я качи? Искам да ги видя, че не ми се чака до другия петък. А се чудех дали има суитчъри в униформата?
    Подеде ли за 2 класиране вече ? Ако найстина баловете са толкова близки не бих те посъветвала да подваш за 2
    Когато бях 5-годишен майка ми ми каза, че щастието е ключът към живота. Когато отидох на училище ме попитаха какъв искам да стана, като порасна, написах "щастлив". Те ми казаха, че не съм разбрал задачата, а аз им казах, че те не разбират живота"... Джон Ленън

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от mrankoniiii Виж мнението
    Подеде ли за 2 класиране вече ? Ако найстина баловете са толкова близки не бих те посъветвала да подваш за 2
    Да, подадох в петък. Имах предвид, че разликата между минималния бал на 1 класиране и моя бал е 0.04 за тази паралелка. А и нищо не губя, единствено възможността да се наричам 8 "ж" ( никога няма да омръзне)

  20. #20
    Униформата представлява сако, риза и вратовртзка (става дума за официалната униформа). А тениските ... снимка не мисля, че мога да намеря снимка. http://www.uniforma.bg/bg/nashite-uc...anglijska.html

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от rock_you Виж мнението
    Униформата представлява сако, риза и вратовртзка (става дума за официалната униформа). А тениските ... снимка не мисля, че мога да намеря снимка. http://www.uniforma.bg/bg/nashite-uc...anglijska.html
    И аз точно тези ги гледах. Но се чудех дали това не е от минали години. Never mind. Мерси

  22. #22
    Ее никой ли няма в 8''г'' .. а относно тениските направо не мога да си представя да нося това нещо всеки ден

  23. #23
    anonymous895156
    Guest
    Хора, едно е да са го писали просто между желанията, съвсем друго е да е в първите три и наистина да са се борили за тази гимназия.

  24. #24
    Аз съм в Лозенец и ще пътувам с 102, макар че май си уредих и превоз с кола . И наистина някъде пишеше, че 11 000 деца са се борили са 2 АЕГ.

  25. #25
    Абе, дайте да си разменим скайп примерно, да си напраим една обща дискусия, да се запознаем, въпреки че няма да сме в един клас

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си