.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Опит за промяна

    Такаам... както се подразбира от заглавието, искам да опитам да се променя. Сигурно се чудите за какво става въпрос. Е на кратко - изкарах последните няколко години основно в пред компютъра и избягване на живия контакт с хората, иии както може да се очаква - останах без приятели и приятелки.

    Но не това е основното, което искам да променя. Изпитвам изключителни трудности да заговоря някого, особено момичета, и не толкова защото няма какво да кажа, а защото ме е страх да не изглеждам смешен или да бъда пренебрежително отблъснат.

    Най-вероятно продължавате да се питате: Е в какво ще се състои тази промяна? Като за начало ще ми е интересно да чуя как вие заговаряте непознати и с какъв успех? Какви места обичате да посещавате ако искате да се запознаете с някой и основно към момичетата: Кое ви оставя добро и кое впечатление ако някой непознат се опита да ви заговори и в каква обстановка? Ако някой пък има време за губене може да ми пише лично съобщение и да се опознаем.

    ПС: Моля, ако все пак някой реши да ми пише - да е от София, защото ми е омръзнало от чатове без да мога да видя човека на живо ако си допаднем. Разбира се ще е добре да ми пишат хора над 16-17 години. Наясно съм, че това не е сайт с цел запознанства, но възможността там да открия някой читав е значително по-малка.

  2. #2
    Всичко в увереността. Която, видиш ли, не се придобива като разлагаш пред компютъра. За тази цел трябва да правиш нещо, каквото и да е, което те кара да се чувстваш добре в дългосрочен план.

    Обносно приятелите и момичетата- запиши се на някакъв лагер, курс или нещо подобно, за да се срещнеш с нови хора.
    Не ти казвам да бъдеш високомерен, но не гледай на другите като на някакви по- висши, чието благоволени трябва да спечелиш. Научи се да е*еш майката на хората. Всъщност не хората те смятат за смешен, а ти им пращаш сигнали, че те е страх от тях.

    Аз се научих да общувам с много (непознати) хора покраj работата ми и покрай безброй много отрязвания от жени. Но знаеш ли кога страхът от провал отминава? След поредния на брой провал. Започни да говориш с момичета. Ако те отхвърлят- техен проблем, премини към следващата. И си избий от главата тези илюзии за срамежливото момче, което среща любовта по форума/ чата, а си подай носа навън с увереност.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си